folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerlik Tecil(Acil)

Askerlik Tecil(Acil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Hocalar 1993-22 ağustos doğumluyum.93 lü arkadaşlar askere gidiyor,ben bu yıl tekrar giricem ygs-lys ye..ee nasıl olacak bu iş,kimi diyor son gün 27 eylül,tecil ettirmezsen alır götürürler bilmem ne..tam bi açıklık getirebilir mi konuya hakim olanlar..Dana üni okucaz bilmem ne askerliğin zamanı 5-6 sene sonra :D Peder de korkutuyor zaten..yardıım

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

git askerlik şubesine kimlikle kontrol ettir. ama tecil ettirmen lazım 3 yıl uzatıcaksın o sıradada girersin sınavlarına

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Uni den sonra tecil hakki varda liseden sora var

Mi bilmiyorum. Yenimi mezundun liseden.? Bende liseden mezun

Oldugumda kazanamadiydim uniyide bi tecil isi yaptirmadm bi sene daha dersaneye gittim yasta kucuktu heralde galiba tam hatirlamikmda. Merak ettm bende noluonacep bole olunca, biri yardim eder unarim hocam

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Uni den sonra tecil hakki varda liseden sora var

Mi bilmiyorum. Yenimi mezundun liseden.? Bende liseden mezun

Oldugumda kazanamadiydim uniyide bi tecil isi yaptirmadm bi sene daha dersaneye gittim yasta kucuktu heralde galiba tam hatirlamikmda. Merak ettm bende noluonacep bole olunca, biri yardim eder unarim hocam

hocam geçen sene mezun oldum işte liseden..ne olacak bilmiyorum 27 si de son gün diyorlar korkutuyorlar :D  cosmic hocamın dediği gibi gideyim tecil ettireyim fakat gece rahat uyumak istiyorum yok mu kesin bilgisi olan :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Lan daha 19 yaşındasın ne alıyolar ? Git tecil olmak istiyorum de. Hiç bi şey demezler. Yada tecilsiz takıl. Sorun olmuyor :/

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Lan daha 19 yaşındasın ne alıyolar ? Git tecil olmak istiyorum de. Hiç bi şey demezler. Yada tecilsiz takıl. Sorun olmuyor :/

hocam öyle orası da işte 93 lü arkadaşlarım gittiler o beni kıllandırdı..normalde 20 yaş haklısın..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juliet
    Juliet's avatar
    Erkek

tecil ettirmen lazım bi askerlik şubesini ara durumunu anlat. Ya da bi daha ki yoklama döneminde yada neyse adı o dönemde muayene olup tecil ettirmen gerek. Liseden sonra da tecil hakkın var 3 yıl

011100110110000101111010011000010110111000101110011000010111011001101001
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

hocam öyle orası da işte 93 lü arkadaşlarım gittiler o beni kıllandırdı..normalde 20 yaş haklısın..

gidenler gitmek istemiş diye gitmişlerdir. Yoksa zorla götüremezler :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

eyw hocalar yarın bi arıyıp sorayım :D gece gece kafayı yedirtceklerdi bana,rahatladım biraz :D Tamam vatani göre elbet yapıcaz seve seve hemde ama daha erken :) cevap veren herkese teşekkürler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perihelion
    Perihelion's avatar
    Erkek

ben lise diplomasıyla 2 yıl tecil ettirdim arkadaşım. askerlik şubesine gidip muayene oluyosun birkaç form dolduruyosun sonra tecil oluyo 2 sene. sistem değiştimi bilmiyorum tabi ben tecil ettirdiğimde 2005 mi 2006 mı neydı yılı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Lise diploması ile askerlik yaşın geldikten sonra 2(3 de olabilir) yıl tecil ettirebiliyorsun.

Eğer ki teil ettirmezsen üniversiteyi kazansan bile giremezsin üni ye. Askerlik tecil kağıdın olmadan kayıt yapmazlar kağıdı da alamazsın çünkü yoklama kaçağı gözükeceksin. 

Hiç vakit kaybetmeden git lise diplomanla tecilini yaptır. 10dk birşey zaten yarın sabah erkendne kalk git yaptır için rahat etsin.

İlerde olurda üni de bitirmeden okulu bırakırsan 1 yılda orda veriyorlar fakülte terk diye tecil.

Benim bir arkadaş var 91li onunda ekim sonunda bitiyor tecil büyük ihtimal seninkide ekim sonudur ama son güne bırakma git tecilini yaptır.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 2127 Toplam Mesaj: 19