folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder An İtibari İle Herbalife Kilo Kontrolüne Başladım.

An İtibari İle Herbalife Kilo Kontrolüne Başladım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

herbalife-facebo.jpg%20%28960×535%29

Arkadaşlar bilen biliyor zaten biraz kilo problemim var. Daha önce verip sonra geri almıştım 2-3 defa. Şimdi yaza da girmeden biraz kararlıyım. Haftalık olarak buraya bilgileri yazacağım. 

3 Adet herbalife kilo kontrolü formul 1i  günde 2 öğün olarak alacağım.  3. Öğünde ise olabildiğince az kalorili ürünler tüketeceğim.

14.03.2014  88 Kiloyum.

HEDEF 77-78 kilo 

Spora gelecek olursak , şuan karar vermedim fakat azdan başlayarak yavaşça artacak şınav mekik ve yürüyüş planı yaptım. Onların da bilgilerini buraya yazacağım. GPRS kullarak hangi gün kaç KM yürüdüm koştum kalori bilgilerini yine haftalık olarak ekleyeceğim.

MODLARDAN RİCAM : Bu tüm tbt ahalisi için bir testtir. Bende tester olarak gelişmeleri tamamen bilimsel olarak buraya yazacağım. Oyüzden bu konuyu silmesinler. 

Merakı sorusu soba borusu olanlar PM atabilir veya konu altına yazabilir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Düzenleme yapabilirim diye.

Düzenleme 2.

-------------------------------------------------------------

Başlangıç 88 İdi tam tarih veremiycem. 

16.03.2014 itibari ile  87.1  ( arada 2 öğün pizza yemek zorunda kaldım  , hamuru evde açıyoruz )

------------------------------------------------------------

Bu işe başlamadan önce araştırmalar yaptım tabiki oyuzden kısaca cevaplayayım. Ve kuzenimin de herbalife sayesinde fit olduğunu ekleyeyim.

1. Herbalife nedir ? 

Herbalife bitkisel karışımlar üreten ABD merkezli büyük bir firmadır. o eczanlerde veya internette satılan gıda takviyelerinden değildir. Barcelona ya sponsor olmuş bir firmadır kendisi. http://nutritionucgi.files.wordpress.com/2012/04/messi.jpg

2. Herbalife Shake nedir ? 

Herbalife shake , herbalife firmasının en çok satışını yaptığı kilo kontrol ürünüdür. Ürün süt ile karıştırılan toz karışımdır milkshake kıvamındadır ve lezzetlidir , kakolu , vanilyalı , fındıklı , çilekli olduğu gibi ABD pazarında 20 ye yakın envai çeşidi vardır

3. Herbalife shake in içeriği nedir ? 

Burası çok önemli İÇİNDEKİLER %43 Bezelye proteini , toz fruktoz , yalancı safran çiçeği yağı , kıvam arttırıcılar , A vitamini , D vitamini , E vitamini , C , b1,  b2 , niasin b6 , folik asit , b12 , biotin , pantotenik asit vitaminleri.  Potasyum , kalsiyum , fosfor , magnezyum , demir , çinko , bakır , manganez , selenyum , iyot  Mineralleri. 

4. Bu sahake nasıl kilo verdirir ? 

Çok basit her sağlıklı yiyecekte olduğu gibi herbalife shake in kalorisi düşüktür , günlük yaktığınız kaloriden fazlasını alırsanız yağ yaparsınız , azını alırsanız yağ yakarsınız. 

5. Bir öğünlük Shake kaç kalori ? 

250 ML yarım yağlı süt + 26 gram ( bir öğün ) herbalife = 216 Kalori.

PanxeR tarafından 17/Mar/14 23:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

dur la banada lazım ne yaptın ne aldın işe yararmı hacı bu hörbıl layf falan

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

valla olsa da içsem şunlardan çok lezzetliydiler. 3 gün bunlarla beslenmiştim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

sadece ekmek ve cola yı bıraktım 3 ayda 9 kilo verdim 88 den 79 a düştüm..baska hiçbirşey yapmadım.

kola yerine zero içtim.onunharicinde herseyi yedim

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

sanırım bahsettin zayıflama hapı

öyleyse uzak dur derim. yok sağlık bakanlı yok şu bu savunmaya geçmeden önce

gerçekten iyiliğin için en güzel ve kalıcı çözüm düzenli beslenme ve düzenli spor tabiki.

ne kadar boş zamanın var ne kadar bütçen var bilemiyorum ama iyi bir düzenleme ile daha zevkli bir yaşamın olur

çeşitli sopor kulüplerine kayıt ol. ata binme( çok kilo yakıyormuş şaşırtıcı ama öyle), tenis, yüzme, hangi sopra ilgin varsa..

yada zahmetsiz sahil yürüyüşü  fitness gibi...

yemekte herşeyi ye az ye..

kardeşim gibi öğüt veriyorum haplardan uzak dur

istersen forumca yarışma yapalım kim ne zamanda ne kadar kilo verecek.

ölçüt sadece kilo değil bel çevresinin ölçümü ve kıyafette beden ölçüsü olsun

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

sadece ekmek ve cola yı bıraktım 3 ayda 9 kilo verdim 88 den 79 a düştüm..baska hiçbirşey yapmadım.

aynen abi ekmek (hamur işi) bence kilo aldıran en büyük etmen. ben de askerde her öğünde sadece 1 ya da 2 dilim ekmek yiyerek benzer şekilde (4 ayda felan) 85 den 72 ye düştüm.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

dur la banada lazım ne yaptın ne aldın işe yararmı hacı bu hörbıl layf falan

Hocam böbrek sorunun yoksa her türlü faydası olur.

RockZs bunu yazdı

valla olsa da içsem şunlardan çok lezzetliydiler. 3 gün bunlarla beslenmiştim.

Hocam 63 porsiyonluk 3 lü seti 135 TL ye almıştım.

swordfish bunu yazdı

Hocam bende zero içiyorum da denk geliyor noralide içiliyor , ekmeği de bıraktım tabiki en büyük düşman ekmek.

futurist bunu yazdı

sanırım bahsettin zayıflama hapı

öyleyse uzak dur derim. yok sağlık bakanlı yok şu bu savunmaya geçmeden önce

gerçekten iyiliğin için en güzel ve kalıcı çözüm düzenli beslenme ve düzenli spor tabiki.

Şimdi diğerlerine de yazarsam uzun olacak ama bu kısmı cevaplıyayım , hayır zayıflama hapı felan değil. sağlık bakanlığı vs onlardan da değil. Bu öğün yerine geçen bir beslenme. Süt ile karıştırılan o öğünde vicudunun ihtiyacı olan herşeyi en az kalori ile sana veren bir gıda.

İçeriğini vermiştim % 43 ü protein zaten. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı

Bi oturuşta en aşagı 1 ekmek yerim günde 3e tamamlarım durmadanda yer içerim ama gel gör ki bi kilo alamadım psikolojim bozuldu kendi kendime karar aldım 20 gündür sigarayı 30 35 gündür de esrarı bıraktım. Her sabah saat 9:00 10:30 arası samatya sahilde koşumu egzersizlerimi şınav mekik barfiksimi yapar dönerim. Farkı daha yeni yeni hissediyorum. En azından aynaya baktığımda kendimi seviyorum :) İlaç milaç karışımlar hikaye. ( Gerçi ilaç degilmiş ama olsun sonuçta karışım adıda bana benziyor hörbilife  ) :p

Hocam spor yapanların kullandığı protein tozunun vitamin ve mineraller ile zenginleştirildiğini düşün işte bu o. Sağlıklı bir yaşam için daha bir çok ürünü var herbalife in o ön yargılı olduğunuz ürünlerden değiller. :) 

Ayrıyetten yiyip yiyip kilo alamamaya sigara ve esrarın çok büyük etkisi vardır. Yada tam tersini de yapar çok kilo alırsın. Senin için kardiyo önemli iyi beslen ve kas yapmaya bak bende yağları attıktan sonra ayınısını yapacağım :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Böyle karışımlar kullanacağına bir diyetisyenle konuşup sana uygun bir beslenme ve spor programı çıkartsanız, sonra onları düzenli olarak uygulasan daha iyi değil mi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Bartimaeus bunu yazdı

Böyle karışımlar kullanacağına bir diyetisyenle konuşup sana uygun bir beslenme ve spor programı çıkartsanız, sonra onları düzenli olarak uygulasan daha iyi değil mi?

Beslenme uzmanını söyleyeceği = Izgara ye , yağsız ye , kalorisi düşük ye = Herbalife hocam. :) 

Ekmeği, yağı , kolayı kesiyorum zaten.

Merak etmeyin sağlıksız birşey yapmıyorum :) Bu konu ile bu algıları yeneceğiz zaten herbalife ile çin yapımı yosun haplarını aynı kefeye koymayın :)

PanxeR tarafından 14/Mar/14 13:35 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5813 Toplam Mesaj: 32