folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Avuçiçi Bilgisayardan Anlayanlar Bi Baksın Lütfen

Avuçiçi Bilgisayardan Anlayanlar Bi Baksın Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    arkadaşlar hp rx 1950 avuçiçi bilgisayarı kullanılmış sahibinden yanında açılmamış paketinde stylus kalem ve 512 hafıza kartı 270 ytl istiyor.  makina baya temiz garantisi devam etmekte. wireless var her bi sik varda gsm yok, tek kötü yanı telefon gibi kullanamıyosun, ama wirelessle çoğu yerden internete bağlanıyor. ne dersiniz?? işe yararmı?? fiyatı nasıl?? yada gsm öselliği ve wifisi olan başka ekonomik pda biliyomusunuz?? 300den fazla çıkamam. görüşlerinizi bekliyom..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    gsm yoksa yaramaz hajı

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek
    ben bitane sipariş verdim vestelden 199 ytl teknosada 399ytl ye satılıyor 30 eylül de bitecek kampanya bence en yakın vestele koş

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam o aletin gsmi olmadığı zaman hiç bir boka yaramaz...

Çünkü o zaman elinde ağırlık olmaktan başka bir işe yaramıyor...

Belli bir süre sonra hevesin geçince, o aleti kullanmak için sana gereken tek sebep telefon olması oluyor... E telefon olmadığı sürecede ekmek tahtası kadar aleti kullanmak için bir amac kalmıyor...

sakın wireless bulduğum yerlerde internete girerim tarzında görmemişin cocuğu olmuş tutmuş çükünü koparmış edasında düşüncelere girişme çünkü o işde onun internet explorerınıda kullanmak ayrı bir ölüm...

eğer paran varsa ve cep telefonu olarak kullanacaksan aleti yani gsmi olan bir alet bulursan o zaman al derim çünkü iş ozaman eğlenceli oluyor... ama onun haricinde gereksizlikten başka brişey değil...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

vehbi55 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben bitane sipariş verdim vestelden 199 ytl teknosada 399ytl ye satılıyor 30 eylül de bitecek kampanya bence en yakın vestele koş

neymiş bu ürün? 

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek

vehbi55 bunu yazdı:
    ---------------------------------------------------

hoca o 199 luk nasıl bişi yani 199 kağıda cep teli bile yokta. 

Fak yu!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    vehbi55 nasıl bişe senin 199 a sipariş verdiğin alet

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    muahuah :D 199a cep tel bile yok bide wirelessla nete girecez pda mız olacak :p

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    entrika
    entrika's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    git nokia n80 al wifi side var
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

vehbi55 bunu yazdı:

kardeşim hadi cevap versene .. eğer 199 ytl benim dediğim bu rx 1950 sa gidip onu alırım ikinci el 270e alacağıma. umarım bi cevap verirsin. ama 199 ytlye sıfır pda görmedim henüz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Hocam o aletin gsmi olmadığı zaman hiç bir boka yaramaz...

Çünkü o zaman elinde ağırlık olmaktan başka bir işe yaramıyor...

Belli bir süre sonra hevesin geçince, o aleti kullanmak için sana gereken tek sebep telefon olması oluyor... E telefon olmadığı sürecede ekmek tahtası kadar aleti kullanmak için bir amac kalmıyor...

sakın wireless bulduğum yerlerde internete girerim tarzında görmemişin cocuğu olmuş tutmuş çükünü koparmış edasında düşüncelere girişme çünkü o işde onun internet explorerınıda kullanmak ayrı bir ölüm...

eğer paran varsa ve cep telefonu olarak kullanacaksan aleti yani gsmi olan bir alet bulursan o zaman al derim çünkü iş ozaman eğlenceli oluyor... ama onun haricinde gereksizlikten başka brişey değil...

rene abi ne önerirsin gsm, wifi bulunduran ekonomik bi pda varmı?? sen biara baya ilgileniyordun pda ile.. 

Toplam Hit: 2774 Toplam Mesaj: 25