Avrupa'da İş İmkanı Bulmak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

yahu hocam g.tten sallama bu kadar haberi niye koyuyorsun. Sıfır terörle ülkemi aldı ? aQ o imralıdaki o.çcuğu 2002 demi pkkyı kurdu ? 30 bin şehitten bahsediliyor. Şehit üzerinden siyaset yapmayın amQ. Dış borç şuymuş buymuş lan sktiğim her karesi yalan dolu haberleri yayınlamaktan bıkmadınızmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı

yahu hocam g.tten sallama bu kadar haberi niye koyuyorsun. Sıfır terörle ülkemi aldı ? aQ o imralıdaki o.çcuğu 2002 demi pkkyı kurdu ? 30 bin şehitten bahsediliyor. Şehit üzerinden siyaset yapmayın amQ. Dış borç şuymuş buymuş lan sktiğim her karesi yalan dolu haberleri yayınlamaktan bıkmadınızmı ?

tamam hocam siz mutlu mesut yasayın iste ülkenizde ne güzel, böyle seylere tepki göstermenize de gerek yok nasıl olsa yalan haber sizin icin, sinirlenmemeniz lazım.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    HanDsomE bunu yazdı

tamam hocam siz mutlu mesut yasayın iste ülkenizde ne güzel, böyle seylere tepki göstermenize de gerek yok nasıl olsa yalan haber sizin icin, sinirlenmemeniz lazım.

Hocam benim kızdığım nokta bi tane fotoşop bilen biri hazırladığı birşeyi feyse atıyo 5 bin kişi paylaşıp inanıyor. Tamam benzine zam geldi şu oldu bu oldu hani herkesin gördüğü şeyler ortada ama, Sıfır borçla bu ülkeyi devralıp ülkeyi s.ti bıraktı. Sıfır terörle ülkeyi aldı yok etti. Hani ülke 2002 de hangi durumdaydı ortadaydı. Yiğiti öldür hakkını ver misali. Tamam şu anda ülke süper demiyorum ama iftira da atılmasın kimseye. Akp için demiyorum. Diğer partiler içinde geçerli. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    HanDsomE bunu yazdı

Hocam benim kızdığım nokta bi tane fotoşop bilen biri hazırladığı birşeyi feyse atıyo 5 bin kişi paylaşıp inanıyor. Tamam benzine zam geldi şu oldu bu oldu hani herkesin gördüğü şeyler ortada ama, Sıfır borçla bu ülkeyi devralıp ülkeyi s.ti bıraktı. Sıfır terörle ülkeyi aldı yok etti. Hani ülke 2002 de hangi durumdaydı ortadaydı. Yiğiti öldür hakkını ver misali. Tamam şu anda ülke süper demiyorum ama iftira da atılmasın kimseye. Akp için demiyorum. Diğer partiler içinde geçerli. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.

haklısın, dedigin türden olaylar var, resimleri cok inceleyip de koymadım buraya ama okumadan yorum yapmamaya calısıyorum her türlü konuya.

söyle bir bakınca da bitmek bilmeyen terör olayları, her sınavda cıkan skandallar hükümete karsı bir güvensizlik yaratıyor bende, güvenmek istiyorum ama olmuyor.

Andrei tarafından 23/Eyl/12 02:29 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

hayır hocam paylaşmış olduğun haber fotolarınn hepsi doğrudur... hepsi...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    HanDsomE bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    HanDsomE bunu yazdı

haklısın, dedigin türden olaylar var, resimleri cok inceleyip de koymadım buraya ama okumadan yorum yapmamaya calısıyorum her türlü konuya.

söyle bir bakınca da bitmek bilmeyen terör olayları, her sınavda cıkan skandallar hükümete karsı bir güvensizlik yaratıyor bende, güvenmek istiyorum ama olmuyor.

Zaten o sınav olayına şaşıp kalıyorum. Devlet oradan çok prim veriyor. E malum bi kere hata yaptığında geri yaptığın şeyler doğru olsada bi söylenti bile yetiyor kurumun zedelenmesine. Ösym kadrosunun değişmesi gerekiyor gibi bence. Teör ayrı bi bela zaten. Bakalım ne olacak ilerleyen günlerde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

polonya'da işçi olarak çalışmak daha kolaymış öyle duydum o yüzden ilk oraya baktım.

bir çok ülkeye açığım. fakirlikten ölen ülkeleri aramıyorum tabii ki de gelişmiş avrupa ülkeleri işime gelir. 

bana şöyle iş bulmak için siteler falan lazım.

=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

Allah Allah ya nedense sadece tayyipciler ülkemizin durumunun süper olduğundan bahsediyor hep... gerçi açda kalsam terketmem vatanımı ama

yinede ülkemin ekonomik durumu hiç iyi olmadığını düşünüyorum.. deli dumrul vergileri çökertiyor.. aldığımız maasın yarısına vergi adı altında el

koyan devlet. birde kalan paramızla yaptığımız alışverişlerdede vergi alıyor yahu:)  devletin üreten hiç bir kurumu kalmayınca napsın domaltın

vatandaşı tabii.. konu dışı ama bu arada pırlantaya  niye vergi gelmiyor hayırdır??? zenginden alamadığını fakirden çıkartmak moda oldu amk...

tayyipçi diye bana diyorsan benim için siyaset üç kağıtçılık işidir. hiç bir partiyi de desteklemem particiliği de desteklemem. benim için hepsi aynı

a dan z ye. bilmem yurtdışına hiç çıktın mı? ben bir sürü ülke gezdim, orada okudum çalıştım, evlerine gittim, kültürlerini öğrendim, yaşam

şartlarını  öğrendim v.s.  ben bunlara dayanarak ülkemin bir çok avrupa ülkesinden gelişmiş olduğunu söylüyorum.  kaldığım AB ülkesinde ve

diğer çevre ülkelerindeki neredeyse her liseli çocuğun çalıştığını biliyor musun? ve her üniversite öğrencisinin ? türkiyede ki oranı düşün bir de.

Ayrıca maaşımdan %30 kestiler onların vatandaşları olmadığım halde ve ayrı sigortam olduğu halde yine de paramı kestiler. Türkiye de ne kadar

vergi alıyor devlet bilmiyorum. ötv vergisi yok yurtdışında bildiğim kadarıyla o yüzden bazı şeyler ucuz. ama bu ülkeden ülkeye değişiyor. mesela

çek cumhuriyetinde laptoplar pahalı iken (hala celeron işlemcili laptoplar satılıyor) bazı telefonlar daha ucuz. almanya da laptoplar çok pahal

ama orada da telefon ve fotoğraf makinesi falan ucuz. almanyad uygulanan tüketim vergisi %19 ya da %20 çek de uygulanan vergi de o tarz

bir şey.

benim çok arkadaşım batı ülkelerinde çalıştı. çoğu karnını bile zor doyuruyordu. Neler yaşadıklarını anlatsam şaşırırsın. En basitinden yunanistan

a bir git gör oranın halini. atinayı zenciler kaplamış, millet işsiz güçsüz, hepsi uyuşturucu bataklığına bulanmış ... neler var neler. ki bu dediğim

şey 3 sene öncesinde böyleydi. şimdi nasıldır kim bilir

unbalanced tarafından 23/Eyl/12 02:38 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı

Allah Allah ya nedense sadece tayyipciler ülkemizin durumunun süper olduğundan bahsediyor hep... gerçi açda kalsam terketmem vatanımı ama

yinede ülkemin ekonomik durumu hiç iyi olmadığını düşünüyorum.. deli dumrul vergileri çökertiyor.. aldığımız maasın yarısına vergi adı altında el

koyan devlet. birde kalan paramızla yaptığımız alışverişlerdede vergi alıyor yahu:)  devletin üreten hiç bir kurumu kalmayınca napsın domaltın

vatandaşı tabii.. konu dışı ama bu arada pırlantaya  niye vergi gelmiyor hayırdır??? zenginden alamadığını fakirden çıkartmak moda oldu amk...

tayyipçi diye bana diyorsan benim için siyaset üç kağıtçılık işidir. hiç bir partiyi de desteklemem particiliği de desteklemem. benim için hepsi aynı

a dan z ye. bilmem yurtdışına hiç çıktın mı? ben bir sürü ülke gezdim, orada okudum çalıştım, evlerine gittim, kültürlerini öğrendim, yaşam

şartlarını  öğrendim v.s.  ben bunlara dayanarak ülkemin bir çok avrupa ülkesinden gelişmiş olduğunu söylüyorum.  kaldığım AB ülkesinde ve

diğer çevre ülkelerindeki neredeyse her liseli çocuğun çalıştığını biliyor musun? ve her üniversite öğrencisinin ? türkiyede ki oranı düşün bir de.

Ayrıca maaşımdan %30 kestiler onların vatandaşları olmadığım halde ve ayrı sigortam olduğu halde yine de paramı kestiler. Türkiye de ne kadar

vergi alıyor devlet bilmiyorum. ötv vergisi yok yurtdışında bildiğim kadarıyla o yüzden bazı şeyler ucuz. ama bu ülkeden ülkeye değişiyor. mesela

çek cumhuriyetinde laptoplar pahalı iken (hala celeron işlemcili laptoplar satılıyor) bazı telefonlar daha ucuz. almanya da laptoplar çok pahal

ama orada da telefon ve fotoğraf makinesi falan ucuz. almanyad uygulanan tüketim vergisi %19 ya da %20 çek de uygulanan vergi de o tarz

bir şey.

benim çok arkadaşım batı ülkelerinde çalıştı. çoğu karnını bile zor doyuruyordu. Neler yaşadıklarını anlatsam şaşırırsın. En basitinden yunanistan

a bir git gör oranın halini. atinayı zenciler kaplamış, millet işsiz güçsüz, hepsi uyuşturucu bataklığına bulanmış ... neler var neler. ki bu dediğim

şey 3 sene öncesinde böyleydi. şimdi nasıldır kim bilir

hocam 2 yıldır bizzat yurt dısında yaşayarak söylüyorum sana.her türlü türkiyeyi sallar siker o daha kötü dedğin ülkeler..

macaristandayım ben.ekonomisi ne ? bizden çok kötü.yaşam şartları ne ? bize 10 basar...

nedenlerine gelince..ttnet anasını sikior internetin naapabilirson ? devlet işçilerin grev hakkını elinden alı ne yapabiliorsun ?

kullandıgın hersey, su ,akaryakıt,internet,elektrik her türlü eşya senin ülkenden daha ucuz.milli gelir oranındaki fark daha az.alt yapı sorunları çözülmüş.eğitim oturmuş durumda.sağlık sistemi oturmuş durumda.

terör problemi yok...ülkede her gün sehit haberleri yok.en ufak bi haksızlıkta hakkını arama problemin yok.40 tl ye 30mb sınırsız internetim var.sen söle kaç para veriyrson ?bu ülkenin ekonomisi bizden kötü..

şimdi sen tutmuş bana diyorsun ki onlar söle böle..git biraz daha gez.ama gözünü aç

Ekerci tarafından 23/Eyl/12 02:55 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

hocam 2 yıldır bizzat yurt dısında yaşayarak söylüyorum sana.her türlü türkiyeyi sallar siker o daha kötü dedğin ülkeler..

macaristandayım ben.ekonomisi ne ? bizden çok kötü.yaşam şartları ne ? bize 10 basar...

nedenlerine gelince..ttnet anasını sikior internetin naapabilirson ? devlet işçilerin grev hakkını elinden alı ne yapabiliorsun ?

kullandıgın hersey, su ,akaryakıt,internet,elektrik her türlü eşya senin ülkenden daha ucuz.milli gelir oranındaki fark daha az.alt yapı sorunları çözülmüş.eğitim oturmuş durumda.sağlık sistemi oturmuş durumda.

terör problemi yok...ülkede her gün sehit haberleri yok.en ufak bi haksızlıkta hakkını arama problemin yok.

şimdi sen tutmuş bana diyorsun ki onlar söle böle..git biraz daha gez.ama gözünü aç

hocam olayın siyasi boyutuna neden bakıyorsun? huf un değerini biliyorsundur orada ne kadar değerli. budapeşte bile çok ucuz geldi bana bir

başken ve turistik şehir olmasına karşın. bilmesem tamam diyecem de macaristan ne ya :D AB üyesi olup da bugüne kadar ne söz sahibi olmuş

ne yapmışlar. güçlü ülkeler bellidir ingiltere ve almanya. rahat ülkeler de norveç ve finlandiya, yaşam standartları iyidir.  macaristan, avusturya,

polonya,çek cumh, slovakya, slovenya, bulgaristan, yunanistan, hırvatistan, diğer balkan ülkeleri, portekiz ... bu ülkelr kesinlikle türkiyeden iyi

değiller. avrupanın en büyük problemlerinden biri göçmenler. kaldığm ülkede romen çingeneler ve vietnamlılar basmışlar. asgari ücret 6000 ya

da 7000 kron  du. o da 600-700 lirası arası bi paraya denk geliyor. bahsettiğim bir çok ülke bu şekilde. 

ayrıca o ülkelerin dünyada bir önemi yoktur hocam, türkiye hem konum itibariyle hem tarih itibariyle büyük bir ülkedir. bir çok arkadaşım bana

sürekli der ki sen ülkenle gurur duyuyor olmalısın. ne güzel tarihiniz, kültürünüz v.s. var almanlarla konuşuyordum onlar da diyor türkiye çok

gelişiyor, geçen amerikan gazetesinden bi yazı okudum ekonomisi en çok gelişen ülke diye gösteriyorlar. ha ne kadar doğru ne kadar halka

yansıtıyorlar orası ayrı konu. ben hükümet doğru politikalar uyguluyor demiyorum ki. ama genel anlamda türkiye yukarda saydığım bir ve

sayamadığım bir çok ülkeden daha iyi konumda.

unbalanced tarafından 23/Eyl/12 03:02 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 6705 Toplam Mesaj: 40