Apple İphone 7 İçin Sayılı Saatler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

kulaklık kablosuz olacak dendiydi bi ara.power kablosuyla bir olmuş ucu.

şimdi de wirelesli halini tanıtıyolar sanırım :S 

Anlamadım la :D

satınalırsan bence. tipi güzelmiş. kullanışsız olacak gibi duruyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

o kulaklık ne abi ya afhskgjkfdjfö

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

oha telefondan alışveriş ekrana kartı dayayıp mı olacak :S

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablosuz kulaklıklar tam kaybetmelik. Kutudan dönüştücü kulaklık girişi çıkacakmış ancak Apple'ı tanıyorsam 7S'te o dönüştürücü kutudan çıkmayacak parayla satacaklar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

AirPod, 5 saat şarj ömrü mü? 

:D 

bok gibi amk. kutusunda şarj oluyomuş, e peki kutusu? 

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=YhZnToYbp5o

Samsung'un zaten daha önce çıkardığı bir şeyi taklit etmişler. Üstelik Samsung kulaklığı 4 GB hafızası ile mp3 depolayabiliyor ve telefondan kendini şarj edebiliyor.

mkyb tarafından 07/Eyl/16 21:46 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

türkiye yok aga çıkış tarihinde ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

160 dolar wireless kulaklık oha mk. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

S3'ümden vazgeçip "Bu zamana kadar ki en iyi iPhone'u" almaya ikna olmadım :)

der die das
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

S3'ümden vazgeçip "Bu zamana kadar ki en iyi iPhone'u" almaya ikna olmadım :)

+1 s3 sahibiyim,, ömrü uzasın diye uygulamaların zorunlu olanları hariç güncellemelerini hiç yapmadım 5 sene oldu alalı 

bugün herhangi teknomarkete gidip teşhirde ki yeni çıkan bazı akıllı telefon modellerini elime alıp şöyle bi menüyü, uygulamaları gezdiğim de

hala benim s3 ün uygulamalar menüsündeki akıcılığı alamıyorum ha belki rehbere benimkinden hızlı giriyor ama yok arkadaş s3 taş çıktı ben daha bi 3 4 sene daha kullanırım 

telefon piyasası bi noktaya kadar ciddi anlamda gelişme göstererek geldi ama nefesi tükendi artık 

Büyük firmalar , ya ellerindeki devrim niteliğindeki teknolojiyi satmak için erken olduğunu düşünüyo yada bu saatten sonra bi bok yapabilecekleri yok yani

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 15368 Toplam Mesaj: 125
apple apple tanıtım iphone 7