folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder An İtibari İle Herbalife Kilo Kontrolüne Başladım.

An İtibari İle Herbalife Kilo Kontrolüne Başladım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Bende kullanmıştım bir ara,yaklaşık 3 yıl öncemiydi neydi.Bi arkadaş verdi herbıllayfta çalışan.işe yarar hocam gerçekten etkisi var.

konuyla alakasız:toplantısına gitmiştim o arkadaşla aman aman ne gaz vermişlerdi ayda şu kadar kazancan kazancın katlanacak diye peheeeyyyy.....

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

resimi  görmeden önce yazmıştım yorumu o yüzden hap mı dedim.

saraçoğlunu dinle. bırak böyle yapay şeyleri dışardan domates alıp yemeğe çekinir olduk. hepsi hormonlu.

mümkün olduğunca herşeyi evde kendin yapacaksın.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Hocam zaten bu ürün Sağlık Bakanlığı onaylı değil onayı var şöyle Zirai İlaç diye sokuyorlar bu ürünü satanlara söylesen inkar ederler bunu Konyada en büyük yapan kişi dayım Türkiyeye getiren Tarın Akandı sanırım sonra yayılmaya başlayınca bunu para kazanmak uğruna satıyorlar öyle göründüğü gibi kilo verme olayı falan olmuyor kilo veriyorsun bıraktığın anda aynı kiloları fazlasıyla alıyorsun benim bütün sülalem denedi hiç biride başarılı sonuçlar elde edemedi yerken iyi kilo verdiriyor lakin bıraktığın anda fazlasıyla verdiklerini alıyorsun e ömür boyuda kullanacak değilsin tavsiye etmem açıkçası yine takıldığın yerler olursa sor bende kullandım ayrıca o shake denilen şey bana kusmuk hatırlattığı için tiksindim yemedim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı

Hocam zaten bu ürün Sağlık Bakanlığı onaylı değil onayı var şöyle Zirai İlaç diye sokuyorlar bu ürünü satanlara söylesen inkar ederler bunu Konyada en büyük yapan kişi dayım Türkiyeye getiren Tarın Akandı sanırım sonra yayılmaya başlayınca bunu para kazanmak uğruna satıyorlar öyle göründüğü gibi kilo verme olayı falan olmuyor kilo veriyorsun bıraktığın anda aynı kiloları fazlasıyla alıyorsun benim bütün sülalem denedi hiç biride başarılı sonuçlar elde edemedi yerken iyi kilo verdiriyor lakin bıraktığın anda fazlasıyla verdiklerini alıyorsun e ömür boyuda kullanacak değilsin tavsiye etmem açıkçası yine takıldığın yerler olursa sor bende kullandım ayrıca o shake denilen şey bana kusmuk hatırlattığı için tiksindim yemedim 

hocam geçiş aşaması diye bişi var , detox yöntemi ile de 1 haftada 5 kilo vermek mümkün vermiştim de sonra hayvan gibi yemye dönünce vicut hemen depolamaya başlıyor. Yavaş yavaş yapmak lazım.

@HoRbY 

hocam zamanla onlarda araya girecek bu ara öğün yerine geçiyor. İstediğin kiloya geldiğinde normal gıdalar bunun yerini alacak yinede sağlıklı bir yaşam için günde bir bardak öneriliyor her dönemde.

PanxeR tarafından 14/Mar/14 15:52 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

dukan yap kısa sürede verirsin, kiloyu verdikten sonra da karbonhidrat ve şeker almazsın sağlıklı mesut yaşarsın. ne gerek var böyle şeylere :)

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

dukan yap kısa sürede verirsin, kiloyu verdikten sonra da karbonhidrat ve şeker almazsın sağlıklı mesut yaşarsın. ne gerek var böyle şeylere :)

para bok olaydı yapardım hacım :) sağlıklı ürünler tüketmeye niye ne gerek var diyorsunuz anlamadım :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Rahmetli irwa ne  satardı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

dşiet parayla alakalı değil hatta bilakis tasarruf demek

yemediğin için almıyorsun. yürüyüş olsun diye otobüsede binmiyorsun ne para biriktirisin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Rahmetli irwa ne  satardı

Aynen irwa nın iside bu, rahmetli derkene?

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı

Bi oturuşta en aşagı 1 ekmek yerim günde 3e tamamlarım durmadanda yer içerim ama gel gör ki bi kilo alamadım psikolojim bozuldu kendi kendime karar aldım 20 gündür sigarayı 30 35 gündür de esrarı bıraktım. Her sabah saat 9:00 10:30 arası samatya sahilde koşumu egzersizlerimi şınav mekik barfiksimi yapar dönerim. Farkı daha yeni yeni hissediyorum. En azından aynaya baktığımda kendimi seviyorum :) İlaç milaç karışımlar hikaye. ( Gerçi ilaç degilmiş ama olsun sonuçta karışım adıda bana benziyor hörbilife  ) :p

Adamsın lan.

Toplam Hit: 5812 Toplam Mesaj: 32