folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Apple İphone 5 Ve Öncesi Cihazları Öldürüyor

Apple İphone 5 Ve Öncesi Cihazları Öldürüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

samsungu merak ediyorum. yani s7edge var şimdi. eski samsunglar zamanla yavaşlıyordu fakat onu aştılar diye bir izlenim var. bakalım bu telefon yavaşlyacak mı.

birde nougat yükledim bir kaç güzel özellik gelmiş fakat eskiden yeni android sürümleri gelince telefon çağ atlardı şimdi 2-3 şey gelmiş. Gelen şeylerde samsung'ta zaten olan şeylerdi ya da 3.parti app ile yapılan şeylerdi. Android 8'e bakmak lazım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

komik geldi bana bu olay yav :D bile bile lades aq

iphone 5 eylül 2012 çıkışlı , samsung s3 mayıs 2012

iphone çöp oluyor lakin s3'e nougat yükleyebiliyorum :D 

bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz ? 

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Iphone 4s zaten maksimum 9.3.5 versiyona yükseltilebiliyor.

Iphone 4 zaten maksimum 7.1.2 versiyona yükseltilebiliyor.

Iphone 3gs zaten maksimum 6.1.6 versiyona yükseltilebiliyor.

Yani kısaca iphone 4s ten aşağısı zaten ios 10 desteklemediği için 32bit 64bit destekleyip desteklememesi çok da önemli değil.

Iphone 5 ve 5c kullanıcıları için de benim her zaman heryerde dile giterdiğm s serisi harici iphone cihaz almayın mottosunun ne kadar doğru olduğu ortaya çıkıyor. Gerçi yine de tam olarak destek kesileceğini sanmıyorum, bu daha çok geliştiricilere güncelleyin yoksa böyle uygulamalarınız sik gibi kalır deme şekli gibi sanki.

Böyle olmasa bile eğer haber gerçekten yazıldığı gibiyse, 5 ve 5c kullanıcıları 10.3 versiyona güncellemediğiniz taktirde gene çok rahat cihazlarını kullanabilir.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Haberden anladığım kadarıyla bu durumdan iOS'u güncellemeyerek kurtulamazsınız. Direk market temelli bir olay. Ha Apple'ın şöyle bir olayı var. Diyelim ki zamanında siz bir uygulamayı indirdiniz o uygulamanın o sürümünü bulutuna kayıt ediyor. İleride desteği kesilirse sizin cihaza en uygun olan elindeki sürümü yüklüyor.

E ne güzel dediğinizi duyar gibiyim. Kazın ayağı öyle değil işte. Bankacılık, sosyal ağ uygulamaları vs sürekli güncelleme istiyor. Diğer uygulamalarda bi şey olacağını sanmam ama banka ve sosyal ağ uygulamalarını unutun derim.

mkyb tarafından 01/Şub/17 16:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

macbook dışında apple a para verilmez 

tabi macbookun da son sürümlerine muhtemelen para verilmez şarj sıkıntılarından ötürü.

RDxMaster tarafından 01/Şub/17 18:28 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ben o kadar para vercem, benim olanı cihazı ne zamana kadar kullanacağıma adamlar karar verecek. Gerçi ayfon fanlarını çok etkilemez onlar her sene ya da en kötü 2 senede bir çalışan telefonlarını borçlada olsa yeniliyorlar.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

en iyisini yapıyor daha androidde 64 bit uygulama yokken apple performans için tüm market uygulamalarını 64 bit zorunluluğu getirmişti şimdi ise 32bit kalan son eskileri temizliyor 

kimse telefonunuzu ne kadar kullanacağinizi söylemiyor tam tersi androidin verdiğinin katlarcası yazılım desteği veriyor tabi bakış açısı kimine göre iyi kimine göre kötü 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Babalara geldik.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu haber daha pek duyulmadı 1 aya kalmaz sahibinden.com'daki iPhone 5 kategorisine bakın çılgın atacak. 😂

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

en iyisini yapıyor daha androidde 64 bit uygulama yokken apple performans için tüm market uygulamalarını 64 bit zorunluluğu getirmişti şimdi ise 32bit kalan son eskileri temizliyor 

kimse telefonunuzu ne kadar kullanacağinizi söylemiyor tam tersi androidin verdiğinin katlarcası yazılım desteği veriyor tabi bakış açısı kimine göre iyi kimine göre kötü 

Ya haci apple her iphone kullanicisini g.tten sikecek dese iyi yapior diyeceksin.. Milletin g.tu genisliyor daha kolay tuvakete cikiyor diyeceksin 😀 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 3198 Toplam Mesaj: 29
apple apple