folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Askerlik Süresi Gün Sayıyor

Askerlik Süresi Gün Sayıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

Bedelli askerlik diye başını kemirdiler TSK 'nın O da bu oyuna cevap vermek için Tektip olsun diye misilleme yaptı,

Bana göre 1 tepki vermek için yapıldı,geçmez yasa..

Ama geçmesi halinde gercekten haksızlık olacak ,Unutmayınki adalet herkesi eşit değerlendirmek değildir,Eşit özgürlük veya hakları sağlamaktır.

Eleman okumamış veya okumam demiş kaçmıs okuldan,ben gitmişim 4-5 senemi yatırmışım üni,ye cepten yiyerek,hayata geç başlamış oluruz tektip ile .

benim görüşüm böyle.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    saçmalığa bakınız..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    burdan da anladığımız gibi askeriye ye bizim çok güçlü ordumuza akıllı zeki adama ihtiyaç yoktur...

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

iyi oluyo bedelli iptal edilsin.. edilmeli

parası olan bassın parayı gitsin burdurda yangelip yatsın askerlik yangelip yatma yeri değildir :P ama burdurda bedelli öyle neki 28 gün ? 

anadolu ne insanlar tanıyorum ben 3 kuruş ekmek parası için aylarca çoluğunun çocuğunun yüzünü göremeyen gurbet budur 28 gün değil ! 

asker gitmeden evlenip yuva kuran birsürü insan var onlar paraları yok diye imkansızlıktan dolayı okuyamadılar diye neden daha fazla askerlik yapsınlar?

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Yani vatanı milleti elimizden gelen her yolla si*elim mantıgı herkeste aq. Askerinde de burakratında da. Sen yetişmiş beyin gücünü bilmemkaç ay ekstradan kışlada nobet tuttur. Yok abi bu memleket valla iyi daanıyor 1938 den beri bu kadar ...ya. Hem adamı piyasadan bilgiden mahrum edip köreltir, hem pazara.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

MaQneToR bunu yazdı:
    -----------------------------
    bence ii oldu tek tip askerlik ne o öle birisi 1 ay dieri 15 ay

birinin en az 4/5 yıl götunu yırtması???? 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    ya nasıl diyeyim simdi ben askerden yeni geldim 15 ay askerlik yaptım askere gitmeyen bilemez tabiki ordaki durumu ve ortamı biliyorum demesin gitmeye şimdi adam okumuş etmiş kısadönem askerlik yapıyor ee durumu olmayıpta okuyamayan insan ne yapsın bu 2 sınıf muamele deyilmi adam 4 yıllık okudu diye 5 ay askerlik yapıyor buda tam dönem yapanlara haksızlık bence dogru bir karar tabi bagzılarınızın işine gelmicek itiraz edecek siniz

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hopa hop hop :)= 1 sene boku yediğimizn resmidir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:

ohşş kötü oldu bu...

benim askerliğime çok var fakat, özellikle bizim alanımızda (yazılım) en önemli olay planlı çalışmaktır

şuan ofisteki herkesin askerliği tecil edilmiş durumda, fakat 12 ay askerliğe gitmemek için hepsi askere giderse ne olacak bizim halimiz ?

tüm planlar,emek yalan olur :/

kaldı ki 12 ay boyunca tek satır kod yazmayıp, askerlikten gelince bilgisayara öyle mal mal bakmakta var :|

@uz-i

konuyu farklı yere cekme. maddi durumu olmayıp okumamasının konuyla hiçbir alakası yok. okumadı ama okusaydı kesin mühendis olurdu 5 ay yapsın bu diyecek halleri yok heralde deil mi ? 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    tamam da amaç ne ? öğrendiklerimizi unutturmak mı ? eğitim sürecinin tamamen yalan olmasımı ? bilenle bilmeyeni eşit kefeyemi koymak nedir ?

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 13439 Toplam Mesaj: 80