folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Astral Projection Noktayı Koyuyorum

Astral Projection Noktayı Koyuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

l33ts bunu yazdı:
    -----------------------------

Rüyada 1 dk gerçek hayatta 5 dk ya eşitmiş galiba

Astraldada geçerlimi bu?

Eğer öyleyse yaşananlar bilinçlide olsa gezinti bittikten sonra beynin yorulup hızlı yaşlanmasına neden olduğu için

piskolojik vb. sorunlar doğurmazmı ?

tam tersi olabilirmi hocam ? gerçekte 1 dk rüyada 5 dk ya eşit olmasın ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

la o değide o gün uykuyla uyanıklık arası sanki kalbim bi acayip oldu hacı ya uyanıyorum soluk alıp vermemi hızlandırıyorum uyanık kalmaya çalışıp sonra uyanıyorum sanki böyle başka birşeye çekiliyorum gitmememk için uyanmya çalışıyorum tam uyandım diyorum neyse böyle karışık bi olay bu sırada kalbimin sürekli ayaersız attığını  herşeyile hissdediyorum ne pis bişeydi mq.

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ucgenprizma
    Ucgenprizma's avatar
    Erkek

Yani anlamadığım birşey astral seyahat bir rüya mı ?  Yoksa gerçekten ruhun bedenden ayrılıp dolaşması mı ? :)

>>>> Hayallerimiz olmadan bir hiçiz. <<<<
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hey allahım fizik ötesine inana siz müritlere inanamıyorum :D

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence Bu Konuya Son Noktayı HolyOne Koyar 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Telekinesis bunu yazdı:

Astral seyahat he :)) ahh ah.. yıllarımı yiyen neler neler yaşamama sebep olan bir konu. Bende nacizane biraz bilgi vereyim, ilgisi hevesi veyahut merakı olan arkadaşlarında sorularını yanıtlayabilirim.

Öncelikle ilk okununca imkânsız gibi gelir insana, düşünsenize görünmez bir şekilde olacaksınız istediğiniz yere gideceksiniz ve kimse sizi fark etmiyecek. Bu imkânsızlık hissinin imkânsız olmadığını düşününce o zaman beyninde şimşekler çakıyor. O kadar mükemmel geliyor ki sana tamam diyorsun yapacam işte bu felan.

Sanıyorsun ki bir bok olacak ama olmuyor, hayır yani hevesli olan biri zaten bunlarıda ciddiye almaz " lan ne yazarsa yazsın herkes bir mi? ben yine deniyecem " der. Fakat astral ile kalmıyor olay müritler.

Astral seyahat parapsikolojinin ürünü fakat ona girince insan ister istemez metafiziğide ilgi duyuyor. Metafizik = Varlıklar = Cinler.

Şimdi cinlerin varlığına inanmayan kardeşlerim hiç okumasın bile yazıyı önermem.

Kardeşlerim, merak saldım bende bu astrale gittim deneyimli kişilerle konuştum defalarca denedim felan filan..olmadı vazgeçmiyorsun başlarda sonra bakıyorsun ki olmıyacak yavaştan sana " sonra denerim ya biraz zaman geçsin " diyorsun fakat metafiziğin içine bir kez girdin çıkasın gelmiyor vazgeçemiyorsun başka konuya dalmaya çalışıyorsun.

İşte burda olay dönüyor cinlere. Bunları araştırmaya başlayınca e tabii herkes de araştıramaz da insanda bir takım değişiklikler oluyor. Egon felan okşanıyor böyle, olaylar derinleşiyor derinleşiyor. Ben dibine kadar girdim olayın sabahtan akşama makaleler okuyordum kitaplar aldım okuyordum, metafizikçilerle görüşüyordum.

Hiç girilecek mevzular değil bunlar kardeşlerim, astralede heves ederseniz deneyin bırakın.

Bu konuları atlattıktan sonra artık rahatladım bana pek imkansız gibi gelmiyordu, gittim bende denedim. Artık rahatsın çıkmazsanda umrunda olmaz rahat olunca oluyor zaten. İlk başlarda ellerde uyuşma oluyor, sonra gövden sonrada kafan uyuşuyor. Tuhaf tuhaf sesler duyuyorsun bir kere yaşadım bu deneyimi.

Bir daha yapmadım ama çıktım pek duramadım ben vücuduma geri döndüm. Varlıkları felanda görebilirsiniz bunlarıda göz önüne alın. Bir kerede yüksekten düşer gibi oldum cidden bunu hissettim yani güm diye düştüm bedenime..

He bir de sürekli çıktığınız zaman Insomnia adlı vakaya yakalanabilme olasılığınız yüksek. Yani gerçek ile rüyayı ayırt edememe sendromudur ki buda hayatınızın son noktası diyebilirim..

Bu yazdıkların bana INCEPTION filmini hatırlatıyor.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Meditasyon kısmını anlamadım.Müziği açıp arka planda işlerimi halletsem olur mu ? yoksa sadece müziği 1 saat boyunca dinlemem mi gerekiyor.Bunun cevabını verirrsen sevinirim kardeşim.Lucid rüya görmüş biri olarak bu deneyimi bir daha yaşamak istiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkeyan26
    arkeyan26's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arabada mazot yok galiba....ben çıkamadım...yoksa tüpüm mü bitti

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

hayalet casper gibi etrafta dolanma oluyor mu ?

faydaları neler?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Astrala çıkanlar inmeyin lütfen, çok boş bi konu bence , hele ki ülkenin anası mikiliyorken ,

Toplam Hit: 9290 Toplam Mesaj: 59