folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Ankarada "Free Hug" Düşünen Var Mı ?

Ankarada "Free Hug" Düşünen Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Oha birir demiş sarılsın da döveyim biri demiş zikeyim, ne moloz bi millet olmuşuz.

Öyle kimse size sarılmak için zorlamıyo merak etmeyin, hani Türk milleti misafirperverdi, hani hoşgörülüydü, basit bir sarılmaya bile demediğinizi bırakmamışsınız. Bence gayet makul birşey yani ben şahsen sarılmam ama küçük bir çocuğu veya yaşlı bir insanı gülümsetebiliyorsa o kişi bence burada bu konuda yazı yazan ben dahil herkesten daha iyi birşeyler yapıyor demektir.

Bence abuk sabuk konuşacağııza bi durun kafatasınızın içindeki şeyi çalıştırın ve kendinizden utanın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Bence insanlara özgürce sarılabileceğimizi göstermek. Kötü birşey değil, hem elimizde pankartlarımız olucak. Kimseye zorla sarılmayacağız, sarılmak isteyen gelip sarılır, istemeyen sarılmaz, isteyen oturur video'ya çeker. Sarılmak kötü birşey mi ? Sarılmayın kardeşim, ananıza, babanıza, sülalenize sarılmayın. Bazen kendimi o kadar karmaşık düşüncelere kapılıyorum ki, içimden diyorum ki. Biri gelse boynuma sarılsa, hiç sesimi çıkarmam saatlerce sarılabilirim. Bunun marjinal olmak, veya başka bir sebebe bağlamanıza ne gerek var? Katılmıyorsan katılma kardeşim, katıl diyen oldu mu ? Kimse kimseye sarılmasın diyorsun. Batının ne ahlakını, ne teknolojisini aldık demiş birisi. Batıda "ahlak" varmı, önce bunu bir sorgula. Sarılmak bir gerizekalılık belirtisiyse, sanırım dünyada hiç kimseye sarılmamış bir insan yoktur. Demekki tüm Dünya "gerizekalı", Ailem'den sevgi kıtlığı görüyorsam bundan sanane kardeşim, sen benim aileme ne karışabilirsin ne laf söyleyebilirsin. Birisi her akşam oradan geçiyorum, umarım biri sarılırda dayağıma yer demiş. Önce otur bir etkinliği izle, kimse senin boynuna atlamıyor. O kişiler ayakta bekliyorlar, sen istersen sarılıyorsun. Dayak atılacak birisi varsa, oda sensin. İnternetten bir kaç video izleyip bokunu çıkartmışız, şu eline gelen malzemelerin bir çoğunun yapımını, bir çok firma, kişiler, internet üzerinden öğrenip. Eline sunuyorlar, elindeki boklarla güzel çalışmalar...

Bir insanın bana sarılabileceğini söylediğim için dayak yiyecek isem eğer. BEN VARIM !

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

otobüste bile millet birbirini taciz ederken siz kalkmış sarılmaktan bahsediyorsunuz millet olarak önce zihniyetimizi değiştirmemiz lazım diye düşünüyorum sarılalım sevelim birbirimizi saygı gösterelim bunlar hoş şeyler ama işin sonunu uçkur davasına dökmeyelim.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Oha birir demiş sarılsın da döveyim biri demiş zikeyim, ne moloz bi millet olmuşuz.

Öyle kimse size sarılmak için zorlamıyo merak etmeyin, hani Türk milleti misafirperverdi, hani hoşgörülüydü, basit bir sarılmaya bile demediğinizi bırakmamışsınız. Bence gayet makul birşey yani ben şahsen sarılmam ama küçük bir çocuğu veya yaşlı bir insanı gülümsetebiliyorsa o kişi bence burada bu konuda yazı yazan ben dahil herkesten daha iyi birşeyler yapıyor demektir.

Bence abuk sabuk konuşacağııza bi durun kafatasınızın içindeki şeyi çalıştırın ve kendinizden utanın.

toronto forronmono

srsr_mnyk tarafından 26/Kas/13 21:05 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=iRxkrkG_DYI

aslında iyi birşey bi izlesenize

izleyince niyeyse putin şerefine ellenen 1000 meme geldi aklıma :)

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58278/alkislarlayasiyorum-senlikleri-putin-serefine-1000-cift-meme 

hsyN tarafından 26/Kas/13 20:55 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    swordfish bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=iRxkrkG_DYI

aslında iyi birşey bi izlesenize

http://www.youtube.com/watch?v=HTnmYwhrvYE

http://www.youtube.com/watch?v=k9tfpf2YWqQ

Castaway tarafından 26/Kas/13 20:58 tarihinde düzenlenmiştir

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Citizen bunu yazdı

Konuyu okuyunca Teletubbies aklıma geldi lan.Onlarda böyle sürekli sıkı sıkı sarılalım falan diyorlardı.

vay mk çocukluk anılarıma döndüm. İnternette bölümleri falan varsa izleyim. Güneş bebekle birlikte gülüşmeler falan psikolojimi yerine getirir. hatırladım o şeyi "sıkı sarılalım , sıkı sarılalım, sıkı sarılalım" :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

güzelmiş ya la

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sarılmak Ne toplumda yasak ahlaka aykırı bir durum Ne de hukuken yasak  ne de kötü bir şeydir. İnsalara sarılmayı sens eversin sevmessin bu kişisel görüşündür bunun yapan seven insanlar var ve böyle bir etkinlik var avrupada Türkiye'de de var katılan arkadaşlarımda var benim, bir çeşit sosyal etkinlik vs olarak görelim bunu kime ne zararı var
    Kimse kimseye zorla sarılmıyor adamlar kollarının açmış pankart elinde sitersen gididp sarılıyorsun bu yani ama beyoğlunda filan bazı magandalar hayvanice bir sarılış yapıyor ki bu da onların hayvanlığıdır her neyse 
    ama buradaki bu konu hakındaki cahilce yorumları gördükçe üzülüyorum vay arkadaş ne hallere geldik 21. yy da diyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    HolyZat bunu yazdı

ben free fuck düşünüyorum geleni gibecem

free fuck düşünüyosan folloş ederler seni kardeş, uyarayım.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 10681 Toplam Mesaj: 72