folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Avuçiçi Bilgisayardan Anlayanlar Bi Baksın Lütfen

Avuçiçi Bilgisayardan Anlayanlar Bi Baksın Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stevie
    Stevie's avatar
    Erkek
    merhaba arkadaslar ben yeniyim pda konusunda bilgiliyimdir. oncelikle sunu belirteyim bilgisayarla hasir nesir degilseniz pda olayina girmeyin. benim cihazim asus p535 ve bu mesaji pdadan yaziyorum(wifi). aleti oneririm ancak pahali derseniz asus p525 eten x500 veya hp 6815 modellerine bakabilirsiniz hepsinde wifi gsm mevcut. ayrica sunuda belirteyim pda alip alisirsaniz bosa nokia tellere para dokmusum diye acirsiniz. arkadasin 199 ytl dedigi palm tx modelidir. stok tuketmek amaciyla yapilmis bir kampanya. wifi ile nete girebilirsiniz, ancak isletim sistemi palm os oldugundan program sikintisi olabilir. rx 1950 alacak arkadas bildigim kadariyla o cihazda bluetooth yok bunu arastir ancak film izlemek muzik dinlemek icin alet iyi olabilir. saygilarimla
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

he yaşa kardeşim bende bulamıyorum kaybettim gazete küpürünü yanlışda bilgi vermek istemedim. arkadaşın dediği model.

Nasıldır abi o pda parasını verdim 2 haftaya elimde olur dediler. Merak ediyorum bi işe yararmı özellikleri nedir..

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

Ben Sonyericsson'nun p990İ sini aldım. 600YTL yi 12 bölüyorlar teknosada. Sana şunu söyleyebilirim. İnan yok yok kelimesi eğer bir cihaza yakışıyorsa P990İ bunu hakeder. Wifi, mavidiş, kızılötesi, 8GB hafıza kartı desteği, 3G teknolojisi, dokunmatik ekran(gerçekten süper) vb diğerleri. Her şey var ve sınıfına göre boyuyuda büyük değil.

Kaçırma derim. 

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

toshiba G500 portege

arastırın..tavsiye 

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    Valla tam damarıma bastınız.Sahi 4*4 lük ne olmalı ?  elinde olanlar memnun olanlar şikayeti olanlar neyi tavsiye edersiniz?  hele xp ile çalışanı varsa mükemmel olur.varmı xp ile çalışabileni.. şimdi alacağım .

Temel adalettir .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

toshiba G500 alma. Microsoft Mobil 5.0 kullanıyor. Dokunmatik ekranı yok. Klavyesi yok.  muadillerine göre daha pahalı.Ekranı küçük.

Liste uzun yani... 

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Asus P535 şıklıksa şıklık özellikse özellik amk 1.150 ytlcik cüzzi bi rakama sahip o kadar :D

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    http://www.dahacok.com/pinfo.asp?pid=82

edit: reklam felan yoktur. bende de bunun bi değişiği olan Palm 600 var.Gerçekten çok güzel bi alet.
    bendeki biraz eski(fosil) bi model ama wifi den tut bilmemneye kadar her şey var. bu da son modeli işte
    hesabedin.

Bu imza çok eskidi artık...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

prokto bunu yazdı:
    -----------------------------
    http://www.dahacok.com/pinfo.asp?pid=82

edit: reklam felan yoktur. bende de bunun bi değişiği olan Palm 600 var.Gerçekten çok güzel bi alet.
    bendeki biraz eski(fosil) bi model ama wifi den tut bilmemneye kadar her şey var. bu da son modeli işte
    hesabedin.
    -----------------------------

peki bu verdiğin linkteki 199 ytllik aletin gsm özelliği varmı?? + kamerası varmı?? bi alet daha var listede casper m500, onda 1.3 mp kamera, gsm var. 2. el 230 civarı. yanında harici wifi verio. bu nasıl?? buna ne dersiniz?? işletim sistemi windows mobile 2003 se, özellikleri baya güzel bununda.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

vallahi hocam özelliklerini orda yazdığından başka bilmiyorum.ama sanırım gsm olayı yok.Öyle bişey olsa bağıra bağıra yazarlardı bizde okurduk ama o ufacık yazıları didik didik ettim ama göremedim GSm le alakalı bişey.

Bu imza çok eskidi artık...
Toplam Hit: 2803 Toplam Mesaj: 25