folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araba Piyasasına Hakim Olanların Tavsiyesine İhtiyacım Var

Araba Piyasasına Hakim Olanların Tavsiyesine İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

benim 575 e satma gibi bir hedefim yok araba ful değil ama 450 de etmez mi şimidi bu,300 e toros satıyolar nasıl 350 ediyoki polo

Bir de hakikaten dediğiniz gibi, 2015 micraya 680 yazmışlar 2021 22 micra 780 yazmışlar nasıl bi piyasa bu böyle 

Arabadan hiç anlamam ama araba piyasası da büyük ihtimalle ev piyasası gibi oldu. Adamın satma niyeti yok sadece olur da sazanın biri denk gelir bu fiyata alırsa satarım kafasında.

Yoksa yokuşu çıkamayan torosu kim 300 e alır kim o fiyata ilana koyar

2. el çok yarak kürek cidden geçenlerde yazmıştım konuya araba bakıyorum diye bütçem 800k civarıydı 3 haftada altın pick yapınca benim bütçe 850-860 bandına geldi. kenarda dövizim vardı bozmayı düşünmüyordum ama bozunca 950-960k bandına çıktım. Skoda da %0 faiz 100k kampanyası var fabia için. premium paketi 1m72k tl ye indiler. dün kapora verdim yarın alışını yapıcam. sikeyim böyle 2. el piyasasını

kazasiz belasiz :) kasko sigorta lazim mi ? 

lazım olmaz mı :) dün ödemeyi yaptım 02-3 ocak gibi aracı tescilleyecekler mtvden yırtalım diye :W

pm atıyorum hocam

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    Catapat bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Bu gun bir arkadımda Cruze arabasını Cruze marka arabaların toplandıgı whatsapp grubunda satmaya karar verdi.İhtiyacı oldugu için emsalinin biraz altı yazdı insanlar resmen linç etti :)) Sen ölücüsün bu paraya bu araba verilirmi bla bla bir ton adam söyledi.Bizim elaman tamam sen satın al sen para kazan dedi ama nafile :)) O grup araba piyasası düşecek gibi akılları çıkıyor.Araç piyasası gerçekten karmaşık.

Aynı duruma facebook grubunda ve renault marka bir araç için rastlamıştım. Kesinle bazıları fiyat düşmesin diye grupta yırtınıyordu resmen. 

Bende 2010 Reno Symbol kullanıyorum..Araç piyasası düşse ben ucuza satmış olsam daha modelli arabayı daha uyguna alacağım ama adamların kafa basmıyor.2010 model i ucuza satarım 2015 modeli de ucuza alır hayat kalitemi arttırrım.Sanki kendi arabaları ucuzlayınca diğer arabalar fiyat artıyor 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mataramasuko bunu yazdı

sıfır manuel polo 750 bin tl. 500e satabiliyorsan üstüne kredi de veriyordur bayiler sıfırını alırsın. Ama sıfırı 750 iken kim alacak 500e 12 yaşında arabayı?

arabam ne eder diye soruyorsan sahibindende bakacaksın aynı model yakın km ilanlara. o ilanların yüzde 10-20 aşağısı arabanı satabileceğin miktardır. 500-600 bin lira civarları piyasanın en mantıksız araçları var malesef. sıfırı 900 k olan otomatik araçların 10 yaşında hasarlı olanları 500 liradan başlıyor

hocam emin misin ya

https://binekarac.vw.com.tr/tr/modeller-fiyatlar/arac-modelleri/yeni-polo.html

977k diyor

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

tek sorunun yüksek fiyata satmaya çalışman mumkun değil o fiyat 400 e sat gitsin iyi para bile

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 1781 Toplam Mesaj: 25
araba araba ikinci el araba