folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Başbakandan İsteğimdir.

Başbakandan İsteğimdir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

tayyibi sevmiyorum aten tayyipten yazmıyorum ama konu bu değil ilk önce bunu anlatayım.tayyip tartışması değil konumuz.

başbakandan şunu rica ediyorum-abdullah öcalanın  kaldığı yerde her türlü lüks var.tv,kitapları9 var herşeyi var.

orhan pamuk davasına güzelce müdahale eden(!)cemil çiçek nedne bu olaya kayıtsız kalıyor

30 000 insanın canına mal olan bu şerefsiz o.ç p.ç  gibi sıfatlara sahip olan adama daha ne kadar rahat sunulacak.ülke vicdanında,şehit ailelerinin   yaşamında sırf bu itin beslenmesinden dolayı ne tür acılar olacak.apo iti daha ne kadar örgütü imralıdan yönetecek,soruyorum.

diyarbakır bld başkanı bu ülkeye bu bayrağa bu millete daha ne kadar hakaret edecek.

daha ne kadar   terörist leşlerinin cenzalerini aldıacak,daha ne kadar geberen itlere  şehit diyecek.şehit olan polisi ziyaret etmezken daha ne zamana kadar  baş sağlığına terör,st şerefdszilerin evlerine gidecek.

daha ne kadar abdullah öcalana sayın deyecek.daha ne kadar  roj tv kapanmasın diyecek.daha ne zamana kadar pkk(piç kahpe kalleş)lerin saldırılarına BUNLAR ASKERİ SAVAŞTA NORMALDİR.ASKERİ HEDEF VURULMUŞTUR.SAVAŞIN DOĞASINDA OLAN ŞEYLERDİR DİYECEK.

daha ne zamana kadar  mecliste pkk bayrağıyla gezebler ceza almöayacak,parti kongrelerinde Türk bayrağını yakıp onun yerine bayrağa da benzemeyen bokumun renklerine benzeyen atletten yapılmış,çiğnenemye hatta yaskılmaya değmeyecek,uşalk bayrakları asılacak.

daha ne kadar sokaklarda piç veletler apo bayrağı taşıyacak.

bu çocukların o.... anneleri ne cürretle zafer işarweti yapacak bu ülkede arkadaşlar.

elif şafak gibi,orhan pamuk gibi şerefsiz ermenici yaarlar daha ne zamana kadar bu ülkeye hakaret edecek.

ya da daha Türkiyemiz ne zaman polise saldırı yapanların vinçle asıldığı bir ülke olacak(inşAllah)kastım İran gibi olmak değil.ama İran ve Rusya gibi devletler şu anda devlet otoritesinden ödün vermiyor.neyse

daha saymak mı lazım.daha ne zamana kadar bayrağımızı yakan piçlerin mahkemelrine büyükelçilik görevlileri gelecek.ARKADAŞLAR UYANALIM.İNSAN HAKLARI,DEMOKRASİ GİBİ YALANLARLA BU ÜLKEYİ BÖLMEYE ÇALIŞIYORLAR.

ŞEMDİNLİ DE  AİLESİNİ KORUMAYA ÇALIŞAN KİŞİYE CEZA VERİLMESİ GÜNDEME GELİYORDA TANKA MOLOTOF K.ATANLARA NEDEN CEZA GELMİYOR.

UYANALIM!!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    biz bunları bilmiyor muyuz ? bilmeyenler utansın herkes biliyor zaten ama yapacak bişey yok. büyük bir ayaklanma gerekiyor. yada alacaksın eline silahı zekice bir plan yaptıktan sonra soyunu sopucu yıkacaksın pkk denen orospu evlatlarının. ama bu konuda başbakanın elinden geçen hiç bişey yok senin o hükümette gördüğün her kişi herkes birer kukla. dünya tarikatlar tarafından yönetiliyor türkiyeymiş amerikaymış bu tür şeylerin hiç biri kişiye ait olan kararlar değil

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Misanthrope
    Misanthrope's avatar
    Erkek

@ic3  sana yalnizca bir sorum.. "pkk" yi yaratan kimlerdir?  simdiye kadar ki bu konuda ne kadar acilmis bir thread varsa hepsinin altinda senin bir yazin var.. ve hepsi yalnizca kin nefret ve küfürle dolu.. o kadar abartmissin ki bu olayi karsininda durdugun ideoliji anlamaktan cok uzaktasin.. bu sekilde yazdigin yazilarin ise kime bir yarari var merak ediyorum.. senin kendi egonu sisirmen disinda tabi..

bu mesajin arkasindan bir sürü insan aptal aptal küfürler savurmaya baslayacak yine. kafaniz varsa mantikli birseyler yazin.. yoksa umrumda degil zaten..

Was mich nicht umbringt,macht mich stärker! Nietzsche
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

tek kelimeyle

KAHROLSUN PKK APO.adam bizden rahat yaşıyo hapismiş ne farkeder salın dağlara adam icin daha kötü olur herhalde.wereceksin mühebbet hücre ama nerde

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Misanthrope bunu yazdı:

@ic3  sana yalnizca bir sorum.. "pkk" yi yaratan kimlerdir?  simdiye kadar ki bu konuda ne kadar acilmis bir thread varsa hepsinin altinda senin bir yazin var.. ve hepsi yalnizca kin nefret ve küfürle dolu.. o kadar abartmissin ki bu olayi karsininda durdugun ideoliji anlamaktan cok uzaktasin.. bu sekilde yazdigin yazilarin ise kime bir yarari var merak ediyorum.. senin kendi egonu sisirmen disinda tabi..

bu mesajin arkasindan bir sürü insan aptal aptal küfürler savurmaya baslayacak yine. kafaniz varsa mantikli birseyler yazin.. yoksa umrumda degil zaten..

işte buyrun alın bir de buradan yakın.ideolojiymiş.o kadar cahilsin ki pkknını asala tabanlı bir örgüt olduğunu ve emperyalistlerin oyuncağı oldugunu bilmyorsun

HALA İDEOLOJİ HALA İDEOLOJİ.ADAMLARI HAKLI ÇIKARMAKTA ÜSTÜNÜZE YOK

evet küfür var çünkü onlar türklere piç diyor sen bunu biliyor mushn.hayır oturduğun yerden konuşmak kolay.

.he sana batmaz uuc belki Türk değilsn onu bileme.ama bana burada pkkyı haklı çıkarmaya çalışma.senin gibiler böyle başlıyor sonra orhan doğan gibi oluyor.

kaldı ki  nasıl bir ideolojidir ki düşman ülkenin parasını yiyosun :))

leyla zana Türkiyenin parasıyal tedavi oıluyor.

hwy allahım aklı fikir ver şunlara...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Misanthrope bunu yazdı:

kardeş, "karsininda durdugun ideoliji anlamaktan cok uzaktasin" demişsin ic3'e; sanırım sen bu    ideolojiyi(!) çok iyi anlıyorsun. Bizede anlatta bir zahmet bizde bilelim neymiş bu ideoloji

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm ne kadar dengesizsiniz milletin içinde MİLLİYETÇİLİK kalmamışsa bundan kimi suçluyosun sen ? başbakan mı sorumlu kanımızdaki türklükten ? bana cevap verin eğer millet elden gitmişse sizin burda ki saçma sapan tartışmalarınız konuşmalarınız kendi egonuzu tatmin etmekten başka ne işe yarıyo lütfen bana böyle karşı çıkmadan bi cevap verin bakalım cevap verebilecek misiniz illa da akp illada başbakan zaten milletin hiç suçu yok (?) beyler bırakın derim ya  ONA BUNA BOK ATACAĞINIZA ÜLKENİZ İÇİN BİŞEYLER YAPIN

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Utansın!
    Tohum saç, bitmezse toprak utansın!
    Hedefe varmayan mızrak utansın!

Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
    Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    Sanki soran varmış gibi babam gürcü, anam laz, karım  arap diyen bi başbakandan istediğin şeye bak

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    bu aponun orda rahat rahat yasamsı banada dokunuyo ama bu adamı öldürseler direk kendi elleriyle kahraman yaparlar rahatını sağlamasalar insan haklarını ihlal ediyoz olucaz sanki bu herif  terrörist değilmiş gibi apo diğer devletlerin işine geliyo bu yolla bize bişeyler yaptırmaya çalışıyo ibneler bir yandan sikerim ab yide bunların yasalarını diyoda ama mantıklı düşündüğümüzde herşeyimizle dışarıya bağlıyız a.g bi amborga oldu yarrağı yedik bikere daha olursa 20 geriye gideriz bir süre bağrımıza taş bağlamamız lazım birileri şuçlu bulunucaksa o bu yönetim değil bence bizi bu hallere düşürecek önceki yönetimlerde bulunmalıdır benim tayyibi falan sevdiğim yok yani ama gerçek bu benim tek sevdiğim yönetim zamanı mustafa kemelin olduğu zamandır 

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

şu anda devletimizi yönetenler başkalarının oyuncağı olmasa öldüre bilir ab mi sikmişim abyi burda milyonları mahveden katilden söz ediyoruz ülkesini korumak için ölen şehitlerimiz için ben olsam öldürürdüm.Ab sikimde değil.Yeterki şehitlerimizin kanı yerde kalmasın.

O zaman bu pkklı şerefsizler azardı ancak onlarıda bitirmeye bakardım.Ermeni soy kırımı diye konuşuldu..Ancka şunu düşünün  sizin vatanınız elden gidiyor.Benim vatanımı elimden alıyorlar ben şimdi olsa soy krıım yapardım.O zaman soykırım var mı yokmu bilmiyorum herkezin cesedi var o zaman onlarda bize soy kırım yaptı.

Ancak şu an olsa ben soy kırımın alasını yaparım vatan elden gidecek bende bakacam oldu..

+!111 cemil çiçekin yaptıgı nedir arkadaşlar biriniz onu söyleyin adam pamuğu saldı ak :)

Toplam Hit: 4921 Toplam Mesaj: 25