Ankaradaki Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bu konu sayesinde ülkücülerin zamanında kimlerin ailesiyle yada kendisiyle yakın ilişkiye girdiğini. Tbtde kimlerin gevşek ve ibne olduğunu,

ahlakın dine bağlı olması gerekmediğini bilmeyen kaç kişi olduğunu öğremiş bulunduk saygılar sevgiler.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Sevgili muhafazakar müridler biz zaten "öpüşmek" ile muhasır medeniyet seviyesine ulaşacağımızı iddia etmiyoruz.Ne zaman ki isteyen rahatça namazını kılar (ki kılıyor zaten) , başörtüsüyle üniversiteye girebilir , sokakta korkmadan öpüşebilir , sevgilisine sarılabilir , insanlar cinsiyet seçimlerinden dolayı önyargıyla toplumdan dışlanmaz işte o zaman MUHASIR MEDENİYET seviyesine ulaşacağımızı iddia ediyoruz.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Çok merak ediyorum bu tekbir getirip zırlayan tayfa, küçük çocuklara tecavüz edilirken, kadınlar sokak ortasında binbir işkenceye maruz kalırken neredeydi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

Sevgili muhafazakar müridler biz zaten "öpüşmek" ile muhasır medeniyet seviyesine ulaşacağımızı iddia etmiyoruz.Ne zaman ki isteyen rahatça namazını kılar (ki kılıyor zaten) , başörtüsüyle üniversiteye girebilir , sokakta korkmadan öpüşebilir , sevgilisine sarılabilir , insanlar cinsiyet seçimlerinden dolayı önyargıyla toplumdan dışlanmaz işte o zaman MUHASIR MEDENİYET seviyesine ulaşacağımızı iddia ediyoruz.

Hoca sen niye ortaligi karistirma derdindesin ki onu anlamiyorum ?

Konu 6 sayfa her sayfada,en az 3 mesajin var farkli farkli.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Vay ... yerinde dünya ne hale gelmiş yahu.

Ulan her şeyi geçtim hadi günahı ayıbı farklı bir eksene taşıyorum..

Anasını sikim nasıl erkekler ya karılarını sunar pazarlar gibi rahatça alenen bunu yapıyorlar ve erkekliklerine sığdırıyorlar.

Abi normal erkeklikle alakası yok bunların anlayışları ruh yapıları ve batı empozesi edilmiş asilimile bir hayatları var farkında değiller.

Resmen kolpalık mk, çocukluk başka 1 şey değil.

İlerde bunların çocukları vs nasıl bakarlar gerçi onlar 1 kılıf uydurur öyle yetiştirir mk.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

He hocam ajanım ben tbt'yi karıştırmaya geldim :) diğer postlarda sert söylemlerde bulundum derdimi anlatamadım bi de sakin sakin yazayım belki derdimi anlatırım diye düşündüm olay bundan ibaret.Güzel güzel yazmakta kabahat oldu arkadaş :D sert konuşursun hakaret ediyor derler yumuşak konuşursun ortalığı niye karıştırıyon derler yaranılmaz hocam size.

sokoban tarafından 26/May/13 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

13 yasındaki cocuga 20 kisi tecavüz eder sesiniz cıkmaz, sokagın ortasında kadın öldürülür sesiniz cıkmaz, serefsizin birisi 17 yasındaki kızı taciz eder sesiniz cıkmaz.

ama birisi sevdigi insanı dudagından öpünce "rezillik, terbiyesizlik, cehennemlik".

sizin zihniyetinizin amına koyayım ben.

sahsi olarak ben de kız arkadasımı öpmezdim / öptürmezdim tenha yerlerde yürüsek dahi, nadiren olurdu.

bu kadar rahatsız mı oluyorsun ? cevir kafanı baska yere bak. tahrik mi oluyorsun ? beynin sikinle yer degistirmis o zaman.

sen yukarıdaki olaylara tepki göstermeyip, web sitesi üzerinden cihad cagrısı yapan siktigim bir haber sitesini dikkate alıp tekbir getirerek insanlara saldırmaya calısırsan, ne desek bos zaten.

alkol kısıtlaması getirince "medeni ülkelere bakın", sokakta öpüsmeye gelince "yurtdısına gidin, burası müslüman ülke".

he cocugum he, ne de güzel hosgörülüymüssünüz böyle.

öpüsmeyi sevismekle bir tutan dallamaları siklemiyorum bile.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Abi her şeyi geçtim şunu demek istiyorum ;

Bunu basit görenlere ?

Ordaki kız kendi kızınız olsa, sonra tv'de görsen lavuğun biri kapaklamış ortalık yerde yiyor kızı.

İçiniz yine böyle rahat olacak mı meraklandım lan

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Nasreddin Hoca çarşıda dolaşırken gevezenin biri:
    - “Efendi, az önce nar gibi kızarmış bir tepsi baklava götürdüler,” demiş.
    Hoca aldırış etmeksizin ;
    - “Bana ne ?” demiş.
    - “Amma, baklava tepsisini sizin eve götürdüler” demiş geveze.
    Hoca terslemiş adamı; - “Sana ne ?”

Solak Cerrah
Toplam Hit: 10951 Toplam Mesaj: 101