Apple İphone 7 İçin Sayılı Saatler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@nurulmac11 @mkyb 

Ikinizede katiliyorum android tutmadi her yerde iddaediyorum olmadi kardesim 3 gb ram koy ama rehbere basimca takilsin o ne ya stmbian vardi ne takilirdi ne mallasirdi bir cok isimizide gorurdu

Baska birnseyolmali windows bu ise el atmali nokia reyizgeri donmeli o her cikarttiginda farkli telefonlarini uretmeli 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Android hiç bir yere gitmesin sakin olun. :))))))

Google 'ın tek yapması gereken sistemden Java ve ilişkili ne varsa yavaştan kaldırıp atacak. Aşama aşama bir geçiş yapmalı.

iPhone 'da olduğu gibi doğrudan program makine koduna derlenip o şekilde çalışmalı. Arada kesinlikle bir sanal makine olmayacak.

C++ temel geliştirme dili olacak, Go da olabilir. Ama Swift gibi kolay ve zevkli bir dil de geliştirmeli. 

Zor olacak belki ama Google bir yolunu bulup yapar. Yavaştan yavaştan alıştırır milleti.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Android hiç bir yere gitmesin sakin olun. :))))))

Google 'ın tek yapması gereken sistemden Java ve ilişkili ne varsa yavaştan kaldırıp atacak. Aşama aşama bir geçiş yapmalı.

iPhone 'da olduğu gibi doğrudan program makine koduna derlenip o şekilde çalışmalı. Arada kesinlikle bir sanal makine olmayacak.

C++ temel geliştirme dili olacak, Go da olabilir. Ama Swift gibi kolay ve zevkli bir dil de geliştirmeli. 

Zor olacak belki ama Google bir yolunu bulup yapar. Yavaştan yavaştan alıştırır milleti.

yoo yapmaz

niye yapsın ki abi ? insanlar zaten satın alıyo ne olursa olsun. bu haliyle amerikalı donanım üreticileri (intel, quallcomm) hayvani paralarda kazanıyo.

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

şaka maka iphone 7 yeni yeni belli olurken iphone 8 sızmış :S 

bu adamlar bilerek mi bunu yapıyorlar yoksa satış politikasımı bilmiyorum

bence kasa olarak çok daha hoş olmuş ufaltmışlar baya 

https://pbs.twimg.com/media/Cr3uy1YWEAAwetU.jpg

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zaten Google, Java'yı aradan çıkarmak için kasıyor diye biliyorum hatta davalık bile olmuşlardı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Panxer yanlış anlama iyi adamsın vesselamda işin içine Apple girince aha bu karikatür gibi oluyorsun :

Madde madde cevap vereceğim.

-Sen 780 lira fiyatı olan kulaklığa normal diyorsan lafım yok. Üstelik her an kaybolma riski olan kulaklığa. Üstelik iki tane. İkisinede sürekli sahip çıkmak gerek. Peki bu kulaklığın kablosuz olması dışında bir özelliği var mı ? YOK. Yıllardır kullanılan bluetooht kulaklığı Apple iki tane yapmış işte. Bak mesala Samsung kendi kulaklığında telefondan şarj olma, 4 GB hafızaya mp3 yükleme vs gibi özellikler getirmiş. Üstelik kulaklık telefondan uzaklaşırsa telefon sesli ve titreşimli uyarı veriyor kulaklık bulunamadı diye.

-Apple'ın sırf kablosuz kulaklık satabilmek için kasıyor. Zamanında bunu Sony Ericsson telefon marka üretirken denemişti. Telefonları kendi çıkarttığı hafıza kartıyla çalışıyordu, kulaklıkları vs özeldi. Peki sonra ne oldu ? Samsung yine micro sd hafıza kartına devam etti. Sony baktı telefonlar elinde kalıyor oda mecbur standart donanıma geçti.

-Samsung S7'ye verilen paraya acıyorum senin gibi orada haklısın. Ancak sen Android'i Samsung olarak görüyorsun. Samsung'un telefonlarında kullandığı donanınımın ömrü max 2 sene. Bunu Samsung servisi bile söyledi. S7'lerdeki sıvı soğutma sisteminin ömrü 2 sene. Bak seneler önce çıkan Xperia Z var tanıdıkta hala ilk günkü gibi taş gibi çalışıyor. Xperia Z ile aynı zamanda çıkan Galaxy S3'ün ise ömrü bitti.

yine bu sıvı soğutma... geçen konuda da vardı nerde bu 2 sene olduğunu anlatan yer ? nette aradım taradım bulamadım. bulanlar beni bilgilendirsin. s3 kullanıordum s7edge'e geçtim ve bence bu telefon olmuş.6 aydan fazla kullanıyorum tık demedi. s7 almazdım onu söyleyim fakat edge ekranının görüntüsü kasa yerine sırf ekran olması süper. Dayanıklılığı düşük fakat ergenler gibi aydar 1 düşürmedim. Şimdiye kadar 1 kere düştü. su altı fotoları on numara. internette öyle.daha ne isteyeceksin ki telefondan. ha 2 sene sonra çok donarsa o zmn söverim ama şimdilik süper. kız arkımda da iphone 6 var benimkiyle değişmek istiyor

birde iphone kullananların camları genelde kırık oluo :S arkın iphone 6sı diz hizasından yere düştü, cam üstü değil yan olarak düştü ve ekran gitti...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

-Apple Sapphire Glass adı verilen cam teknolojisini kullanıyor. O cam için kırılma önemli değil çizilmemek önemli. Samsung ise Gorilla Glass kullanıyor. Gorilla Glass içinde asıl önemli olan oluşan darbeyi üstünden geçirip kırılmadan sağ çıkmak.

-S7'deki sıvı soğutma sisteminin ömrünün 2 yıl olduğunu Samsung servisindeki teknisyen eleman söyledi. Kaldı ki Samsung cihazlarında bilerek yazma / okuma ömrü düşük hafıza kullanıyor. Zamanla hafıza öldüğü için kullanıcıya cihaz yavaşlamış gibi geliyor. Yaşlılıktan dolayı Alzheimer olan bir insan düşün öyle.

-Ayrıca S7 Edge kullanıyorsan ekrana çok dikkat et kırarsan 1.000 lira gibi bir hediyesi olacak sana.

https://www.youtube.com/watch?v=oASoso-pru4

mkyb tarafından 09/Eyl/16 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=oMLBstSjNVY

İlk kutu açılış videoları nete düşmeye başladı. Şahsi görüşüm iphone 7 alınmaz bu saatten sonra. Alınacaksa Plus olan model alınır sırf kamerası için.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

-Apple Sapphire Glass adı verilen cam teknolojisini kullanıyor. O cam için kırılma önemli değil çizilmemek önemli. Samsung ise Gorilla Glass kullanıyor. Gorilla Glass içinde asıl önemli olan oluşan darbeyi üstünden geçirip kırılmadan sağ çıkmak.

-S7'deki sıvı soğutma sisteminin ömrünün 2 yıl olduğunu Samsung servisindeki teknisyen eleman söyledi. Kaldı ki Samsung cihazlarında bilerek yazma / okuma ömrü düşük hafıza kullanıyor. Zamanla hafıza öldüğü için kullanıcıya cihaz yavaşlamış gibi geliyor. Yaşlılıktan dolayı Alzheimer olan bir insan düşün öyle.

-Ayrıca S7 Edge kullanıyorsan ekrana çok dikkat et kırarsan 1.000 lira gibi bir hediyesi olacak sana.

https://www.youtube.com/watch?v=oASoso-pru4

hocam bende onu diorum. hep birileri diyor 2 yıl ömrü var diye. bi yerde okudum biri dedi vs vs, gerçekten 2 yıl ömrü olabilir ama ben bunun için bi yazı bişi okumak istiyorum yani araştırma yapılmış bişi görmek istiyorum. birde neden 2 yıl sonra bozulduğunu öğrenmek istiyorum :D

bence apple'ın yaptığı en kötü telefon 7 diyebilirim. jack'i kaldırmak nedir yahu, selfie stick alanlar ne yapacak kablo mu taşıyacak şimdi ? saçma sapan işlere girmiş apple bu sefer. ama adamlara koymaz çünkü bi sürü insan gidip alacak yine. mat modeli hoşuma gitti

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 15245 Toplam Mesaj: 125
apple apple tanıtım iphone 7