Aysel Gürel Öldü..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sevsekte sevmesekte ondan önce ölmesi istenilecek çok kişi var.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    müridler bakıyorumda hepiniz iyilik timsali ,muhterem ,polyannasal zat'lara dönüşmüşsünüz bi an çok dalga geçilecek bi durum değildide hani yinede hepinizin sosyal mesaj vermesine değecek kadar mühim bi insan değildir belki - ki benim için değil- o yüzden konuyu açan müride gereğinden fazla yüklenmenin anlamı yok diye düşünüyorum. her ölen insanın arkasından kaçınız bu kadar müdaafakarsınız  merak ettim.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Günde üç paket sigara içmesine rağmen uzun yaşamış biri...

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    -----------------------------
    müridler bakıyorumda hepiniz iyilik timsali ,muhterem ,polyannasal zat'lara dönüşmüşsünüz bi an çok dalga geçilecek bi durum değildide hani yinede hepinizin sosyal mesaj vermesine değecek kadar mühim bi insan değildir belki - ki benim için değil- o yüzden konuyu açan müride gereğinden fazla yüklenmenin anlamı yok diye düşünüyorum. her ölen insanın arkasından kaçınız bu kadar müdaafakarsınız  merak ettim.
    -----------------------------

Burada konu aysel güreli sevip sevmemek değil. Vatana millete zararı olmadan ölen bir kişinin arkasından dalga geçmenin doğru olmadığı. Sosyal mesaj verecek kadar mühim olmayabilir. Ama seninde buraya gelip yazacak kadar ve saçma bir görüşü savunacak kadar uzun bir mesaj yazman çeliştiğini gösteriyor. Merak etme biz hem saygımızdan hemde dinimiz gereği her zararsız ölen insanın arkasındayız. Bu aysel gürelde olabilir bir başkasıda.

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

dejavu       /:

NEXT ...?

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    noldu nası öldü birden, daha geçen gün pepsi reklamında oynuyodu.. kendisini pek tanımam, bi zararını görmedim ama küçük çocukları alıp kiliseye mi ne götürüomuş die bi dedikodu vardı bizim fetocuların arasında, ne kadar doğrudur bilmem, adı üstünde fetocu :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    aslında iyi insandı ewinde hamam böcüğü besliyodu :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtbyr
    mrtbyr's avatar
    Erkek

hocalar bileniniz var mı kac yasındaydı bu kadın? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    90 vardı :D

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    80 miş :|

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 10182 Toplam Mesaj: 41