folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Aldım - Yorumlarınızı Bekliyorum..

Araba Aldım - Yorumlarınızı Bekliyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    hayırlısı olsun ne diyim .. ama vuruk ve boyalı olması biraz huzursuz etti beni ne bilim :S

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    hayırlı olsun güle güle kullan

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    1.6 motor çok yakar yahu :) 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Guzelmis hocam. Hayirli olsun, gule gule kullan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aracı çok iyi fiyata almışsın twingoların bile piyasası nerdeyse 9 ları buluoken clio için gayet iyi bir fiyat lakin arkadaşlarında bahsettiği gibi 2009 model dacia aracı 15 milyara almk varken almayıp ikinci ele yönelmek şu zamanda pek akıllıca gelmiyor.  Şimdi 1.ci el almıcaksında ne zaman alıcaksın. Üstelik 1.6 herneyse yinede hayırlı olsun..

Ben olsaydm kredi çekerdim üstünü tamamlardm yada beklerdim para biriktirdiktn sonra sıfır araca yönelirdim tabi ötvninde geri gelmemsi koşuluyla... krizde öyle kolay değil araç satmak adam sana indirim yapmış ama nie yapmış babasının oğlu değilsin bu devirde kimse öyle iyilik yapmaz yerinde olsam kıllanırım ayrıyetten :))

Aurisler 44 ten 38 e corsalar 35 ten 29 filan düştüğünü varsayarsn sen hesapla yani 6 milyar az bir mevla değil iş işten geçmiş deil bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Paran varsa 2-3 bin tl daha harca biraz modifiye ettir küçük çaplı bi ses sistemide attır çok şekil araba olur :) Bursadaki sanayiler türkiyeden en uygun modifiye olayını yapanlar diye biliyorum rüzgarlık taktırsan jantları değiştirsen bide metalik siyaha boyatsan arabayı çok muhteşem durur 1 bakan birdaha bakar

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek
    Hocam hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız, hasarsız kullanmayı nasibetsin.Turhan Güneşten Eski Milletvekili lojmanlarının önünden geçerken kornaya bas arabayı da görelim...Tekrar hayırlı lsun.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    hehe :) işallah.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

abi hayırlı olsun

arabadan falan anlamam kırmızı renk pek olmamış ama olsun 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek
    Hayırlı olsun.Allah daha iyilerini nasip etsin.Kasasız belasız.

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
Toplam Hit: 8556 Toplam Mesaj: 78