folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Apple İphone 5 Ve Öncesi Cihazları Öldürüyor

Apple İphone 5 Ve Öncesi Cihazları Öldürüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.appleuzmani.net/32-bit-uygulamalar-artik-yeni-ios-surumlerinde-olmayabilir/

iPhone 4-4S kullanıcısı kalmış mıdır bilmem ama 5 ve 5C kullanıcıları için kötü oldu. 5S ve sonrası için problem yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

satış politikası olarak bu ibnelerden herşeyi beklerim ben 

not:fena bir epıl fanatiğiyim

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.appleuzmani.net/32-bit-uygulamalar-artik-yeni-ios-surumlerinde-olmayabilir/

iPhone 4-4S kullanıcısı kalmış mıdır bilmem ama 5 ve 5C kullanıcıları için kötü oldu. 5S ve sonrası için problem yok.

iphone 5 im vardı entegresi yanmış dedi telefoncu nba oynarken telefon çökmüştü zaten

şuan 6 kullanıyorum gayet memnunum 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

iPhone 4 kullanıyorum geçen üzerine bir şeyler döküldü düzgün ses gelmiyor ne telefonun kendisine ne de içinde ki 3-5 uygulamaya hiç birisine yeni güncelleme de gelmiyor. Benim için zaten ölmüştü bu telefon Apple toplu mezar kazmaya başlamış sanırım. 

Eskisi gibi değildir belki!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı

iPhone 4 kullanıyorum geçen üzerine bir şeyler döküldü düzgün ses gelmiyor ne telefonun kendisine ne de içinde ki 3-5 uygulamaya hiç birisine yeni güncelleme de gelmiyor. Benim için zaten ölmüştü bu telefon Apple toplu mezar kazmaya başlamış sanırım. 

hocam yeni telefon alınca elindeki kalırsa bana gönder :D bişeyler yaparım ben ona 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

şahsen iPhone 5 ve altını kullanan arkadaşlarıma artık yeni güncellemeler cihazlarına gelse dahi yüklememelerini söylemiştim.Çünkü sonraki güncellemelerde bilinçli bir şekilde eski sürümler yavaşlatılıyor ve insanlar yeni cihazlar almaya sevk ediliyor. Bu sırf Apple'ın değil, tüm teknoloji tedarikçilerinin bilindik meşhur bir düdükleme taktiğidir. Başı da Apple çekiyor tabi..

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

@saviorangel

Valla hocam alırsam zaten bu artık beş para etmez gönderirim herhalde ama ne zaman alırım orası da meçhul yakın zamanlarda hiç öyle bir şey gözükmüyor çünkü 😀

@drkeworks

kesinlikle doğru hocam söylediklerin katılıyorum ben

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone 5'in böyle olacağı 5S'in 64 bit işlemciyle çıkmasından ve çıkar çıkmaz üretiminin durmasından belliydi. Apple 5S tanıtımında 64 bit işlemcinin çok üstünde durmuştu.

İphone alacaksanız S serisi harici almayın. Sonu böyle oluyor. 

Şuan iPhone 7'de bu durumda. Ara model. 6S'ten kamera harici bir yeniliği yok. İşlemcisi hızlıymış. Siz o farkı görene kadar ohoo. 

Seri numarasını kontrol edip bataryası sorunsuz seriden 6S alıp yolunuza bakın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı

@saviorangel

Valla hocam alırsam zaten bu artık beş para etmez gönderirim herhalde ama ne zaman alırım orası da meçhul yakın zamanlarda hiç öyle bir şey gözükmüyor çünkü 😀

@drkeworks

hocam evde çöp duracağına hediye edersin artık :D 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kaç yıllık telefon bırakında ölsün :) olayın S veya düz seri olmasi ile alakası yok zamanı gelince desteği kesiliyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Palerider bunu yazdı

@saviorangel

@drkeworks

hocam evde çöp duracağına hediye edersin artık :D 

İnşallah yeni bir telefonum olursa sana hediye ederim hocam 😊

Toplam Hit: 3191 Toplam Mesaj: 29
apple apple