Apple İphone 7 İçin Sayılı Saatler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Iphone7 alana 1 yil zenmate hediyeymis. 

Suya dayanıklı olmasi, duşta kullanimi rahatlatir. 

abi duşta neden telefonla konuşmak isteyelim ki ?

Şu sorunun cevabını merakla bekliyorum. :)

Hahha +5164346-

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bu sefer kulağa yönelmiş, oradan geçirmişler.

Bir kulak ardı kalmıştı zaten.

Hep aynı numara, %20 işlemci arttı, kamera arttı, ekran parladı, yazılımı düzeltildi vs vs.

Nerede o Jobs dönemindeki devrimsel tanıtımlar, nerede şimdiki pazarlama hileleri.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

nerede eski ayfonlar :(

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Iphone7 alana 1 yil zenmate hediyeymis. 

Suya dayanıklı olmasi, duşta kullanimi rahatlatir. 

abi duşta neden telefonla konuşmak isteyelim ki ?

Şu sorunun cevabını merakla bekliyorum. :)

Zenmate ile duşta konuştuğunuzda,  karsi taraf yer tespiti yapamıyor. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

-Jetblack dediklerinin arkası seramik. Parmakizide bırakır cama görede çabukta çizilir. Zaten Apple bile sitesinde alta yazmış. Kaldı ki seramik yere düşünce kabak gibi yarılır. Sadece 128 GB'ı seramik yapmalarıda ayrı bir olay.

-Stereo hopörlör olması gereken bi şeydi beğendim.

-Kulaklık çıkışını kaldırdılar. Neymiş şarj girişinden takacakmışız. Apple bunu dvd-rom işine benzetti. PC'lerde dvd-romu ilk Apple kaldırmıştı millet laf etmişti ancak o zaman ben mantıklı bulmuştum kaldı ki sonrasında büyük üreticiler teker teker dvd'yi kaldırdılar bilgisayarlarından. Şimdi de aynı olay başladı. Android üreticiler usb-c'den kulaklık takılabiliyor yeaa moduna geçtiler. Seneye kulaklık girişi olmayan Android telefonlar çıkarsa şaşırmam.

-Bataryadan yine haber yok. Yahu 1 mm kalın olsun batarya büyüsün. Apple millete cebinde şarj aleti gezdirtmeye bayılıyor.

-Ekran hala aynı. Yahu yıl olacak 2017 hala 760p ekran. Apple tahminim VR gözlük işine girecek 760p ekranlar gözlükle piksel piksel olacağı için insanları yeni iPhone almaya itecek.

-Kameralar gelişmiş. Ancak ben sadece Plus'ın kamerasını merak ettim. Alan derinliği falan yapacakmış fotoğraflarda. Güya LG G5'te yapıyor ancak bi etkisini göremedim. Kaldı ki iPhone'ların fotoğraf kalitesi diğer amiral gemisi Androidlerden geride. Ancak yazılım sayesinde video kalitesinde üstün. Zira ışık ve netleme ayarını anında ve düzgün yapıyor.

-16 GB'ın gitmesi iyi oldu. Ancak 64 GB'ın gitmeside ayrı bir şerefsizlik oldu. Ya 32 GB alacaksın ya 128 GB. Tutarsızlığa bak. 32 GB belki birine yetmez ancak 64 GB her türlü yeterdi. Şimdi 128 GB alsam imkanı yok dolmaz. Yahu benim SSD'im 128 GB.

Ayarlamam bu kadar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

N11'de ön satışta :

http://www.n11.com/promosyon/iphone-7-on-sipariste-696279?icid=200501_b_iphone-7-on-sipariste-696279

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Kulaklık olayına çok takılan olmuş ancak bu sektörde bazı standartları ip2 den beri apple belirliyor sizde bunu bildiğiniz halde kötü yorumda bulunuyorsunuz.

Samsung apple kulaklık girişini aşağı koydu diye dalga geçmişti , sonra oda aşağı koydu ,  cam ve metal diye dalga geçmişti üretim maliyeti yüksek gerek yok diye ,sonra oda aynısını yaptı

şimdi note 7 tanıtımında burada bi jack varmiş diyip apple ile dalga geçtiler 2 sene içinde diğer üreticilerde tek tek kulaklık gişirini kaldırıp usb type c kulaklık koyacaklar bunu da göreceksiniz.

nasıl ki dvd olayı gereksizdi pc de yer kaplıyordu jack da öyle , aynı anda şarj olurken müzik dinlemek isteyenlere adamlar dünyanın en akıllı wifi kulaklıgını yapmış ve sanki ilk defa kulaklık üretilmiş gibi tanıttılar çünki 

böyle birşeyi hiç bir üretici yapmadı çıkardıgın gibi kullanıma hazır.

Topa tutmadan önce azcık mantıklı düşünmeye karar verin öyle gelin.

jetblack çok tatlı fakat onu şeffaf silikon kılıfsız kullanırsanız fena şekilde arka tarafı follofoş olabilir gibi gözüküyor burdan bakınca ancak en fazla satacak modellerden biri olacağı için çok iyi bir karar verip sadece 128 ve 256 gb seçeneği koymuşlar busayede almak isteyenler zıke zıke büyük model alacak.

not : plus böyle güzel olunca  normal 7 alınmaz artık.

PanxeR tarafından 08/Eyl/16 23:54 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@panxer seni Samsung Gear X ile tanıştırayım :

https://www.youtube.com/watch?v=YhZnToYbp5o

Kendisi Apple'ın kablosuz kulaklığını tokat manyağı yapmaktadır, selamı var sana.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

komik komik yorumlar yapmayın gözünüzü seveyim donanım olarak da apple ı tokat manyağı yapacak milyonlarca cihaz var neden yapamıyorlar peki ? gear x bilmemneyi kaç kişi kullanıyor kaç kişi gördü biliyor kaç mağazada satılıyor ,  10 gün sonra apple tüm aksesuarları ile birlikte milyonlarca satış noktasında milyonlarca satış yapacak , size diyorum ki adamlar yapmadıkları ürünü ilk defa kendileri yapmış gibi tanıtmakta haklı

çünki onlar olanı adam edip öyle koyuyor önünze.  ha kablosuz kulaklıkta şuan lg den çok çok mutluyum apple kulaklıklarını beats kulaklıklarını hiç de sevmem o ayrı.

1. cihazdan itibaren daima hep ileriye giden ben başka bir üretici tanımıyorum. diğer üreticiler bir ileri bir geri.

ilk 4k video kaydını apple mı yaptı ? hayır ancak telefona koydugunda adam gibisini koydu performans kasma ısınma takılma olmadı

ilk defa akıllı bir telefon ile fotograf çekip paylaşmayı apple mı buldu ? bluetooth yok diye dalga geçilen telefon internetteki içerik paylaşımlarının (video foto ) heralde yarısından fazlasını yapıyor istatistiği vardı bir yerde.

basit şeyler günlük kullanımınızı komple değiştiriyor sizde sadece karşıtlık yapıyorsunuz okadar :) 

PanxeR tarafından 09/Eyl/16 00:01 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanım olarak tokat manyağı yapmıyor mu ? Apple'ın sadece yazılım ve donanım uyumu var. Ha birde reklamı. Seramik kasa yapıp ya biz bunu böyle yaptıkta aga bu böyle çizilir kılıfsız kullanmayın demek resmen kullanıcı ile dalga geçmektir. Al bak Xiaomi'de seramik kasa yapıyor hatta adamlar kendileri video çekip atıyor nete :

https://www.youtube.com/watch?v=sWggh8e07fY

Toplam Hit: 15292 Toplam Mesaj: 125
apple apple tanıtım iphone 7