folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aramızda Hayal Gücüne Güvenen Varsa Buyursun.

Aramızda Hayal Gücüne Güvenen Varsa Buyursun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

NaZi_ bunu yazdı:
    -----------------------------

.
    .
    Öncelikle anlık düşünürsün
    Ve tahminen saplantılıdır.
    Vurulmaktan korkunun sebebi,
    Elinde bulunan silahtır.
    Silah ne kadar senin zıttına doğrultulmuş olsa da,
    Bir şekilde sana dönebileceği en büyük ihtimal olur.
    .
    .
    .

elinde silah olmadna bi bankaya gir bakalım bu bi soygundur diyerekten :) bi insanevladı sklio mu seni :)
    elinde silah olmasının asıl sebebi kaale alınmaktır hocam :) düşününce evet seninkide doğru ama 2.seep olur bence anca :) 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Bankanın Müdürüne Rüşvet Verirdim aynı şekilde Güvenlik Görevlilerini kafaya alırdım.

Müdür Kabul etmese ailesi yada çocuklarını tehdit ederdim bu güvenlik görevlisi içinde geçerli.

güvenliklere yüksek miktarda parada verirdim.

bankaya girmeden önce cevredeki gizli kameraları kontrol ederdim. ( market , manav , büfe... )

soygundan sonra kaçabileceğim bir yol güzergahı çizerdim parayı yanıma almazdım.

parayı kimsenin tahmin edemeyeceği bir yere gizlerdim

birden çok araba değiştirirdim.

bindiğim arabalar kiralık olacaktır.

soyguna gelince bankaya girince bütün kameralar kapılı olacaktır.

kendime uygun dikkat cekmeyen gayet klasik bir kyafet secerdim çıktıktan sonra daha çafçaflı olacak.

bankaya girdikten sonra her ihtimale karşı kameraları kontrol ederdim.

zamnım çok kısıtlı olcağı için banka müdrü ile anlaşılmış olacak para hazır olacaktır parayı aldıktan sonra bankanın ortasına sahte bir bomba koyardım 30 dakika iboyunca polis vs gelirse patlayacak die :P çıkarken kapıya kilit vururdum :D

kaçtıktan bir mühlet sonra o güzergahta dikkat çekmemek için bi kaçdefa markete flan gelir giderdim ::D

çokmu uçtum ben :D:D

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

GoldenBoy bunu yazdı:

Bankanın Müdürüne Rüşvet Verirdim aynı şekilde Güvenlik Görevlilerini kafaya alırdım.

Müdür Kabul etmese ailesi yada çocuklarını tehdit ederdim bu güvenlik görevlisi içinde geçerli.

bankaya girmeden önce cevredeki gizli kameraları kontrol ederdim. ( market , manav , büfe... )

soygundan sonra kaçabileceğim bir yol güzergahı çizerdim parayı yanıma almazdım.

kendime uygun dikkat cekmeyen gayet klasik bir kyafet secerdim çıktıktan sonra daha çafçaflı olacak.

zamnım çok kısıtlı olcağı için banka müdrü ile anlaşılmış olacak para hazır olacaktır parayı aldıktan sonra bankanın ortasına sahte bir bomba koyardım 30 dakika iboyunca polis vs gelirse patlayacak die :P çıkarken kapıya kilit vururdum :D

kaçtıktan bir mühlet sonra o güzergahta dikkat çekmemek için bi kaçdefa markete flan gelir giderdim ::D

ben bu işten sonuç alaman :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

kamyonla Girerim bankaya Doldur lan paraları derim :D bitane elyapımı bomba atar kaçarım içeriye :D

2. versiyouda :D girerim banklaya soyunun lan derim :D erkekler dışarı derim gerisini siz düşünün :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

GoldenBoy bunu yazdı:

ben bu işten sonuç alaman :)

nyeki :P :D

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

CellyM bunu yazdı:

NaZi_ bunu yazdı:

Eli silahlı bir banka soyguncusu olsam,
    En büyük endişem vurulmak olurdu.
    Bunu çok yönlü açıklayabilirim.
    Öncelikle anlık düşünürsün
    Ve tahminen saplantılıdır.
    Vurulmaktan korkunun sebebi,
    Elinde bulunan silahtır.
    Silah ne kadar senin zıttına doğrultulmuş olsa da,
    Bir şekilde sana dönebileceği en büyük ihtimal olur.
    Bunun dışında, yakalandığında götürüleceğin hapishaneyi,
    Öldüğünde ardından ağlayacak yakınlarını,
    Canını yaktığın insanları
    Veya çevreye verdiğin zararı düşünmezsin.
    Çünkü bunlar sana o an en büyük ihtimalin yanında,
    Sönük birer detay gibi gelir.
    Buyur sana bir hayatın şeması.
    Mutlu olmak için bir sebebin varken,
    Mesela yeni aldığın bir papuç varken,
    Mutsuzluk yüzden düşer.
    Sende bu papucun üzerine giyilecek giysilerin derdine düşersin.
    Öncelikler hayatına sahip olur.
    Bu yüzden insan için unutmak, söylenmesi en ayıp yalandır.

(Olay basit. Bir banka soyguncusu olduğumu hayal edip, o anki hissiyatımı düşüncelere vurdum. Aklınıza gelen ilk kişiliğe bürünün ve hissettiklerinizi an be an paylaşın. Kolay gelsin. İyi eğlenceler.)

sen git o hayal gücünü ıslak hacimlere sakla =))

:D:D zaten bu ıslak hacimler hayal gücümü iyice derinleştirdi. Hale bak. :D

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

http://vimeo.com/2015473 

bişi söylemeye gerek yok zaten

Dayanamam :))

http://www.youtube.com/watch?v=8xHqg4Fc5UY

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aLDIM KELEŞİ ELİME ALAYINA SIKIYORUM OH BE DÜNYADA ADAM KALMADI KAFAMA GÖRE HERYERE GİRİP ÇIKIYORUM İSTEDİĞİMİ YİYORUM İSTEDİĞİMİ YARIDA BIRAKIYORUM =)) BEDAVA BUNLAR HERKEZİN EMEĞİNİ BİR SEFERDE YEMEYİ PİLANLIYORUM AL SANA BABA HAYAL GÜCÜ NE ÇALIŞMA DERDİ VAR NE BU AKŞAM NE YAPARIM DERDİ ESKİ FİLİMLERLE HAYATIMA DEVAM EDERİM

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

%3canka

Aynen bu filmdeki gibi sadece kişisel kasaların olduğu bölüme bankayı alttan kazarak girerdim. Gerisi hayal gücünüze kalmış...

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Aslında ben soygunu örnek olarak vermiştim. Size, kendinize göre birşey seçip yorumlamanızı tavsiye etmiştim.

Ne bileyim. Mesela otobüste gördüğünüz güzel bir kız, aklınızda neler canlandırır.

Bu bir aktivite değil. Bir çeşit itiraf. Bir dürüstlük hareketi.

Otobüse binen arkadaşlarımız bilir. Seyehatlarinizin %99unda güzel bir kıza takılır gözleriniz.

O an kendinizi biraz Brad Pitt, azıcık Stallone ve belki bir tutam da Kıvanç Tatlıtuğ gibi hissedersiniz.

Yakışıklı adamların 3, 5 veya biraz abartarak günde 10 kere cinsel ilişkiye girdiklerini düşünürsünüz çünkü.

Öyle hissedersiniz ve alımlı hanımefendiye keskin, anlamlı veya müstehcen bakışlar fırlatırsınız.

O an zamanı durdurup kendinize bir başkasının gözünden baksanız, durumun ne kadar vahim olduğunun farkına varacaksınız.

Yakışıklı olmanın lüks, insan olmanın mecburiyet olduğunu anlayacaksınız.

Beklenen ile elde edilen birbirini tutmuyor.

Bir aktör veya rock yıldızı değilsiniz.

Evinize gidecek ve size en çok keyif veren kategoriden seçtiğiniz adult filmlerle kendinizi tatmin edeceksiniz...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 5243 Toplam Mesaj: 42