folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bazı Satılık Şeyler Bazı Aranık Şeyler

Bazı Satılık Şeyler Bazı Aranık Şeyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

bala ne istiyorsun kilosuna

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    abdullahozcan bunu yazdı

bala ne istiyorsun kilosuna

400kg toptan elden nakitte 30 a kadar düşerim.

pastörizasyon yok, glukoz şurubu yok, boya yok, 5km alan içinde araç yolu olmadığından metal kalıntısı yok. yani tam organik. bandrol ve diğer eklerle istersen fiyat kg de 50 ye çıkar. bandrollü perakende fiyatı 500ml 50tl dir. yani markette son kullanıcı fiyatı 100 tl dir.

tek kavanoz 3 5 10 kavanoz satış yapmıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

Bosluğa uygun şekilde ytong kes. Birden fazla parça da kesebilirsin yanyana diz bosluga. Onune arkasinada bol harc ile vur sivayi tas gibi olur. Ytongu avuc taslama, testere, demir testeresi vb. ile kesebilirsin.

aradığım cevap geldi. sabahtan beri ucuz epoxy bakıyorum bu yöntem daha icuz ve işe yarar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

Simdi cati icin asil tasiyici kolonlarin varmi yokmu? Cati kac noktadan baglanacak. Senin ordugun duvara binecek yukun ne olacak. Duvardaki tugla kalinligin nedir. Yukseklik nedir. Kaldiki vibrator kullanmadan dolduracagin beton hava kabarcigi birakip yuk altinda parcalanmasansi olabilir. 

evet taşıyıcı kolonlar var. fakat kolonlar yetersiz açıklığı yanlış yesapladım. bende dedim ki tuğla buna destek olur. ördüm sonra bir baktım orda 2 parmak boşluk var. duvarı da sıvamayı düşünmüyorum ulan dedim burası nasıl dolacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Pawlow bunu yazdı

Simdi cati icin asil tasiyici kolonlarin varmi yokmu? Cati kac noktadan baglanacak. Senin ordugun duvara binecek yukun ne olacak. Duvardaki tugla kalinligin nedir. Yukseklik nedir. Kaldiki vibrator kullanmadan dolduracagin beton hava kabarcigi birakip yuk altinda parcalanmasansi olabilir. 

evet taşıyıcı kolonlar var. fakat kolonlar yetersiz açıklığı yanlış yesapladım. bende dedim ki tuğla buna destek olur. ördüm sonra bir baktım orda 2 parmak boşluk var. duvarı da sıvamayı düşünmüyorum ulan dedim burası nasıl dolacak.

tuğla kolonda yutong yada enıne kırıp koyacaksın ama delikli tuğladan yıgma tuğla gibi destek bekleme ilerde başına iş açabiilir. imkan varsa çatının tam ortasına gelip yükü alacak şekilde yuvarlak kolon at. projeyi bilmiyorum tabi. ama duvara bınecek yükü iyi hesapla yapı romanya gagavuz bölgesindeyse oralarda ciddi karkış oluyormuş yağışla binecek yüküde göz ardı etmemek lazım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

o aradaki boşluğa sert tahta takozlar koymanı öneririm.

kremşanti gibi olsun istersen derz kullanabilirsin. ama sert tahta takoz daha güzel olur.