folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Aldım - Yorumlarınızı Bekliyorum..

Araba Aldım - Yorumlarınızı Bekliyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Güzel hayırlı olsun fiyatı kaça

sitede : 10.900 TL 

yazıyor pahalı bence kaça aldın ÖTV indiri var birde şimdi arabalarda ona gre alsaydın :)

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek
    hayirli olsun hocam,kazasiz belasiz,iyi günlerde kullan :)

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

aslında kapora bile vermedim istesem vazgecebilirim ama sözümüz senettir, artık dönmek bize yakışmaz.Adam ilanı bile durdurdu..

Sıfır araç diyen arkadaşlara hak vermek istiyorum ama atıyorum 19,000 aldım bir sıfır araç 3 ay sonra satim desem ederi olucak 14,000. çok fazla paran olacakki sıfır araba alabilesin.. Bence sıfır araba alan adam kaybını da göz önüne almalıdır. Makul olanı 1-2-3 yaşında araç bulup almaktır. 

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Aytekinet bunu yazdı:
    -----------------------------

Güzel hayırlı olsun fiyatı kaça

sitede : 10.900 TL 

yazıyor pahalı bence kaça aldın ÖTV indiri var birde şimdi arabalarda ona gre alsaydın :)

9,250 ye anlaştık :)

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    hayırlısı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle hocam.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

UmutxTR bunu yazdı:

aslında kapora bile vermedim istesem vazgecebilirim ama sözümüz senettir, artık dönmek bize yakışmaz.Adam ilanı bile durdurdu..

Sıfır araç diyen arkadaşlara hak vermek istiyorum ama atıyorum 19,000 aldım bir sıfır araç 3 ay sonra satim desem ederi olucak 14,000. çok fazla paran olacakki sıfır araba alabilesin.. Bence sıfır araba alan adam kaybını da göz önüne almalıdır. Makul olanı 1-2-3 yaşında araç bulup almaktır. 

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=408 hocam sen yinede bi düşün...

3 ay sonra satacam diyorsan zaten otomobil falan alma hoca öyle hesap mı olur :) 

Edit : İlan 4 aylık, ilanı durdu diyede almak zorunda değilsin. Sözüm senettir demişsin de o borç için söylenir benim bildiğim sen borç ödemiyorsun mal satın alıyorsun. işine gelmez vazgeçersin kimse de kusura bakmaz. Kusur sayan varsa malı yaramazdır tek alıcısı sen değilsin sonuçta.

Solak Cerrah
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

İlan Tarihi 02 Mart 2009

ilan daha 2 haftalık be hocam.

hem ne bilim dacia yani piyasasıda olmayan bir araç.. ama clio binlerce var yollarda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hayırlı olsun dostum kazasız belasız inş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    hayırlı olsun kardaşım, bende bunun 1.6 rxt 16 V ini 2000 model 12000 liraya aldım 4 ay önce, ama benim araç orjinal değişen ve boya yok, komple boyalı araba her zaman dezavantajdır ancak sen bunu fiyata baya yansıtmışsın, fiyatı bence iyi güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin.

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

UmutxTR bunu yazdı:

İlan Tarihi 02 Mart 2009

ilan daha 2 haftalık be hocam.

hem ne bilim dacia yani piyasasıda olmayan bir araç.. ama clio binlerce var yollarda.

Doğru hocam yanlış görmüşüm tarihi...

Kazasız belasız kullanman dileğiyle hayırlı olsun diyelim o zaman...

Solak Cerrah
Toplam Hit: 8544 Toplam Mesaj: 78