Başbakan 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hack olur tbt hack sitesi deil dersiniz.
    siyaset olur siyasi site değil dersiniz.

Evet hala öyle diyoruz zaten? Sence bu site sadece bu iki şeyden mi ibaret? Bi bak istersen.

Herkesin düşüncesi kendine bırakta herkes kendine saçmalasın.

Kaldıki Sen en doğrusunu konuşta senide dinleyelim.

persian üstüme falan alındıgım yok sadece o insanlara koyun surusu diye hitap etmen hiç hoş deil bunun farkındasındır umarım

Sinirden bi laftı belkide,kırıcı olduysam özür dilerim herkesten.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    iki örnek verdm.
    bunlardan ibaret demedm...
    tmm pc olmasın-siasette olmasın.
    geyik olsun of aman ne güzel?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Şimdi bunun kaynağı ne diye soranlara söylüyorum.Ya siz hiç gazete Tv falan izleyip okumuyosunuz yada okuduğunuz ve izlediğiniz şeyleri yorumlama kabiliyetine sahip değilsiniz.Esnafın durumu çok iyi,enflasyon düşüyo işçiye memura %50/60 lara varan zamlar yapılıyo hükümet nerenin başı sıkışsa onları rahatlatmak için vergi indirimi yapıyo.Ne güzel demi herşey pespembe.Dışardan bazıları bunu böyle görüyo gibi çünkü şu konuda bişeyler yazanların bazıları bu anlamlara çıkıyo.Uyanın dostlar uyanın esnaf kan ağlıyo sefte yapamadan kepenkleri kapatanlar var iflas eden ve dükkanını kapatan işletmecilerin en çoğu bu döneme denk geliyo biraz araştırın rakam olarak bulursunuz.Hükümetin enflasyon sepetine koydukları ürünleri öğrenmek isteyenler sıkılmadan biraz siyaset öğrenmek isteyenler Metin Uca'nın kitaplarını okusun baksın bakalım enflasyon sepetinde neler var?Haliyle işçi ve memurlara sözde düşük gösterilen enflasyon düzeyinde zam yapılıyor buda çook komik bi rakam.Dolar dalgalanıyo uçuyo hemen piyasadan döviz çekiyolar tani en çabuk nerden çıkarılır bu açık benzine yine zam.Hangi ülkenin maliye bakanı dalgalanan kur için "adı üstünde dalgalı kur bu"diyerek espri yapmaya çalışır.Hangi maliye bakanı "Ülkemize yabancı yatırımın yatırım yapma riski artmıştır"açıklamasını gülerek kelime oyunu yaparak halka iyi bi şekilde anlatmıştır.Ulan sanki babalarının parasıyla aldılar da özelleştirme adı altında parsel parsel ülkeyi satıyolar.Zamanında bi karış toprak için ne kanların döküldüğü bu topraklarda şimdi dönüm dönüm bedavaya veriliyor.Maliye bakanımızın meşhur oğlu yumurta işinemi girdi.Baba vergileri indir.Un işinemi girdi vergileri indir.Bu ülkede öyle gerizekalı insanlar varki arabaların arkasına yazılan bu arabada en pahalı benzin kullanılmaktadır yazısına nasıl yani adama bak gösteriş yapıyo die yorumluyo.Uyanın be uyanın hala A-K-P hükümetini savunuyonuz burda ulan ne işi var imamın milli eğitimde bana biri bunu açıklasın nasıl oluyoda sırf türbanlı die 7 yıllık bi hemşire baş hemşire olabiliyo.nasıl oluyoda okul birincisi ve fen lisesini kazanmaya hak kazanmış bi öğrencinin tercihleri okul tarafından habersizce değiştirilip imam hatipe kayıt yapılıyo.nasıl?Tek açıklaması ne biliyomusunuz?UNAKITAN EMLAKTAN SATILIK MEMLEKET MÜRACAT TALABANİNİN AYAĞINI ÖPEN BAŞBAKAN TAYYİP

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikadir
    delikadir's avatar
    Erkek
    Ya bilip bilmeden topic açmayın şuraya cahil cahil konuşmayın hegün siyasetm lemi ilgileniyosunki bu adamları bu kadar kolay yargılıyosun haber duyduğun yerde kesin kanıt varmı allah bilir bi tv de izledi orda duydu bunu bide chp lidir sonra hemen topic açtı yok arkadaş bu adamların türkiyeye yaptığı hizmeti hiç bir hükümet yapmamıştır hem sen kim oluyosunda bu partiye oy verenleri koyun olarak itham ediyosun adamlar tek başına hükümet oldular yani türkiyede yaşayan insanların %50 sinden fazlası bu adamlara oy vermiş yani sen türkiyede ki insanların çoğu koyun diyosun bunu demeye hakkın yok.bilmediğiniz konular hakkında yazmayın gidin msn nein heykleyin

Benim için havada orta parmaklar Gören adam sanır hepsi yavşaklar son kalenderi delikadir size patlar zevki sefa sizin uçun alçaklar "www.zirvesoft.com -The great 3 people Programming Army"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Delikadir emin ol senin o siyaseti bilmiyosun dediğin adam senin yaşın kadar bu işin içindedir.Sallamasyon cevaplar verme burda sen kimsinde konu açılıp açılmayacağı zaman sana danışılcak ortamı germe.Rahat ol bundan sonrada sadece okumakla kal mesaj yazma

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Türkiyede okuma oranını ne biliyormusun? Onu bırak kişi başına okunan kitap sayısını biliyormusun? Ülkenin yüzde 50si oy verdi diye oy verenler zeki mi oluyor? Tayyipin karşıtları hep chplilermi oluyor?Hep koministlermi oluyor? Kendi içinden kaçta adam sağa sola saptı haberin varmı ? neyse geçin bunları herkesin bildiği kendine.

Arkadaşlar sizden ricam lütfen Tayyipçilerle munakaşaya girmeyelim.Dediklerimiz boşa,herkes kendi bildiğini okuyor.
    Adam karıya tecavüz etse,karı haketti ondan etti derseler şaşmam.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikadir
    delikadir's avatar
    Erkek
    lan sen kim oluyonda bnm msj yazıp yazmama karışıyon allahın ... neyse böyle salaklarla uğraşmak zor amk dediğim gibi sen git msn fln hackle vede bnm yaptığım işlere karışma canını yakarım

Benim için havada orta parmaklar Gören adam sanır hepsi yavşaklar son kalenderi delikadir size patlar zevki sefa sizin uçun alçaklar "www.zirvesoft.com -The great 3 people Programming Army"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikadir
    delikadir's avatar
    Erkek
    hem sen bnm tayyipçi olduğumu nerden çıkardın ben oy bile vermedim ama adamın yaptığı işleri görüyorum ve takdir ediyorum ayrıca bu tayyip işi değil parti işi siz kafayı tayyiple bozmuşsunuz ondan bok atıp duruyonuz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Harbiden Bu tayyipçilerle hiç münakaşaya girmeye gerk yok.Gece gece moralimizi bozmayalım.bunlara dert anlatcaz die.Zaten ortamın ne halde olduğunu bilmeyen siyasetin s sinden anlamayan sağdan soldan duyulma iki cümle ile ki o iki cümleyide beyniyle yorumlayamayan kendilerine toplumun %50 siyiz diyen talabani gibi bi adamın dizinin dibine çöken bi adamı savunan hocamız diyerek trilyonu cebe indiren vatandaşa kişiye özel yasa çıkarıp evde hapis yatıran bu varlıkları savunan kişilerle münakaşaya girmek hiç bize yakışan bişey değil hiç

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Delikadir bana türban imam hatip ve özelleştirme konularında başka yaptıkları şeyleri sayabilirmisin

Toplam Hit: 4301 Toplam Mesaj: 41