Başbakan 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    hadi o zaman bi taş da ben atayım kuyuya:
    Akp hükümeti bütün parayı kendi de kullanmıyor. Bir kısmını başka ülkelere kredi olarak veriyor. Evet yanlış duymadınız borç aldığı parayı başşkasına borç veriyor. Neden mi:
    %10 faizle borç alıp %20-40-60 larda faizle borç veriyor da ondan. Bundan önceki hükümet içinde bisey soyleyeyim madem:
    onlarda akp hukumeti kadar borç alıyorlardı (bundan onceki borçlar nasıl oolustu sanıyorsunuz) ve onlar akp gibi %10 faizle değil %70 faizle alıyorlardı. Farka dikkatinizi çekerim.
    Burada vatan hainliğinden bahsetmeye kalkarsanız o hain akp olmayacaktır emin olun.
    akp hukumeti işi devraldığında borcumuzun faizini ödeyemiyorduk. Şu an ise o borç arttı fakat pekala ödeyebiliyoruz.
    Hizmet isteyen çiftçiye öğrenciye burslar nerden geliyor sanıyorsunuz. Daha önce varmıydı öğrenciye bu kadar öğrenim?
    Yoktu. Biraz düşünüp yazalım. Saygılar..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Estudiante
    Estudiante's avatar
    Erkek
    ya neyi tartışıyorsunuz adamlar kendi agızlarıyla söylüyorlar herşeyi satacaklarını.
    Araştırınız: unakıtan ın konuşmaları
    Memleketi parselleyip israile avrupaya amerikaya satıyor adamlar siz daha dış borçdan konuşuyorsunuz. Bunlar adam olmazzz.
    Nush ile uskanmayanı etmeli tekdir tekdir ile yola gelmeyenin a.q. demiş bir atasözümüz.

saygılar...

System of a Down....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    hortumcuların doğmamış yetişmin hakkını yiyenlerin taaa anasını .......... ( noktalar yeterlidir ) Tarikat ' ül tahribat Tarikatın piskopatı

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Abi ben anlamıyorum gerçekten ya bu hukumeti beğeniyorlarya yazıkkk.Bir tane prof. Bir tane bilgili bir tane kafası az çok şeye basan biri bu partiye oy verirmiydi.

Tamam bilioz cahiller verdi,koyun sürüsü verdi.Çoban dürttü onları onlarda çobanın peşine gittiler anladık da.

Bu ülkenin aydın insanları nerdesiniz ya??? Şu adamları birileri durdursunlar başımıza bela oldular.
    Ülkeyi bölüyorlar dindar,kominist,kürt diye haberiniz yok

Adamlar tek başına iktidara geldiler daha yaptıkları birşey yok.Kurulan düzeni bile devam ettirmeye aciz bunlar.Geldiklerinden beri başörtü,imamhatip,amerika,yahudi,bakanların uyuması başka bir şey yok.

Allahım sen bu ülkeye Atatürk gibi Yüce bir adam daha nasip eyle yarabbim sonumuz hayrola...

(Bu ülkeye kim gelir düzgün bilemem.Akp düşmanı değilim,kominist değilim.Sadece bizden daha zeki,ileriiyi görebilecek bir başbakan istiyorum çok mu yaa çokmuuuu)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ...

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    persian adam gibi konuş sen o hukumete oy verenlere cahil koyun surusu diyemessin diyosan bu senin cahilligini koyunlugunu gosterir once adam gibi seviyeli konuşmayı ogren sonra gel yaz buraya gorusun ne olursa olsun ister satanist ol karşı cıkmam ama adam gibi savun gorusune baskalarına hakaret etmeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arlong

akpartiye oy verenlerin çoğu cahil kesim.Bunu bilmeyen vede söylemeyen uzman yok.SOnuçta ben orda herkesi katmadım.Tek tek şu verdi bu verdi diye saymadım.Sen üzerine niye alındın.

Neyse tarışmaya dönüşmesin siyaset yüzünden kimsenin kalbini kırmak istemem.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    hack olur tbt hack sitesi deil dersiniz.
    siyaset olur siyasi site değil dersiniz.

saçmalıyo bazılarınız
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    persian üstüme falan alındıgım yok sadece o insanlara koyun surusu diye hitap etmen hiç hoş deil bunun farkındasındır umarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    ... BEKLE TAYYİP KOLTUĞUNU ALMAYA GELİYORUM !!!!!!!!!!!
Toplam Hit: 4302 Toplam Mesaj: 41