Ankaray

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

hoca senin dediğin kelek etkisi olmuyomu yanlış mı biliyorum,eğer öyleyse sadece ankaray için değil hayatta olan herhangi bişey için bile film çekebilirsin hayalgücüne kalmış

birde bu tip olaylar hiç bitmeyecek bana göre yöneticiler halkın aynasıdır bizim topluma sihirli bi değnek değmedikçe değişmez 

Haklısın hocam hiç değişmez.. Film felan yaparsak belki toplumun dikkatini çeker insanlar hakkını arayabilir.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

izmir'în raylı sistemi tüm maddi sıkıntılara rağmen gayet iyi durumda. ayrıca öğrenci iseniz 1 TL ye İzmir'in bi' ucundan (mesela havalanı-gaziemir) diğer ucuna (gerçekten diğer ucu-aliağa) gidebilir ve aktarma sistemi sayesinde ücretsiz geri dönebilirsiniz (kentkart 90 dk içinde ilk basıştan sonra para almıyor).

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

izmir'în raylı sistemi tüm maddi sıkıntılara rağmen gayet iyi durumda. ayrıca öğrenci iseniz 1 TL ye İzmir'in bi' ucundan (mesela havalanı-gaziemir) diğer ucuna (gerçekten diğer ucu-aliağa) gidebilir ve aktarma sistemi sayesinde ücretsiz geri dönebilirsiniz (kentkart 90 dk içinde ilk basıştan sonra para almıyor).

İzmir'e mi taşınsak ne yapsak arkadaşşş

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yani orada çalışan iş makinası operatorü ve sorumlularının yükünü belediye başkanına mı yüklemek gerekiyor. Aynı şekilde o metro hattı bakım ekibini de? O ekip neden orada güvenlik önlemi almadı diye sormak daha doğru değil mi?

iş makinasına 25 metre yaklaşmayın demişler. Ne iş makinası ekibi ne de metro sorumluları iplememiş. Haliyle kaza olmuş. Burada belediye başkanı mı suçlu? 

Yarın, öbürgün, bir ay sonra o bakım yapılmasa da sistem bozulsa niye zamanında bakım yapmadınız diye yine belediye başkanı suçlu olacak. Yine film senaryosu yazmaya niyetlenenler olacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

abi 96 da açıldıydı ankarada metro. Küçüktüm hatırlıyorum ama çok hoşuma gitmişti o zaman. Şimdi bakıyorumda açıldığı günkü metro neyse hlaa aynı. Gerçi metronun şekli önemli değil. Ama metro hattı bile bi gram ilerlemedi.

Bir Ankara'lı olarak gökçekin 3 dönemdir belediye başkanlığını kazanmasına ŞAŞMAKLA beraber büyük annem ve büyük babam gibi çok insan olduğu sürece gökçeğin kazanacağınada maalesef eminim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Biraz önce dersten gelirken, bindigim trenin önündeki tren arıza yapmış, 3 tren konvoy olduk. Birde köln un en işlek caddelerinden birinn üzerinde. Dingil kapıları açıp bizi bırakmadı kaç dk. Bakıyorum arkadaki trendekiler inmiş biz hala bekliyoruz. 

Neyse demem o ki sadece tr de olmuyor böyle sorunlar 

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

insanoğlu işte hep daha fazlasını ister

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Ankaradki trafik düzenlemesi turkiyenin hic bi yerinde yok. Yillardir biniyosunuz metroya 2 jere bozuldu diye mi sikayet ediyosunuz. Melih Gokcek cok yer amq cok da calisir. Gelin Kirikkale ye de size belediye gostereyim. 10 yildir hic usenmeden yatan. Kilini kipirdatmayan. Somine basinda yatan kedi misali.. Gelin de reziklik gostereyim size.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

melihcigimle gorusucem içiniz raat olsun

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Yani orada çalışan iş makinası operatorü ve sorumlularının yükünü belediye başkanına mı yüklemek gerekiyor. Aynı şekilde o metro hattı bakım ekibini de? O ekip neden orada güvenlik önlemi almadı diye sormak daha doğru değil mi?

iş makinasına 25 metre yaklaşmayın demişler. Ne iş makinası ekibi ne de metro sorumluları iplememiş. Haliyle kaza olmuş. Burada belediye başkanı mı suçlu? 

Yarın, öbürgün, bir ay sonra o bakım yapılmasa da sistem bozulsa niye zamanında bakım yapmadınız diye yine belediye başkanı suçlu olacak. Yine film senaryosu yazmaya niyetlenenler olacak.

aa olur mu hocam, kizilayda bi otobusun bile tekeri patlasa erdogan suclu yonetim suclu gokcek suclu. istifa edip erken secime gidilmeli. yoksa devrim yapilmali.

izmirdeki metroyla izbani karistirmayin bir de arkadaslar. izban belediyenin degil. o begenmediginiz hukumete bagli tcddnin hizmetidir.
Toplam Hit: 2539 Toplam Mesaj: 27