folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Astral Projection Noktayı Koyuyorum

Astral Projection Noktayı Koyuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

bi bok olmuyo. yani zarar görme anlamında. korkacak bi şey yok. o program gerçektende işe yarıyor. aynı programın learning'i falanda gayet güzel. -farklı amaçlı tabi- 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı:
    -----------------------------

bi bok olmuyo. yani zarar görme anlamında. korkacak bi şey yok. o program gerçektende işe yarıyor. aynı programın learning'i falanda gayet güzel. -farklı amaçlı tabi- 

;) Bwgen (Brainwave Generator) adli program gercekten cok iyi bir is cikartiyor astral konusunda. 15 dakikalik dinlemeniz vucudun uykuya dalarken bilincin acik kalmasini sagliyor. boylece cikis basladiginda bilinciniz yerinde oluyor ;) ama dedigim gibi ilk denemede cikmayi hayal etmeyin :D etlikerini hissedeceksiniz, kulaklarda ugultu, yukari dogru cekilme hissi veya birden dusme hissi, kol ve bacaklarda istem dısı yukariay dogru haraketlilik hissedebilirsiniz ;) bun belirtilerde genelde insan tirsiyor ve gerisinin gelmesini beklemiyor. sakin kalabilirseniz cikarsiniz ;) bir defada cikan kisiler de var.

Shaban Interactive Pro.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l33ts
    l33ts's avatar
    Erkek

l33ts bunu yazdı:

Rüyada 1 dk gerçek hayatta 5 dk ya eşitmiş galiba

Astraldada geçerlimi bu?

Eğer öyleyse yaşananlar bilinçlide olsa gezinti bittikten sonra beynin yorulup hızlı yaşlanmasına neden olduğu için

piskolojik vb. sorunlar doğurmazmı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Eğer bu dediğiniz şeyler doğruysa bende çocukken yaşamıştım bu olayları mesela rüyamda değil aslında rüya gibi ama değil gerçek damdan atlamıştım ve aşağı doğru süzülerek yavaş yavaş yere iniyordum ve daha sonra yere az mesafe kalmışken tak diye birden yere düştüğümü farkettim ve o anda uyanıverdim.Astral bir olaymı yada ne denirse gerçekten yaşadığım bir olay.

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    system22
    system22's avatar
    Erkek

bir kere denemiştim fakat korkutuğum için çıkamadım eğer astrala çıkmak istiyorsanız tamamen korkuyu aklınızdan çıkarmanız gerekecek..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayamann
    ayamann's avatar
    Erkek

tövbe edenler tam olarak ne yasadiklarini neden anlatmazlar?

birilerine söz verme olayi falanmi sözkonusu kimseye anlatmayagim diye

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

ayamann bunu yazdı:

Hocam deneyimler çok yoğun bir şekilde yaşanıyor ve bu deneyimi yaşamamış olanlara anlatmaya çalıştığımızda  '' hassiktir lan '' şeklinde tepkiler aldığımız için çok fazla anlatmak istemeyiz. Ama genel olarak söylemek gerekirse ruhunuz bedeninizden ayrılıyor ve farklı bir düzlem üzerinde ( astral boyutta ) serbestçe gezebiliyorsunuz. Bu boyutta normalde göremeyeceğimiz şeyleri görebilme riskiniz var. Tövbe etme durumu tamamen korkudan meydana geliyor anlayacağın.  

İndia İndia !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    ayamann bunu yazdı:

ne gorduklerinden tam emin degiler de ondan. golgelerden bahsetmis arkadas. golgeler dusuk titreime sahipsen gorunurler. ve genlede cikmani engelerler.

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

doom hocam :D bi yerde okumuştum ;
    Pembe renkte küçük değişik yaratık görenler varmış :D winampta , media playerde müzik dinlerken değişik şekiller çıkıyo onun gibi ışıklar saçıyomuş kenara :D
    Bunun gerçeklik payı varmı yoksa sallamışmı :D okuyunca merak etmiştim :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

astrala çıkanlar anlatın işte daa neler oluyor kaç seferdir sorulmuş cevap veren yok..

aşk; tüm anneler gibi güçlü olsun !!!
Toplam Hit: 9287 Toplam Mesaj: 59