folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Aydın/Didim (Efeler Mahallesi- Altınkum) Burayı Bilen

Aydın/Didim (Efeler Mahallesi- Altınkum) Burayı Bilen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ben de kuzenle gittim. Kız kuzenimle. altınkumda yazlıkları var.

Sahilinde evet belki bir kısımı komple barzo. diğer kısmı ise entel az oranda barzo.

yani barzodan kaçışın yok. laf atma etme tutma kısmı daha böle 18 20 yaşındaki hatunlara oluyor.

25 yaş üstüyse ve 25 yaş üstü gibi duruyorsa pek sıkıntı yaşamazsın.

belli yerlere gidersen hiç sıkıntı yaşamazsın. belli yerlerde hiç barzo yok.

nereler dersen 1 kez gittim ve 1 hafta falan kaldım isim hafızam yoktur.

gideceğin yer otelse sıkıntı yok. yazlıksa da sitei içindeyse zaten sorun yaşamazsın zira hepsnin 12 ay kalan bekçileri var nerdeyse tanıyor her barzoyu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Ben de kuzenle gittim. Kız kuzenimle. altınkumda yazlıkları var.

Sahilinde evet belki bir kısımı komple barzo. diğer kısmı ise entel az oranda barzo.

yani barzodan kaçışın yok. laf atma etme tutma kısmı daha böle 18 20 yaşındaki hatunlara oluyor.

25 yaş üstüyse ve 25 yaş üstü gibi duruyorsa pek sıkıntı yaşamazsın.

belli yerlere gidersen hiç sıkıntı yaşamazsın. belli yerlerde hiç barzo yok.

nereler dersen 1 kez gittim ve 1 hafta falan kaldım isim hafızam yoktur.

gideceğin yer otelse sıkıntı yok. yazlıksa da sitei içindeyse zaten sorun yaşamazsın zira hepsnin 12 ay kalan bekçileri var nerdeyse tanıyor her barzoyu.

açıkcası hocam orada universiteden tanıştığımız arkadaşlarımızın(kadın arkadaşlar, ki onların çevreye karşı söyledikleri = bahsettiklerim)  evinde misafir olacağız. bütün günü evde geçirmeyeceğimiz için kafe,sahil, hep beraber oturup gezip takılacağız.  
    barları özellikle sıkıntılıymış diyorlar :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

didim iyidir de eskisi gibi değil. gece 1 de hayat bitiyor. sadece altınkum sonundaki cluplarda hayat var. gece 2 3 e kadar gezer tozarım 1 kere laf atanı görmedim. ha bu senin başına gelmeyecek anlamına gelmiyor tabi. 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

didim iyidir de eskisi gibi değil. gece 1 de hayat bitiyor. sadece altınkum sonundaki cluplarda hayat var. gece 2 3 e kadar gezer tozarım 1 kere laf atanı görmedim. ha bu senin başına gelmeyecek anlamına gelmiyor tabi. 

şans hocam kesin gelir bizi bulur ya. ) kendi halimizde gezelim tozalım. öyle bir şeyle karşılaşırsakta artık bilmiyorum :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Üstat Didim kafanı sarmazsa yakın alternatifleri değerlendirebilirsin.Bodrum 100 km kadar uzakta.Bana göre Didim'den çok daha güzel gezilecek yerleri olan bir yer.Yine Akdeniz bölgesine gitmeyi düşünürsen kendim Antalya'ya yaşyorum buraları da tavsiye edebilirim güzel yerlerdir

Hocam Antalya'da böyle denizden ziyade rahat gezilecek bol yeşillikli yerler var mı önerebileceğin? Gidip 3-4 gün kalınabilecek.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Medusa ya gidin kesin benim gittigimde iyi bir dj vardi cok zevkli gecmisti didim iyidir denizi iyidir sma cok kalabalik 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Üstat Didim kafanı sarmazsa yakın alternatifleri değerlendirebilirsin.Bodrum 100 km kadar uzakta.Bana göre Didim'den çok daha güzel gezilecek yerleri olan bir yer.Yine Akdeniz bölgesine gitmeyi düşünürsen kendim Antalya'ya yaşyorum buraları da tavsiye edebilirim güzel yerlerdir

Hocam Antalya'da böyle denizden ziyade rahat gezilecek bol yeşillikli yerler var mı önerebileceğin? Gidip 3-4 gün kalınabilecek.

Antalya tam yeri hocam :)) O kadar çok gezilecek yer varki 3 4 gün yeter mi dersen zor...

Kısaca yazmak gerekirse;

Noel Baba Kilisesi, Demre

Myra Antik Kenti, Demre

Olimpos Antik Kenti

Adrasan

Düden ve Kurşunlu şelaleleri

Düden park şelalesi 

o kadar çok yer varki hocam...Burada en önemli husus araç olması..Bir araç bir çadır işinizi fazlasıyla görecektir..Otel yerine Olimpos'da ağaç evleri vardır.Kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam sen altınkumu salla. barzo fazla yoktur. ama heryerde aynı esnaf olayları. 2.koy ve 3.koy denilen yerler var. birde demiryolu denen yer var. amaç deniz kum güneşse bu dediğim yerlere git dönünce dua edersin. ayrıca aksamları altınkum tarafından girdiğinde sağ tarafta çay bahçesi gibi mekanlarda var.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

sunyy2003  hocam medusa için " yanındakinin kolunu ve elden cüzdanı bırakmayınız" demişler hep :) çok kalabalıkmışta ayrıca. 

HanDSomE  hocam bana sakin sakin bira içeceğimiz, kalabalıktan uzak, düzgün insanların takıldığı yerler lazm denizden çok :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

tee seneler önce gitmiştim güzel yerdi ingiliz çoktu o zamanlar ingiliççe konuşamadığım için çok dert etmiştim yaşıtım sarışın ingiliz fıstıklar vardı.

her tatil mekanı aşağı yukarı bu şekilde zaten barzosu krosu ve esnafıyla

senin okudukların biraz abartı olmuş bence didim öyle bir yer değil o kadarda

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 2476 Toplam Mesaj: 30
didim