folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araç Sigortası (Kasko - Trafik) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular [Rehber]

Araç Sigortası (Kasko - Trafik) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular [Rehber]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Motorsiklet kaskolatabiliyo muyuz ? Özellikle çalınmaya karşı gerekli bence..

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Motorsiklet kaskolatabiliyo muyuz ? Özellikle çalınmaya karşı gerekli bence..

Sİgortalanır ama tavsiyem sigortalandığına değsin :)

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

alper ornek bir aracim var sikorta yapmak istiyorum..

fiyati modeline goremi yoksa markasina goremi belirliyorsunuz?

Türk usulü kodlama: -Çalışıyorsa elleme. -Kodundan emin olmayan test eder. -Bende çalışıyor. -Burada ne yapmışım unuttum. -Doküman falan iyi şeyler ama üstümüzde vakit baskısı var. -Mesai işimizin fıtratında var. -Kullandığımız dil ve IDE sorunlu abi, yoksa biz süperiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

4.kazamdan sonra sigorta sirketim "hocam bi daha kaza yapma mumkunse, valla yapmicam artik daha" deyince bi duruldum :) cok sukur ondan beri bi kazam olmadı :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

kaç yaş arası araçlar kaskolanabiliyor. mesela 97-98 yabancı araçlar ağır kazası olmamış, kasko olur mu? 

efe: yiğit kime derler? kızanlar: sözünde durup, efesiyle ölene. efe: korkak kime derler? kızanlar: sözünden dönen, aman dileyene. efe: insan dünyaya niçin gelir? kızanlar: ölmek için!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

CAGATAY VE holycat

hoca okadar şey yazdım içlerinde sorduklarınız mevcut

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

CAGATAY VE holycat

bunu yazana kadar oradan copy paste yapsaydin daha iyidi :)

Türk usulü kodlama: -Çalışıyorsa elleme. -Kodundan emin olmayan test eder. -Bende çalışıyor. -Burada ne yapmışım unuttum. -Doküman falan iyi şeyler ama üstümüzde vakit baskısı var. -Mesai işimizin fıtratında var. -Kullandığımız dil ve IDE sorunlu abi, yoksa biz süperiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

CAGATAY VE holycat

hocam okudum okumasınada istediğim cevabı alamadım. trafik sigortası zaten zorunlu el mecbur yaptiriyoruz. kasko konusunu pek anlıyamadım. kasko isteğe bağlı fakat bu araçlarda belli bir model yılı kısıtlaması var mı yok mu onu anlıyamadım. örnegin benim araç 97 model honda civic. yapılmaz mı kasko buna. ağır kazası yok, çamurluklar değişmiş sadece. herşeyi orjinal. buna nasıl kasko yaparlar?

efe: yiğit kime derler? kızanlar: sözünde durup, efesiyle ölene. efe: korkak kime derler? kızanlar: sözünden dönen, aman dileyene. efe: insan dünyaya niçin gelir? kızanlar: ölmek için!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

CAGATAY VE holycat

hocam okudum okumasınada istediğim cevabı alamadım. trafik sigortası zaten zorunlu el mecbur yaptiriyoruz. kasko konusunu pek anlıyamadım. kasko isteğe bağlı fakat bu araçlarda belli bir model yılı kısıtlaması var mı yok mu onu anlıyamadım. örnegin benim araç 97 model honda civic. yapılmaz mı kasko buna. ağır kazası yok, çamurluklar değişmiş sadece. herşeyi orjinal. buna nasıl kasko yaparlar?

Bazı şirketler Genelmüdürlük onayla 15 yaşına kadar yapıyorlar ama araban 15 bin tl sen verecen 2 bin tl kasko değmez

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

CAGATAY VE holycat

Bazı şirketler Genelmüdürlük onayla 15 yaşına kadar yapıyorlar ama araban 15 bin tl sen verecen 2 bin tl kasko değmez

Haklısın tşkler hacı bilgi için..

Toplam Hit: 1634 Toplam Mesaj: 21