Apple Ios 8.1.3-8.4 Jailbreak Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

aşağıda kullandığım repolar ve tweaklar var şu an için çalışan ve iş gören bunlar hangi tweakler uygun derseniz buradan kontrol edin.

,

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Önce Cydia iFile indirin.

Sonra App Store'dan Chrome tarayıcı indirin.

Chrome ile http://60.165.57.143/apt.taig.com/debs/taiguntether83x.deb adresine girip iFile aç ve kurun.

Sonra telefonu normal kapatıp açın.

Hadi hayırlı olsun.

Haci abi bu sekilde mi jb oluyoruz

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Chrome ile http://60.165.57.143/apt.taig.com/debs/taiguntether83x.deb adresine girip iFile aç ve kurun.

Hadi hayırlı olsun.

Haci abi bu sekilde mi jb oluyoruz

Hayır. Cydia uyum sorunu düzeliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız şunu anladım Jailbreak olmadna iphone kullanmanın kameralı 3310 kullanmaktan farkı yokmuş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

%60 tan ileri gitmiyor bende ya ne kadar beklememiz gerekiyor burda? kapatıp açtım yeniden denedim yine aynı.

g2k[et]tahribat[dat]com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

itunes surumunu dusur hocam olacak

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

itunes surumunu dusur hocam olacak

aypıl mı alsam bende :R

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    umit bunu yazdı

Beyler daha bi kaç aylık taze ayfon 6 plus var. Denemelimiyim sizce :)

aynı soruyu ben de sorayım. 2 gün sonra bende de bi plus olacak, hayatımda iphone kullanmıslıgım yok. jailbreak yapıldıgında ios güncellemesi alınmıyormus sanırım, henüz bir arastırmaya girmedim de.

artılarıyla eksileriyle bir cıkarım yapmak mümkün mü veya genel itibariyle jb daha mı iyidir iphone icin ?

yok mu cevaplayacak ? telefonu yeni aldım ama yanlıs bir sey de yapmak istemiyorum. 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hadi hayırlı olsun.

Hocam bunu yapmanızı önermiyorum. Taig ekibi weibo adreslerinden de söyledi. Bu sızan versiyon test için konmuş beta jailbreak yani stabil değil. İlerde bazı sıkıntılar çıkartabilir. Az biraz sabrederseniz taig ekibi 2 gündür saurik ile birlikçe kernal patch üzerinde çalışıyor.

Aralrındaki saat farkından dolayı biraz iletişim problemi olduğundan geciktiler. Şuan jailbreak in yeni versiyonu hazırmış yakında cydia üzerinden güncelleme şeklinde gelir.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

şimdi bana bi deyin hele

jailbreakden önce sunu sunu yapamıodum

jailbreakden sonra sunu sunu yapıyorum su oldu, avantajım su oldu

yani ben bu zıkkımı jailbreak yapmanda ne güzel maildi ottu boktu rahat rahat kullanıyorum

jailbreak yapınca elime tam olarak ne geçecek ?