folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Ankarada "Free Hug" Düşünen Var Mı ?

Ankarada "Free Hug" Düşünen Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Abi 

"insanlık için sarılalım"

tarzı birşey yapın. İnsanlara da söyleyin "birbirimize pozitif bakalım" vs.. diye

Sen free hug diye gelirsen olmaz bu iş. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

hug bi lira diye bi rganizasyon düşünüyorum altına not düşcem fuck beleş diye.. (amerikada böle yapıyolardı)

Zugzwang
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adama forumun ortasında ana avrat küfür ettin yönetim aferin mi diyecekti kardeş  neresi yandaş onu anlamadım ?

SeRDaR tarafından 26/Kas/13 22:11 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı

adama forumun ortasında ana avrat küfür ettin yönetim aferin mi diyecekti kardeş  neresi yandaş onu anlamadım ?

Bu HolyZat'ın fikirleri bana ters gelirdi , hatta sövdüğüm de olmuştur. Ama adam orda free fuck olursa folloş ederler seni diyerekten hakarette bulundu. HolyZat freefuck olursa gelirim giberim gibisinden bişey  yazdı. Yukarda işte sövdüğü adam da folloş ederler yazdı. Şimdi kim kimi tahrik etmiş hakaret etmiş siz dşünün

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Bu HolyZat'ın fikirleri bana ters gelirdi , hatta sövdüğüm de olmuştur. Ama adam orda free fuck olursa folloş ederler seni diyerekten hakarette bulundu. HolyZat freefuck olursa gelirim giberim gibisinden bişey  yazdı. Yukarda işte sövdüğü adam da folloş ederler yazdı. Şimdi kim kimi tahrik etmiş hakaret etmiş siz dşünün

free fuck olursa sikerim dedi o da dikkat et seni sikmesinler dedi meal olarak yanlış mıyım? etki-tepki. kaldıramayacaksa yazmayacaktı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Sen kalk forumun ortasında "herkese" hitaben "free bilmem ne yapacam" yazacak kadar maganda ol, biri gelip bunun tersinin olabileceğini sana hatırlatsın ve sen bundan tahrik ol? ve ana bacı küfür et? ve TURAN da yaşayan bir "top" seni haklı bulsun?

Ne içtiyseniz aynından ben de istiyorum amk. 

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Bence adam kötü bir şey dememiş bu hakaret değil ki  mantıklı düşün free hugs da karşılıklı sarılma var kız erkek farketmiyor kız erkek olarark düşünmeyin erkek erkeğede sarılıyor insan ayırt etmeden sevgi için sarılmak mantık zaten hee onun mantığıyla free fuck olursa (bunu kendisi dedi başkası değil ) o da karşılıklı olacak  beyoğlunda binlerce insan geçiyor ve her türlüsü var gerisini sen düşün yani  

SeRDaR tarafından 26/Kas/13 22:21 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    ulquiorra bunu yazdı

sadece bu konuyu okuyarak bu toplumdaki problemi bulabiliriz müritler. bazı 'muhafazakar gözükmeye çalışırken cehaletlerini ortaya koyan' şahısların aklı ya şiddette(Insallah sarilan olurda saglam bi dayagimi yer) ya da cinsellikte(karanfil civarlarında var o ibnelerden tuttuğumu zikicem). bu kısır ikilinin dışına çıkamıyor ne yazık ki. 

Harbiden neden böyle yorumlar var anlamadım.Adam size sövmüyor ki sarılıyor.Ne kötülük var bunda?Ayrıca zorla da sarılmıyorlar.Yapmaktaki amaç avrupa'da yapıldı biz de yapalım gibi bişey değilse,gayet hoş bişey bence.İnsanların birbirine tahammülü kalmadı artık,yol vermedin diye çekip vuruyoruz birbirimizi.Sarılmaktan bahsediyoruz burda,nesi var ki

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Free hug tarzı etkinlikleri Ankara'nın göbeğinde yapmak biraz mantıksız, çünkü Ankara New York değil. Free hug etkinliği düzenleyerek Ankara'yı New York da yapamayız. Önce bi kafayı getirmemiz lazım, açık beyinli olabilmeyi öğretmemiz lazım. Ondan sonra free hug etkinlikleri kendiliğinden gelir. Fakat bu haliyle free hug yapılırsa(Özellikle hugı veren erkek olursa) dayak bilem yersiniz ^^ ve suçlusu dayan atak değil, onları tahrik ettiğiniz için siz olursunuz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Açtığım konuyu sikeyim mk, bok ettiniz.

Yapılmaz sizinle etkinlik falan, gider tek başıma yaparım sorun değil.

otocu tarafından 26/Kas/13 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
Toplam Hit: 10560 Toplam Mesaj: 72