folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araba Piyasasına Hakim Olanların Tavsiyesine İhtiyacım Var

Araba Piyasasına Hakim Olanların Tavsiyesine İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bu gun bir arkadımda Cruze arabasını Cruze marka arabaların toplandıgı whatsapp grubunda satmaya karar verdi.İhtiyacı oldugu için emsalinin biraz altı yazdı insanlar resmen linç etti :)) Sen ölücüsün bu paraya bu araba verilirmi bla bla bir ton adam söyledi.Bizim elaman tamam sen satın al sen para kazan dedi ama nafile :)) O grup araba piyasası düşecek gibi akılları çıkıyor.Araç piyasası gerçekten karmaşık.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

İlk kullandığım araçlardan birisi bu pololardı tam bir baş belası ve tam bir el arabası almanlar arabayı icat etmiş ama adam gibi bir araçları yoktur Porsche u ayrı tutarım onu yapan akla saygı.avrupa arabası kullanmak finansal fetişizm.teknolojinin içinden geçen araçları dünya da Japonlar yapmışlar.800 CC Daihatsu ya bir turbo koymuşlar alayının içinden geçiyorlar.aradığın küçük CC li aşırı sağlam araçlar ülkemiz de çok az ve fazla bilinmiyor elin Hollandalı ları öyle bakıyorlar arabalar çiçek gibi 93 model Subaru el arabası gibi ama 5000 Euro çekiyor aracı elit.bacanak jazz ı sattı pişman oldu egea cross mu bişey almış araç olmamalı ortası gibi.

Umarım aradığın ömürlük aracını bulursun .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

konuyu dağıtmadan sıfır suv önerebilecek varmı 

şuan austral ile tucson arasındayım 

diğer seçenekler arasında

qashqai

sportage

tiguan (klasik vw grubu amk o paraya 4 teker 1 direksiyon)

karoq

pejo-sitroen-opel grubundan hoşlasmıyorum

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neptun
    Neptun's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

konuyu dağıtmadan sıfır suv önerebilecek varmı 

şuan austral ile tucson arasındayım 

diğer seçenekler arasında

qashqai

sportage

tiguan (klasik vw grubu amk o paraya 4 teker 1 direksiyon)

karoq

pejo-sitroen-opel grubundan hoşlasmıyorum

2022 model tucson prime dizel kullanıyorum. İçlerindeki bence en iyi seçenek.

İşkilli Büzük Dingilder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam piyasa diye bir şey kalmadı yükselttikçe yükselttiler dahada yükselecek diye yüksek fiyattanda aldılar ellerinde kaldı düşüğe satmak istemiyorlar o yüzden uçuk fiyatlar yazılmış bir umut satarız diye satılmadıkça düşüyor 

Krediler kapalı olanda faiz oranları çok yüksek millet nasıl anında cash alacak belli değil zaten herkes fiyatların yüksek olduğunu biliyor almakta istemiyor

Umarım istediğin fiyata satarsın almak istediğim araba ama işte alacak para yok

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

benim 575 e satma gibi bir hedefim yok araba ful değil ama 450 de etmez mi şimidi bu,300 e toros satıyolar nasıl 350 ediyoki polo

Bir de hakikaten dediğiniz gibi, 2015 micraya 680 yazmışlar 2021 22 micra 780 yazmışlar nasıl bi piyasa bu böyle 

Arabadan hiç anlamam ama araba piyasası da büyük ihtimalle ev piyasası gibi oldu. Adamın satma niyeti yok sadece olur da sazanın biri denk gelir bu fiyata alırsa satarım kafasında.

Yoksa yokuşu çıkamayan torosu kim 300 e alır kim o fiyata ilana koyar

2. el çok yarak kürek cidden geçenlerde yazmıştım konuya araba bakıyorum diye bütçem 800k civarıydı 3 haftada altın pick yapınca benim bütçe 850-860 bandına geldi. kenarda dövizim vardı bozmayı düşünmüyordum ama bozunca 950-960k bandına çıktım. Skoda da %0 faiz 100k kampanyası var fabia için. premium paketi 1m72k tl ye indiler. dün kapora verdim yarın alışını yapıcam. sikeyim böyle 2. el piyasasını

kazasiz belasiz :) kasko sigorta lazim mi ? 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hocam diyecegim tek şey aceleyle aracının fiyatını düşük tutarak satma. Sahinindenin bir tik altını yaz 15 gün-1 ay bekle. Arayanlarin yarisi da ölücu olur zaten onlari saymazsan verilen fiyattan aracın ne edecegini çözersin. Gönlüne göre olsun inşallah. Ne kadar yukselmese de yeni yıl gelecek sıfır fiyatlari bir şekilde artacak. 2.elde de durumu gör öyle  satarsin.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Bu gun bir arkadımda Cruze arabasını Cruze marka arabaların toplandıgı whatsapp grubunda satmaya karar verdi.İhtiyacı oldugu için emsalinin biraz altı yazdı insanlar resmen linç etti :)) Sen ölücüsün bu paraya bu araba verilirmi bla bla bir ton adam söyledi.Bizim elaman tamam sen satın al sen para kazan dedi ama nafile :)) O grup araba piyasası düşecek gibi akılları çıkıyor.Araç piyasası gerçekten karmaşık.

Aynı duruma facebook grubunda ve renault marka bir araç için rastlamıştım. Kesinle bazıları fiyat düşmesin diye grupta yırtınıyordu resmen. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

Beklerim acelem yok dersen 480 490 en iyi ihtimalle ki bu civarda da arabanın en azından kaportası temiz olsun idarelik cilalardan vs at biraz galeri işi olsun hafif albenili olsun. Saydıkların arasında da en az yakan Micra. 1.0 95Hp 144 Tork CVT şanzıman hem seri hem ekonomik. 

Büyüdükçe mi fakirleşiyorsun, fakirleştikçe mi büyüyorsun?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Eski bir suzuki sahibi olarak 2016 Suzuki Swift otomatik öneririm. bagajı küçük ve süspansiyonu serttir ama zımba gibi yol tutuşu var ve güvenlik aksamları benzerlerine göre 2 adım önde. 7 airbag abs esp çelik jant sis farı gibi extraları var. tek eksiği kolçak onuda ali expresten vidasız tam uyumlu bir kolçak alıp full artı full kullanabilirsin paran varsa tavanıda siyah folyo kaplattınmı ateş eder makina şehir içi 8lt sehir dışı 6lt civarı yakar. bence listene almalısın.

Toplam Hit: 1780 Toplam Mesaj: 25
araba araba ikinci el araba