Ankaradaki Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    zigana bunu yazdı

öpüşmeyi lütfen legal olarak algılayan arkadaşlara soruyorum; bu kız bizim kardeşimiz olsa tepki göstermeyecekmisin ?

Arkadaşım şuna alışmalısın; kız kardeşin de olsa, ablan da olsa o da bir insan, onun da her insan gibi sevme, sevilme, cinsel ilişkiye girme, manevi olarak tatmin olma gibi güdüleri var; ve sanmayın ki görmediğiniz hiç bir şey olmuyor. Benim ablam benim kardeşim yapmaz... yapar yapmaz kendi özgürlüğüdür, senin yapabileceğin tek şey gereken eğitimi vermek, verdiğin eğitime uyar uymaz, sana göre ahlaklı olan işi yapar yapmaz, her koyun kendi  bacağından asılır. Ben asarım keserim diyorsan o da senin ne kadar özgürlükçü olduğunu gösterir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    zigana bunu yazdı

öpüşmeyi lütfen legal olarak algılayan arkadaşlara soruyorum; bu kız bizim kardeşimiz olsa tepki göstermeyecekmisin ?

Arkadaşım şuna alışmalısın; kız kardeşin de olsa, ablan da olsa o da bir insan, onun da her insan gibi sevme, sevilme, cinsel ilişkiye girme, manevi olarak tatmin olma gibi güdüleri var; ve sanmayın ki görmediğiniz hiç bir şey olmuyor. Benim ablam benim kardeşim yapmaz... yapar yapmaz kendi özgürlüğüdür, senin yapabileceğin tek şey gereken eğitimi vermek, verdiğin eğitime uyar uymaz, sana göre ahlaklı olan işi yapar yapmaz, her koyun kendi  bacağından asılır. Ben asarım keserim diyorsan o da senin ne kadar özgürlükçü olduğunu gösterir.

işte o yapanlarda hep komşu kızı alevler hocam :) :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    iQsuz bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

O değil de birini öpmek ne ara ahlaksızlık oldu?

hele sokak ortasında öpüşmek çok ahlaklı bi durum

müthiş ahlaklı bi durum öyle böyle değil yani

Polis olsanıza toplanıp başvurun felan hatta. Ahlak masasına katılırsınız, sabah 8 başlarsınız nesaiye sokaklarda sarılanları felan coplarsınız akşam 5 e kadar. hem sevdiğiniz işide yaparsınız, ahlak polisliği

bunun ahlaksızlık oldugunu kabul edip, benide ahlak polisi yapıcaksan kabulum sabaha kadar joplarım sizin gibilerini

HoLyCat bunu yazdı

Yaw arkadaşlar babanız annenizi hicmi opmemis.

Bi sorarmisiniz.

sende bi sor bakalım bolye toplu opuşmelere falan katılmışmı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

biri sıçmış diğeri sıvamış agalar.

bu adamlar skişmek haram dese inan bu öpüşenler çıkıp  meydanda skişirler.

akla gelebilcek ilk tepkiyi vermişler yani salakça olanı aslında ulan bi düşünün bu adamlar hep böyle kazanıyo zaten amk.

asıl yobazlar bunlardır bu tepkiyi verenlerdir.özgürlükle alakası yoktur bunun.

Atatürk'e dinsiz diyerek bi bok elde edebileceğini sanan yavşaklara hemen Atatürk'ün dindar oldugunu kanıtlama çabası içinde olan asıl tehlikeli kişilerdir bunlar aslında.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    zigana bunu yazdı

bizim normlarımızda ilişki demek, evlilik demektir.hadi evlenmeden önce müsade edilen nişanlılık sözlülük dönemi zaten bir tanışma ve tanıma zamanı.  özgürlükçülüğün bu fiziksel faaliyetle hiç bir alakası yoktur.

Temel adalettir .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

İnanamıyorum neredeyse tüm mesajları okudum. Bu benim için oldukça enteresan oldu. Yalnız ben şu kafayı anlayamadım. Bir insan sevdiğini öptü diye, bir de kamera karşısında öptü diye gavat oluyormuş demek. Bunu çok garip buldum açıkçası.

Yahu geçtim dini, imanı, siyasi, etnik, kültürel farklılıkları. Tüm bunları bir kenara bırakıp da konuşuyorum. İnsana olan saygı diye bir olgu olması gerek. Bugün Denizli'de Çamlık ormanındaydım. Halka açık bir yer burası. Hafta sonları insanlar piknik ve rahatlama amaçlı vs kullanıyorlar bu orman parkını. Bugün ben halka açık o yerde durup da namazını kılan birkaç adama da rastladım. Çocuğunun önünde eşini öpen bir adama rastladım.

Her ikisini de gördüm. Ne birisine dinci yobaz faşist pislik dedim, ne de diğerine gavat ibne dedim. Yani genelinizin bakışının bayağı bir dar açı olduğunu düşünüyorum ben ciddi ciddi. Ben kendim ne doğru dürüst namaz kılan bir insanım, ne de tümden boka batmış biriyim. Kendi halimde, insanların her halini görebilen, farkında, çevreye duyarlı bir bireyim yalnızca. 

Ben bu şekildeyken, içinde sevgi, iyilik olan her insanı seviyorum ve böyle insanların hepsine saygı duyabiliyorum. Bu kadar anlayışlı olmak, kabullenebilmek bunları çok mu zor? Bunu hakikaten anlayamıyorum. Birisine duyulan saygı, beslenen sevgi, görünümünden, sosyoekonomik yaşantısından, inancından, ibadetinden ziyade insan olduğunun farkındalığıyla oluşursa ancak yol katedebiliriz.

Yoksa diğer türlü bu şekilde yaptığınız ötekileştirmeyle, faşizmle bir arpa boyu yol katedemezsiniz.

---

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    zigana bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    zigana bunu yazdı

bizim normlarımızda ilişki demek, evlilik demektir.hadi evlenmeden önce müsade edilen nişanlılık sözlülük dönemi zaten bir tanışma ve tanıma zamanı.  özgürlükçülüğün bu fiziksel faaliyetle hiç bir alakası yoktur.

Peki anlayamadığım nokta, sizin normlarınızda evlilik demek, öpüşmemek demek midir? Belki de bir ablan vs var ve evli üstelik her gece hard yardırıyor bu durumda yine sahiplendiğin sizin normlarınıza ters mi düşüyor?

Ya da evli ablan kocasını çok seviyor ve yolda yürürken kanı kaynıyor, bir anlığına dudağından öpüyor ve/veya öpüşüyorlar. (illa ablanın öpmesi gerekmez enişten de öpebilir sonuçta.) Sonra oradan çıkan dallamanın biri nasıl yolda öpüşürsünüz lan diyip takıyor bıçağı hem ablana hem eniştene. Sizin normlarınıza göre burada tam olarak noluyor? Kim orospu, kim gavat, kim orospu çocuğu oluyor? 

Güzel yerden geldi dimi sorum?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı
    zigana bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    zigana bunu yazdı

Peki anlayamadığım nokta, sizin normlarınızda evlilik demek, öpüşmemek demek midir? Belki de bir ablan vs var ve evli üstelik her gece hard yardırıyor bu durumda yine sahiplendiğin sizin normlarınıza ters mi düşüyor?

Ya da evli ablan kocasını çok seviyor ve yolda yürürken kanı kaynıyor, bir anlığına dudağından öpüyor ve/veya öpüşüyorlar. (illa ablanın öpmesi gerekmez enişten de öpebilir sonuçta.) Sonra oradan çıkan dallamanın biri nasıl yolda öpüşürsünüz lan diyip takıyor bıçağı hem ablana hem eniştene. Sizin normlarınıza göre burada tam olarak noluyor? Kim orospu, kim gavat, kim orospu çocuğu oluyor? 

Güzel yerden geldi dimi sorum?

sokak ortasında değil . onu köpekler yapıyor

Temel adalettir .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

opuşsunler sokak ortasında gizli kuytu yerlerdede ağa bu metronun yuruyen merdivenine kadar yansımaz ya.

herşeyin edeb anlayışı farklı tabi ona bişey demeye hakkkım yok.

fuck the system!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Alkol alana "yasaklansın iyi olmuş", öpüşene "öpümesin iyi olmuş". Ondan sonra hoşgörü dini islammış. Siktirin gidin hocam göz göre göre yalan yaşıyorsunuz ya. 

Toplam Hit: 10843 Toplam Mesaj: 101