Apple Ios 8.1.3-8.4 Jailbreak Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Pek stabil çalılşmıyor,oyun oynadığım zaman bazen tlf kendini resetliyor, 2 defa dfu modunda kurmama ragmen bu sıkıntı geçmedi,biraz daha beklemi bence.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Pek stabil çalılşmıyor,oyun oynadığım zaman bazen tlf kendini resetliyor, 2 defa dfu modunda kurmama ragmen bu sıkıntı geçmedi,biraz daha beklemi bence.

Hocam yeni taig versiyonu çıktı. Güncelleyip deneyimlerini yazarmısın düzelme varmı diye.

V2.2.1 (2015-07-02)  Download

• Fixes setreuid patch to prevent applications from obtaining to root privileges through setreuid.
    • Increases stability.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu jailbreak olayınında bokunu çıkardılar iyice. Durmadan güncelleme çkarıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu jailbreak olayınında bokunu çıkardılar iyice. Durmadan güncelleme çkarıyorlar.

Hocam bunlar normal şeyler. İlk defa jailbreak yapıyorsun galiba?

evasi0n7 jailbreak  de aynen böyle olmuştu. Yani genel olarak böyle yapıyorlar. Senin tek yapman gereken jailbreak yaptıktan sonra cydia dan jailbreakini güncellemen. 2dk nı bile almıyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

arka plandaki programları ekranda bataryanın oraya tıklayınca açılan mönüden direk kapatabiliyorduk. 8.3 için var mı kullanan?

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

arka plandaki programları ekranda bataryanın oraya tıklayınca açılan mönüden direk kapatabiliyorduk. 8.3 için var mı kullanan?

yok mu cevap verecek olan?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

Activator diyorsun sanırım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı

activatorü kurdum sanırım o değil, activatör ile ekranı kilitleme tuşuna basmadan saatin üzerinde parmağımı yürüterek kapatabiliyorum.

sanırım benim aradığım batterydoktor programının özelliği, tam olarak bilmediğim için. bataryaya dokunuyorsun menü açılıyor, 3g yi açıp kapatabiliyorsun, uçak modunu, arka planda çalışan programları kapatabiliyorsun vs.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı

activatorü kurdum sanırım o değil, activatör ile ekranı kilitleme tuşuna basmadan saatin üzerinde parmağımı yürüterek kapatabiliyorum.

sanırım benim aradığım batterydoktor programının özelliği, tam olarak bilmediğim için. bataryaya dokunuyorsun menü açılıyor, 3g yi açıp kapatabiliyorsun, uçak modunu, arka planda çalışan programları kapatabiliyorsun vs.

Hocam senin dediğin şey eski versiyonlarda (ios 6 ve öncesi) sbsettings adlı tweak idi. Apple ios 7 ile birlikte control center diye birşey yaptığı için (alltan çekince gelen dalga) sbsettings artık eskide kaldı. Diyeceksin ki istediğim özellikler controlcenter da yok.

Hemen cydia yı açıp ccsettings adlı tweak i yüklüyorsun, daha sonra ayarlardan isteiğin butunları aktif edip keyfine bakıyorsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı

Hocam senin dediğin şey eski versiyonlarda (ios 6 ve öncesi) sbsettings adlı tweak idi. Apple ios 7 ile birlikte control center diye birşey yaptığı için (alltan çekince gelen dalga) sbsettings artık eskide kaldı. Diyeceksin ki istediğim özellikler controlcenter da yok.

Hemen cydia yı açıp ccsettings adlı tweak i yüklüyorsun, daha sonra ayarlardan isteiğin butunları aktif edip keyfine bakıyorsun.

eyvallah hocam teşekkür ederim.