folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bazı Satılık Şeyler Bazı Aranık Şeyler

Bazı Satılık Şeyler Bazı Aranık Şeyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bir süredir romanya ve moldova gagauz bölgesinde takıldım yeni bebekler için yeni anne adayları arıyordum, çok hoş hanımlar var Zeusa böyle güzellikler verdiği için binlerce kez şükrediyorum üremek çok şahane bir şey, hâla tanrının var olup olmadığını sorguladığımdan üremenin, genlerimi çoğaltmanın en büyük başarı olduğuna inanıyorum, bir kürtten daha çok üreyebilen tek trakyalı olmanın gururunu yaşıyorum, yaşatıyorum.

Neyse konuya gelelim. Lokasyondan uzak kalınca ticaretten uzak kaldım mallar birikti ve bir kaç güne yine uzayıp gideceğim.

Kovanlarımdan aldığım 500kg bal olduğu gibi duruyor bunları satmam lazım,

2 ton kurumuş mantarım var satmam lazım,

1 ton da zeytin yağım var satmasam da olur fakat satsam iyi olur,

2 ton da zeytinim var satılması gereken...

toptan gıda işi yapan varsa nakit konusunda anlaşacağımızı düşünüyorum.

ek olarak bir malzeme arıyorum ne olduğunu bilmiyorum, onu bir danışayım size:

bildiğiniz gibi benim en büyük hobim amelelik, kendi betonunu kendi döken bir insanım fakat yaptığım inşaat işlerinde bir eksiklik bir boktanlık var, şimdi tuğlaları dizdik tepeye kadar çıktık bu son noktada bir parmak boşluk kalıyor ya tavan ile tuğla arasında işte orayı basitçe dolduracak bir yöntem alet edevat arıyorum. doktor ötkerin kremalı pudingini sıkar gibi, karıştırdığım çimentoyu oraya dökebilecek bir aparat veya kendinden hazır betonumsu bir kimyasal da olabilir, bunu şu nedenle istiyorum; orayı tam olarak doldurayım ki tavanı desteklesin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

El girmeyecek bir yer mi ki? Kaba sıva şeklinde mala ile doldurulması gerekir normalde. Eğer mala ile çalışılamaz diyorsan da, dansites iyüksek bir strafor ile tıkayabilirsin, üzerini de sıvarsın. Ben tam olarak tahayyül edemedim.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Bu nasıl bi genişlik ya:D kaç çocuk var hocam?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

El girmeyecek bir yer mi ki? Kaba sıva şeklinde mala ile doldurulması gerekir normalde. Eğer mala ile çalışılamaz diyorsan da, dansites iyüksek bir strafor ile tıkayabilirsin, üzerini de sıvarsın. Ben tam olarak tahayyül edemedim.

Aynen el girmeyecek kadar ince bir yer kalıyor, orayı krem şanti makinesi gibi bir şeyle çimentoyla doldurmak istiyorum çimento olmasada başka bir kimyasal da olabilir, fakat nasıl ne kullanılarak yapılır bilmiyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam kalekim yapıştırıcı malzeme ile doldurulabilir. Kaba sıvandan daha ince olur o. Malanın sırtı ile yedire yedire doldurursun.

Harç olduğu için mala veya spatula gibi sert birşey olmadığı zaman geri atar malzemeyi. Öyle tüpten sıkarak olmaz diye düşünüyorum.

NaZi_ tarafından 19/Oca/18 01:33 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

üstat senden bir arbalet satışı beklerdim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    The-ExTaCy bunu yazdı

Baktığım beş, bildiğim 7, hedefim 2043'e kadar her sene 2 tane yapmak. Aslında yüz sayısına ulaşmak istiyorum fakat bakabildiğin kadar çocuk yapmak diye realist bir durum varken coşmaya gerek yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

üstat senden bir arbalet satışı beklerdim.

Benden böyle ekstrim şeyler beklemeyin artık. Yaşlandım, müslüm babadan daha baba oldum, bu gece küçük kurbağa adlı eserimi seslendirip whatsapp dan bütün evlatlarımın kol saatine gönderdim, turkcell'e katkılarından dolayı teşekkür ediyorum ne biçim saat yaptıysa bütün evlatlarım zırt pırt arıyıp görüntülü ulaşıyor, 4 gündür sevişemiyorum, uykusuzum, moralimin yerine gelmesi için biraz ticaret yapıp para kazanmam gerekiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    The-ExTaCy bunu yazdı

Baktığım beş, bildiğim 7, hedefim 2043'e kadar her sene 2 tane yapmak. Aslında yüz sayısına ulaşmak istiyorum fakat bakabildiğin kadar çocuk yapmak diye realist bir durum varken coşmaya gerek yok.

Bayaaa başarılıymışsın hocam tebrik ederim:D Bu genişlik bayaa bi iyi:D

Gece gece kafam güzel. Kafam gitti:D

The-ExTaCy tarafından 19/Oca/18 01:38 tarihinde düzenlenmiştir

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Hocam kalekim yapıştırıcı malzeme ile doldurulabilir. Kaba sıvandan daha ince olur o. Malanın sırtı ile yedire yedire doldurursun.

Harç olduğu için mala veya spatula gibi sert birşey olmadığı zaman geri atar malzemeyi. Öyle tüpten sıkarak olmaz diye düşünüyorum.

hocam o malayla yedirme işi cidden çok zor, sadece orası için usta tutsam ana avrat söver mi öyle mi yapsam acaba şimdi iyice aklımı karıştırdın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

hocam o malayla yedirme işi cidden çok zor, sadece orası için usta tutsam ana avrat söver mi öyle mi yapsam acaba şimdi iyice aklımı karıştırdın.

Sen ördüğün tuğlanın üzerine kaba sıva ve saten çekeceksen, veya çektireceksen, o işlem sırasında yapılabilir bir şey olmalı. Görmeden konuştuğum için çok çaresizim rabbim !