folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Başbakandan İsteğimdir.

Başbakandan İsteğimdir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ic3 nerde siyasi başlık sen varsın ki son 2-3 seneyi baz alarak konuşup duruyosun

Apoyu yakalayan kimdi DSP-ANAP-MHP kualisyonundaki hükümet o zaman sırf apoyu yakaladık hurraaaa diye milllet gaza geldi onları seçti sonra ne oldu herif dağlarda ölücekti yakaladılar şimdi adada hurileriyle gününü gün edio.

Bunların hepsi kukla apoymuş vs. Ama bunu gidpte Tayyib Erdoğana lanse etmen yanlış omu getirdi koydu onu oraya. O zaman ki hükümetin görüşlerini savurunken hiçmi sesin çıkmıyodu nie

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ibosoft bunu yazdı:

ic3 nerde siyasi başlık sen varsın ki son 2-3 seneyi baz alarak konuşup duruyosun

Apoyu yakalayan kimdi DSP-ANAP-MHP kualisyonundaki hükümet o zaman sırf apoyu yakaladık hurraaaa diye milllet gaza geldi onları seçti sonra ne oldu herif dağlarda ölücekti yakaladılar şimdi adada hurileriyle gününü gün edio.

Bunların hepsi kukla apoymuş vs. Ama bunu gidpte Tayyib Erdoğana lanse etmen yanlış omu getirdi koydu onu oraya. O zaman ki hükümetin görüşlerini savurunken hiçmi sesin çıkmıyodu nie

bak akrdeşimo zaman ki hükümet döneminde bu siteye üye değildim de ondan.tsabi ki onların hatası vrdı.

bugun apo hapiste rahatsa onların suçu

ama  terör onların döneminde mi hortladı HAYIR.bu sokak ylemleri ne  zaman oldu BU DÖNEM.ne zaman pamuk gşbş şbneler adalet bakanı sayesinde salındı BU DÖNEM

dediğim gibi onlar da suçsuz değil ama şuy an  ülke akp ile yonetilior

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Apo - Orhan Pamuk - Fehriye Erdal .... hepsi oyun olm eğer TR'de kim olursa olsun bunların birine bişey olursa diğer yabancı devlerin nasıl ki Irak olayında sudan sebeplerle savaş açtıysa böle bişi olursa yakın bi zaman türlü oyunlarla TR ye savaş açarlar hepsi sitt.... gitsinaslın aponun kaldığı adaya salıcan o kuş gripsi virüsünü en iyis

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ibosoft bunu yazdı:

Apo - Orhan Pamuk - Fehriye Erdal .... hepsi oyun olm eğer TR'de kim olursa olsun bunların birine bişey olursa diğer yabancı devlerin nasıl ki Irak olayında sudan sebeplerle savaş açtıysa böle bişi olursa yakın bi zaman türlü oyunlarla TR ye savaş açarlar hepsi sitt.... gitsinaslın aponun kaldığı adaya salıcan o kuş gripsi virüsünü en iyis

BU LAFTAN TEK ŞEY ANLADIM.BİZ KURTULUŞ SAVAŞINI BOŞUNA YAPMIUŞIZ.AMÖAN BİZİ YABANCILAR İŞGAL EDER GİBİ  KORKAK,ÖDLEK DÜŞÜNCELERLE DOLMUŞ

BİZ BU YÜZDEN Mİ BAĞIMSIZLIK İSTEDİK.

YAZIK.SÖZ KONUSU  AKP Yİ SAVUNAN İNSANCIKLARIN BÖLYE DÜŞÜNMESİ TESADÜF MÜ ACABA :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

şu anda devletimizi yönetenler başkalarının oyuncağı olmasa öldüre bilir ab mi sikmişim abyi burda milyonları mahveden katilden söz ediyoruz ülkesini korumak için ölen şehitlerimiz için ben olsam öldürürdüm.Ab sikimde değil.Yeterki şehitlerimizin kanı yerde kalmasın.

O zaman bu pkklı şerefsizler azardı ancak onlarıda bitirmeye bakardım.Ermeni soy kırımı diye konuşuldu..Ancka şunu düşünün  sizin vatanınız elden gidiyor.Benim vatanımı elimden alıyorlar ben şimdi olsa soy krıım yapardım.O zaman soykırım var mı yokmu bilmiyorum herkezin cesedi var o zaman onlarda bize soy kırım yaptı.

Ancak şu an olsa ben soy kırımın alasını yaparım vatan elden gidecek bende bakacam oldu..

kardesim hayal dünyasında yasıyon kim istemezki apoyu öldürmek şehitlerin kanını yerde bırakmamak ama sen merak etme dağlarda o terröristlere karsı verilen mücadele de şehitlerin kanı yerde bırakılmıyo  eğer senin dediklerini yaparsalar ülke ırağa döner a.g belki ırak gibi olmasada çok kötü duruma geliriz zaten adamların amacıda bizim apoyu öldürmemizi sağlamaları a.g

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    TEINER bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

şu anda devletimizi yönetenler başkalarının oyuncağı olmasa öldüre bilir ab mi sikmişim abyi burda milyonları mahveden katilden söz ediyoruz ülkesini korumak için ölen şehitlerimiz için ben olsam öldürürdüm.Ab sikimde değil.Yeterki şehitlerimizin kanı yerde kalmasın.

O zaman bu pkklı şerefsizler azardı ancak onlarıda bitirmeye bakardım.Ermeni soy kırımı diye konuşuldu..Ancka şunu düşünün  sizin vatanınız elden gidiyor.Benim vatanımı elimden alıyorlar ben şimdi olsa soy krıım yapardım.O zaman soykırım var mı yokmu bilmiyorum herkezin cesedi var o zaman onlarda bize soy kırım yaptı.

Ancak şu an olsa ben soy kırımın alasını yaparım vatan elden gidecek bende bakacam oldu..

kardesim hayal dünyasında yasıyon kim istemezki apoyu öldürmek şehitlerin kanını yerde bırakmamak ama sen merak etme dağlarda o terröristlere karsı verilen mücadele de şehitlerin kanı yerde bırakılmıyo  eğer senin dediklerini yaparsalar ülke ırağa döner a.g belki ırak gibi olmasada çok kötü duruma geliriz zaten adamların amacıda bizim apoyu öldürmemizi sağlamaları a.g

BU LAFTAN TEK ŞEY ANLADIM.BİZ KURTULUŞ SAVAŞINI BOŞUNA YAPMIUŞIZ.AMÖAN BİZİ YABANCILAR İŞGAL EDER GİBİ  KORKAK,ÖDLEK DÜŞÜNCELERLE DOLMUŞ

BİZ BU YÜZDEN Mİ BAĞIMSIZLIK İSTEDİK.

YAZIK.SÖZ KONUSU  AKP Yİ SAVUNAN İNSANCIKLARIN BÖLYE DÜŞÜNMESİ TESADÜF MÜ ACABA :))

bir daha yazıoyrum ama adamlar anlamıyor ki.gurur denen olay yok herhalde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HASKANKAAAN
    HASKANKAAAN's avatar
    Erkek

Yav arkadaşlar üzerinde yaşadığımız toprakların değerini bilmiyoruz. Dünyanın kalbinin attığı yerdir burası a.q yunanlıları ayasofyayı istiyo yok bilmem naptıö-mının kürtlerinin bazıları oayı istiyo şu orayı istiyor bu orayı istiyor Anasını biplediğmin PKK lıları geldiler bozüğe anlarını bipledik postaladık ya...ak gelirler buraya. şimdi gerçekler herzaman acıdır. dünyadaki hiç bi devlet türkiyeyi savaşla yıkamaz çünkü türk ordusu dünyanın en güçlüdür.ve bu alanda ödül alan dünyada tek ordudur. Ancak bunlar bizi sadece içten yıkabilirler çünkü türkiye çok karışık bir ülkedir lazı gürcüsü kürdü şusu busu yani çok zor bir coğrafyada yaşıyoruz  çok değerli toprakalrda yaşıyoruz bu toprraklara sahip olmak ataşle imtihanı gerektirir.

saygılar

Kadını golf sahası olarak görmek erkekliğe sığmaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HASKANKAAAN
    HASKANKAAAN's avatar
    Erkek

yada şöleee bi oylama falan yapalım osmanlı nın torunları olmaktan gurur duyuyormusunuz diye olmazmı.Biz osmanlının torunları olduumuzu kabul ediyormuyuz ediyoruz işte dünyanın korktuğu bu. Eğer bu türkler osmanlı duyguları uyanmaya başlarsa bi daha bizi kimsenin durduramayacağını hepsi biliyor. Bu yüzden hepsi korkudan altlarında sıçıyorlar. ancak bilmiyolar türkün kanını bikez akıttılarmı dünyanın ebesini ........ ğimizi

BİZLER OSMANLIYIZ

Kadını golf sahası olarak görmek erkekliğe sığmaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek

ic3 doğru konus adam ol politikadan anlamıyosun sonra konusyon ben kimseyi savunmuyom kimseyi sevmiyom kimsenden korkmuyom göğsümüz dik anlımız pek bu vatanı bölmek istiyen her şerefsizle savasmaya kanım son damlasına kadar hazırım kurtulus savasında dedelerimiz ninelerimiz savastı ney bosunaymıs bosuna olsaydı sen burda değil avrupada konusurdun camiiye değil kiliseye giderdin burda bu konu için kurtulus savası bosuna diyosan böyle kutsal bir harekatın adını karıstırıyosan pkk dan çok senin ve senin gibilerden korkmalıyız biz osmanlı torunuyuz doğrudur bende geçmişimden her türk gibi guru duyarım ama 600-700 sene öncesinin fatih sultan mehmedinden kanuni sultan süleymandan duyarım bizi satan vatanı bırakıp düşmana teslim olan son dönem padişahlarından değil onlardan bize ne kaldı bi yığın borç bu vatanı bu milleti kurtaranda yükseltende Musatafa Kemal Atatürk tür biz onun çocuklarıyız gurur duyulacak biri varsa bu osmanlıdan önce bu vatanı kurtaran Mustafa Kemal Atatürk tür 

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    justwant
    justwant's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bu konuda herkesin hemen hemen bilgisi var.Ama şu pkk pisliklerinden korunmanın yolu sağcının solcunun birlikte hareket etmesi.Ha bazıları ülkücüleri "faşist" gibi alakasız bi sıfatla nitelendiriyor.Ama bu kesinlikle yanlış.Bu sözü diyenler acaba kurtuluş savaşında bize askeri destek yapan Azerbaycana kimin özel tim yetiştirip gönderdiğini o timdekilerin gönüllü ülküceler oldugunu hatta timin adının "Rüzgar Timi" olup 900 kişiden oluştugunu biliyorlarmı acaba? Yada Çeçenistandaki olaylara ülkemiz "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın" politikasıyla bakarken Tamamen gönüllülerden oluşan 15.000 insanın çeçenistana asker olarak yardıma gittiğini biliyomu? Yada Muğladaki olaylardan haberiniz warmı? Pkklıların toplanıp (yaklaşık 500 kişi) "Sınırsızlık Meydanı"nda bayrak yakmaya çalışırken vatan sevgisiyle dolu sadece 150 kişinin onlara direndiğini ve yoldan geçen insanların tepki bile wermediğini duydunuzmu? O yüzden sağ sol ayrımı olmadan birlikte hareket edilmeli şu PKK Terörist grubuna!
Toplam Hit: 4948 Toplam Mesaj: 25