AVEA'dan 100000 (Yüz Bin) SMS Bedava!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

5 bin smsmi bitiremiyordum 100 binin hiç bitiremem gelse bile

+1

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

1 tane gönderdim o da deneme amaçlı, şu anda 99.999 tane sms im hala mevcut :D

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErolSs
    ErolSs's avatar
    Erkek

adamına göre muamele yapmıslar :))) bize yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı
    MatrixNeo bunu yazdı

Bende 2-3 gün önce turkcell den aveaya geçtim.Hattım hala açılmadı müş hizmetlerini arıyorum bu numaraya ait bi başvuru yok diyor.Oysaki hattımı bile aldım ne yapmak gerek?.Hazır konusu açılmışken sorayım dedim

arkadaşım  hattını taşıdığın zaman kartı sana  veriyorlar ama  geçiş süresi 1 hafta içinde oluyo aynı anda  olmaz  kart sende kalıcak  diğer kullanmakta olduğun hatta mesaj gelecek hattınız  şu saat itibariyle kapanacaktır diye  ondan  sonra yeni aldığın hattı kullanacaksın.

Turkcell hattıma mesaj gelmesi imkansız:D.Çünkü hattımı kaybettim ve yeni hat çıkarımına 15 tl para istediler bende para vermek istemedim Aveaya geçtim.Dur bakalım yarında açılmazsa bayiye bi uğrayacam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    faturali kullanici varsa soyle bisey oneriyim arayin musteri hizmetlerini ve hattimi kapattirmak istiyorum diyin.neden diyeceklerdir.cevap olarak ayda su kadar para veriyorum.arkadaslarim baska hatlari kullaniyor onlara hep bedava smler net paketleri geliyor ben cok uzuluyorum bu duruma bu yuzden mutsuzum deyin diger hatlara gecicem deyince bedava sms net konusma ne varsa veriyolar.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    faturali kullanici varsa soyle bisey oneriyim arayin musteri hizmetlerini ve hattimi kapattirmak istiyorum diyin.neden diyeceklerdir.cevap olarak ayda su kadar para veriyorum.arkadaslarim baska hatlari kullaniyor onlara hep bedava smler net paketleri geliyor ben cok uzuluyorum bu duruma bu yuzden mutsuzum deyin diger hatlara gecicem deyince bedava sms net konusma ne varsa veriyolar.

Aradım, işlemleri başlatıyoruz dediler ve kapattılar.

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    palakan229 bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

kapak olmuş :D

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    palakan229 bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

kapak olmuş :D

Toplam Hit: 3521 Toplam Mesaj: 29