AVEA'dan 100000 (Yüz Bin) SMS Bedava!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

5 bin smsmi bitiremiyordum 100 binin hiç bitiremem gelse bile

hocam ben 1000 taneyi bile bitiremiyorum 1 ayda, bu 100 bin i de bikaç güne silerler zaten, bağıra bağıra gidecek yane :D

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Benide bugün aradılar her yöne 3000 sms 5 lira dediler kapayın la telefonu dedim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Avea bazen aklına esince öyle güzellikler yapıyor.Kullanırken benimde başıma gelmişti.Net paketim varken net paketi hediye ediyorlardı. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

faturasının tıkır tıkır ödeyen olsun yada her ay her hafta düzenli kontör yükleyene bir kampanya yapmıyorlar
    bakın mesela benim babamın telefonla işi pek olmaz 3 aydan 3 aya kontör yükler oda hat kapanmasın diye o kontör ona yeterde artar ama adama gelen kampanyalara şok olursunuz utanmasalar yeterki kontör yükle 1 sene bedava konuşma vereceğiz der gibi ben her ay 50 lra bayılırırm tek bir kampanya bile gelmez adalet işte

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

100 000 sms... Harbi iyiymiş. :) Parmaklarına kuvvet.

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

faturasının tıkır tıkır ödeyen olsun yada her ay her hafta düzenli kontör yükleyene bir kampanya yapmıyorlar
    bakın mesela benim babamın telefonla işi pek olmaz 3 aydan 3 aya kontör yükler oda hat kapanmasın diye o kontör ona yeterde artar ama adama gelen kampanyalara şok olursunuz utanmasalar yeterki kontör yükle 1 sene bedava konuşma vereceğiz der gibi ben her ay 50 lra bayılırırm tek bir kampanya bile gelmez adalet işte

adalet değil işte bu, ben bunu aradım defalarca sordum bana dedikleri sistem kendisi belirliyo elimizden bişe gelmez e kardeşim sistemin başında yine siz varsınız diyince de bişe diyemiyolar. Anlamıyorum yani bize sike sike ödeyecen o faturayı der gibi bişe yapıp diğer türlü kullanıcıya her türlü kampanya avantaj vs. sağlanıyo. 

Bu olaylar avea da mı bu şekilde sadece onuda çok merak ediyorum.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

SMS mi o ne la? hala bunlara para verenler mi var yoksa? :D

WhatsApp dururken..

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

SMS mi o ne la? hala bunlara para verenler mi var yoksa? :D

WhatsApp dururken..

hacı herkeste akıllı telefon yok ya.

şu an whatsapp'ımda sık sık görüştüğüm kişiler var, diğerleri olmasada olur :D zaten arayıp sormuyorlar. Whatsapp ziker. 

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

hocam ben de senin babamın kafasındanım. hat kapanmasın die 3 ayda bir 20-30 tl atıyorum :D

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ben her ay düzenli olarak kontor alırım

gecen ay 3 defa hediye geldi

1.sinde 1 gün her yöne sınırsız konusma

2.sinde 1 gün avea içi sınırsız konusma

3.sünde 1 hafta her yöne 100 dakika

avea arada yapıyor bana güzelliğini

1 sene olan 19 tlik paketide 2 seneye cıkardılar ama bu ay bitio :( 

en iyi paket buydu benim için şimdi ne bok yicem ( 500 dk her yöne 1000 mesaj her yöne 1 gb internetdi paketim )

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 3509 Toplam Mesaj: 29