Aysel Gürel Öldü..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Kendisi beni pek ilgilendirmesede zararsız ve neşeli bi insan olduguna inanıyorum.

Ayrıca Konuyu açan arkadaşın ilk yorumunu kınıyorum..

Sonuçta bi insan göçmüş bu dünyadan ve arkasından bu tür geyiklerin çevirilmesine içim el vermiyor..

fireX arkadasımın yorumunada katılmamak elde degil :D Agzına saglık .

Allah Rahmet Eylesin.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Allah günahlarını affetsin. mekanı cennet olsun.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek

bu karı geçen gün

diodu cehennem die bişi yok diodu

şimdi öğrenmiştir :| 

"Murid" Değil "Murit"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Seviyesiz : )

Ama güzel bir insandı.

Cennete gitmesi dileğiyle...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

insan olun lan az, ölen sizin yakınınız da olabilirdi.konuyu açan sahıs acaba niye sevmiyordu merak ettim. hani bi klipte herifin biri öpüyordu ya aysel gürel'i yoksa beni öpmeden gitti diye mi tüm bu siniri ?

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

güzel şarkıları vardı , Allah rahmet eylesin ...

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------

insan olun lan az, ölen sizin yakınınız da olabilirdi.konuyu açan sahıs acaba niye sevmiyordu merak ettim. hani bi klipte herifin biri öpüyordu ya aysel gürel'i yoksa beni öpmeden gitti diye mi tüm bu siniri ?

rahmetli beni öpseydi bende rahmetli olmuştum şimdiye arkadaşım :D .. şakası bile kötü :D.

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

söz yazarlıgında üstüne tanınmayacak kadar değerliydi.. :S

vay be aysel gürelde öldü...mudayen'ler gidiyor tek tek

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freddie
    Freddie's avatar
    Homo

besiktasulan bunu yazdı:
    hacı sevmiyodum ya ondan .. k.bakmayın =)

sen aysel gürel'i tanımıyorsun da ondan böyle konuşuyorsun Son bir kaç yılda çektiği reklam filmini, kendisinden 50 yaş küçük biriyle öpüştüğü klibiyle ve çılgın giyim tarzı ve davranışlarıyla magazinden tanıyorsun İnsan bir düşünür bu kadının neden her yaptığı olay oluyor NEden bu kadar çılgın Deli mi Niye ekranlarımızı kaplıyor Demek ki zamanında bir şeyler yapmış Yapmaya da devam etmiş, öldükten sonra da günyüzüne çıkmamış eserleriyle varlığını devam ettiren bir söz yazarı, oyuncu

İnsanların ağzı torba değil ki büzesin Bilip bilmeden, bıraktığı eserlerden bihaber denyolara dayanamıyorum Ayrıca ölen kim olursa olsun böyle bir cümle sarfettiğin için senin gibi bir insanın varlığından utanıyorum Senin çok sevdiğin bir yakının için böyle dendiğini düşün ne acı! Onu geçtim bir yakının hastaneye yatırıldığında birinden geçmiş olsun duymamak seni ne kadar kırar Ama senin yaptığın ne? Düşün artık ve kendinden utan

Aysel gürel müzik tarihinde gerçek bir kayıptır Pop müzik diye bir şey kalmadı artık onun vefatıyla birlikte Aysel Gürel mutluluğun gerçek resmiydi Aysel Gürelin yaşam tarzı renkleri ve hayatın cilvelerine karşı duruşu hepimize ders olmalı aslında Aysel Gürel ve çılgınlığını idol olarak belirleyenler diye grup bile var facebook'ta

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freddie
    Freddie's avatar
    Homo

Glaxoks bunu yazdı:

bu karı geçen gün

diodu cehennem die bişi yok diodu

şimdi öğrenmiştir :| 

onu allah bilir sen nasıl böyle konuşabiliyorsun Haşa der insan Yazmadan önce bir kez daha düşünün bu ne rahatlık nasıl boş konuşmalar Seviyesizler

Toplam Hit: 10187 Toplam Mesaj: 41