Apple Ios 8.1.3-8.4 Jailbreak Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    umit bunu yazdı

Beyler daha bi kaç aylık taze ayfon 6 plus var. Denemelimiyim sizce :)

aynı soruyu ben de sorayım. 2 gün sonra bende de bi plus olacak, hayatımda iphone kullanmıslıgım yok. jailbreak yapıldıgında ios güncellemesi alınmıyormus sanırım, henüz bir arastırmaya girmedim de.

artılarıyla eksileriyle bir cıkarım yapmak mümkün mü veya genel itibariyle jb daha mı iyidir iphone icin ?

yok mu cevaplayacak ? telefonu yeni aldım ama yanlıs bir sey de yapmak istemiyorum. 

yalnis yapicak bisi yok hocam 8.3 ise yap jb kullan baktin hosuna gitmedi yok abi bana gore degil falan dedin bas restoreyi orjinaline donsun yada yedegine yukle olsun bitsin.

guncelleme alamazsin 8.4 cikti diyelim yuklersen orjinal ios unu yuklemis oluorsun jb gider  + lari olarak cihazi android gibi olmus dusun istedigin herseyi yukle istemedigin resim tema vs sil telefon acik kaynak senin elinde oluor

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

%20 de kalıyor bende.....

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hiçbir tweak çalışmıyor minakihhh. Cydia'nın simgesine bakıp teselli oluyorum

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

hiçbir tweak çalışmıyor minakihhh. Cydia'nın simgesine bakıp teselli oluyorum

hocam muhtemelen v2.0.0 sürümünü kurduğunuzdan dolayı oluyor telefonunuzu restore edip güncel sürümle jailbreak yaparsanız sıkıntı kalmaz.

@DjBlueMaN hocam sizde yeni sürümüyle deneyin belki olur olmadı itunesun sürümünden kaynaklıdır.

güncel jailbreak sürümü: http://apt.taig.com/installer/en/TaiGJBreak_EN_2120.zip 

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

İpad 2 ye kurdum dosya sistemi hazırlanıyor tamamlandığında cydia kapanacak diyor tablet kendini kapatıyor açıyor ondan sonra bi cacık yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

İpad 2 ye kurdum dosya sistemi hazırlanıyor tamamlandığında cydia kapanacak diyor tablet kendini kapatıyor açıyor ondan sonra bi cacık yok

Bir cacık yok dediğin, herhalde telefonun kapanıp açıldıktan sonra uzay gemisine dönülmesini beklemiyordun dimi?

Cydia kendi dosya sistemini hazırladıktan sonra telefona respring atar sonra istediğin gibi jailbreakli telefonuna cydiadan uygulama yükleyebilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı

Bir cacık yok dediğin, herhalde telefonun kapanıp açıldıktan sonra uzay gemisine dönülmesini beklemiyordun dimi?

Cydia kendi dosya sistemini hazırladıktan sonra telefona respring atar sonra istediğin gibi jailbreakli telefonuna cydiadan uygulama yükleyebilirsin.

Cydia sistemini biliyorum kardeşim,tapletin uzay mekiğine dönüşmesini bekleyecek kadar da teknolojiden uzak biri değilim,cydia dosya sistemi hazırlanıyor diyor respring atıyor.....buraya kadar sıkıntı yok,sıkındı her seferinde cydia simgesine bastığımda bunu yapıyor olması....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı

Cydia sistemini biliyorum kardeşim,tapletin uzay mekiğine dönüşmesini bekleyecek kadar da teknolojiden uzak biri değilim,cydia dosya sistemi hazırlanıyor diyor respring atıyor.....buraya kadar sıkıntı yok,sıkındı her seferinde cydia simgesine bastığımda bunu yapıyor olması....

Hocam kusura bakma yanlış anlamışım. Öyle bir yazmışsı ki ilk defa jailbreak yapıp mucize bekler gibi olduğun anlaşılıyor :)

Neyse sorununa gelince  2 iphone 1 ipad cihazıma taig jailbreak uyguladım, daha önce senin sorununla hiç karşılaşmadım. Cihazı restore edip son güncellenen jailbreaki yapmanı öneririm.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

f.lux kurdum birde beyaz kısımları siyah Yaptım Gözlerim bayram etti. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Güncel bilgiler ve yararlı adresler ilk mesaja eklendi.