folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Ankarada "Free Hug" Düşünen Var Mı ?

Ankarada "Free Hug" Düşünen Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

sadece bu konuyu okuyarak bu toplumdaki problemi bulabiliriz müritler. bazı 'muhafazakar gözükmeye çalışırken cehaletlerini ortaya koyan' şahısların aklı ya şiddette(Insallah sarilan olurda saglam bi dayagimi yer) ya da cinsellikte(karanfil civarlarında var o ibnelerden tuttuğumu zikicem). bu kısır ikilinin dışına çıkamıyor ne yazık ki. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Hani marjinal bizdik amk

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

toplaniyonuz bide birbirinize sarılıyonuz vay amk 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ulquiorra bunu yazdı

sadece bu konuyu okuyarak bu toplumdaki problemi bulabiliriz müritler. bazı 'muhafazakar gözükmeye çalışırken cehaletlerini ortaya koyan' şahısların aklı ya şiddette(Insallah sarilan olurda saglam bi dayagimi yer) ya da cinsellikte(karanfil civarlarında var o ibnelerden tuttuğumu zikicem). bu kısır ikilinin dışına çıkamıyor ne yazık ki. 

bence bu milletin sorunu bilgisayar basinda got buyuten, hayatinda bir isin ucundan tutmamis, icinde bulundugu toplumun ozelliklerini gozonune almadan yabanci dizilere ozenerek orda gorduklerini burda uygulamaya calisan conconlardir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

ulan hug ın anlamını bilmiyorum, konuda da saldırmak diye okudum, bikaç kişi de bize yapsınlar da dövelim filan demiş, uykumu da almıştım ama :/

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

hug ne amk "bedava sarılma" deyin şuna ( saçmalığı iyice çıksın ortaya )

gerçi kim kime sarılmış bana ne. sokakta sevişilmediği sürece karşı çıkmam (insani şeylere)

noname tarafından 26/Kas/13 20:03 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Yapılan etkinlik bence "dövülesi" bir etkinlik değil.Sarılmakdan zarar gelmez tabi ki herkes ayarında davranırsa.Sonuçda kimse kimseye zorla sarılmıyor.Yada sokak ortasında öpüşmüyor.Bence adam dövmek falan çok abartı gereksiz tepkilerdir ve ayıptır.

Ama bana sorarsan çok gerekli bir etkinlikde değil.Ama yapan yapsın,insanlar kafasına göre takılsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

İnternetten bir kaç video izlemişler. Bokunu çıkartıcaklar.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Vay arkadaş yorumlara bak, bu kadar cahilmisiniz lan hakkaten? trollüyoruz diyin birşey diyin içim rahatlasın amk. Adam kan davası çıkartacak bıraksan sarılanları dövecekmiş, bari özgüvensizliğinizi ve ezikliğini bu kadar dışa vurmayın.

2013 ün sonuna geldik bu kadar büyük bir uçurum olmamalı şu amk gelişmiş ülkeleriyle bizim aramızda yaa..

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=iRxkrkG_DYI

aslında iyi birşey bi izlesenize

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 10637 Toplam Mesaj: 72