folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Astral Projection Noktayı Koyuyorum

Astral Projection Noktayı Koyuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Bu astral seyahat denince aklıma hep Mevlana geliyor nedense. Bir yazıda "Allah gönül dostlarına mekanı ve zamanı yok etmiştir." diyordu. Bunun en büyük göstergeside Mevlana'nın mesnevide bahsettiği yumurtayı betimleyerek dünya ve gezegenleri anlatması, atom parçacıklarından da "zerre" diye bahsetmesidir. O dakikada Allah onları mikrodan makroya çıkartarak nasıl birşey olduklarını görmelerini ve anlatmalarını istiyordu. Yani bu manada da yazdığınız gibi içinde kötülük, fitne fecir olmayan bir zihin yapısında da bunları yaşayabilmek gayet mantıklı geliyor bana...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

Astrala çıkanlar inmeyin lütfen, çok boş bi konu bence , hele ki ülkenin anası mikiliyorken ,

ne güzel dedin |=

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birkovic
    birkovic's avatar
    Erkek

Çizik.

Best is yet to come...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    bloodmage bunu yazdı:

scuderia bunu yazdı:

astrala çıkınca noluyo tam olarak neden fizksel zarar görüyosun olayı ne bunun...

Fiziksel zarar görme ihtimaliniz var , illa zararı olacak diye bir şey yok. Ancak kalp atışlarında hızlanma, mide bulantısı ,görme bozukluğu , nefes darlığı ,yaşadığın dünyayı algılayamama gibi geçici sorunlar yaşayabiliriyorsun ki bunların en tehlikelisi düzensiz kalp atışı.  Bunun sebebi de yaşadığın zamanla astraldeki zaman birbirini tutmuyor. Ruh çok hızlı yaşarken bir anda bedenine geri dönüyor ve bu yavaşlığa alışamıyor , beden de bu duruma ayak uydurmaya  çalışınca  normalden hızlı çalışmaya başlıyor. Anlatmak baya zordu ama umarım yardımcı olabilmişimdir :)

yuh be hocam nerden buldun bu yaziyi :S alakasi bile yok anlatigin seyle. ruyanda korkunc birseyelr goruyosan ve sicrayarak uyaniyosan, uyandiktan sonra kalp atislarin nasilsa astralde de aynidir. yok ruh cok hizli yasarmis, yok gorme bozukluguymus yok kalp hastalari icin tehlikeliymis emin ol uyaniken olusabilecek heycanlardan daha tehlikesizdir. bilincsizce yazi yazan cok internet uzerinde. HICBIR TEHLIKESI YOKTUR. 2006 yılından beri bircok astral deneyimim oldu kontrol etme konusunda pek iyi olmasam da tam olarak astral deneyimi bir cok kez yasadim. hicbir yan etkisini gormedim. bana ogreten hocam 35 yildir astral yapiyor, tak bir tehlikesi bile yoktur dedi, astral bedenle hareket etme binlerce yildir insanlardan sakli tutulmaya calisilan muthis bir yetenektir ve her insan yapabilir. Yeterki icinde kötülük ve üzüntü olmasin. sadece titresiminizi belirli bir seviyeye yukseltirseniz bunu basarabilirsiniz. akzi katdirde bilincsizce herzaman oldugu gibi uykuda cikmaya devam edeceksiniz.

hacı dediğin gibi bunlar süslü sözler örneğin yaw acaba ruhun daha hızlı yaşağını nerden keşfettiler ruhlar aleminden ferruhlamı konuştular  benim bildiğim kadarıyla bu konuda  herşey beyinde  bitiyo odaklanmayla ilgili bir sürü  ıvır zıvır vardı ve en fazla olan olay  ruyadasın ama ruyada oldugunu biliyosun uyanmak istiyosun ama yemiyo kabusa donuşuyo falan :D

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

Paragrafi bunu yazdı:

Bu yazdıkların bana INCEPTION filmini hatırlatıyor.

zaten o filmin senaryosu tamamen astral seyehat, incelikleri e birazda süslemişler rüya icinde rüya flan flan

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

degree bunu yazdı:

Paragrafi bunu yazdı:

zaten o filmin senaryosu tamamen astral seyehat, incelikleri e birazda süslemişler rüya icinde rüya flan flan

Astral seyahat saçmalığı ruhun bedenden ayrılıp gezme saçmalığına dayalı. İnception ise lucid rüya ile alakalı. Yani olabilmesi mümkün birşey bilinçli rüya. Ama siz astral seyahat ile diyorsunuz ki. Evet ruh var ruhumuzu bedenden ayırıp dolanabiliriz :D Olurmu böyle saçmalık hocam ya gözünüzü sevem.

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    bir çizik

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

degree bunu yazdı:

Paragrafi bunu yazdı:

Hayır benimle ilgili değil :F
    Lucid Dream filmdeki Astral değil.

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
Toplam Hit: 9291 Toplam Mesaj: 59