folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bdpliye Kafayı Oturtan Bilgehan‘A 2 Yıl Hapis

Bdpliye Kafayı Oturtan Bilgehan‘A 2 Yıl Hapis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Gözü kara delikanlıymış okadar kişinin içinde bunu yapmak yürek ister

Gimme Some Tits
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

En iyi adalet İslamdadır. Yüzde 90 ı müslüman olan bir ülkede roma hukuyla mahkemelerimiz çalışıyorsa bu ençok bizim aptallığımızdandır...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    RDxMaster bunu yazdı

En iyi adalet İslamdadır. Yüzde 90 ı müslüman olan bir ülkede roma hukuyla mahkemelerimiz çalışıyorsa bu ençok bizim aptallığımızdandır...

Evet huzur islamda, çocuğu için bir kere hata yapıp hırsızlık yapan birinin elini koparsınlar, adam öldürcen, sokakta kafasını uçursunlar, ohhhh ne güzel.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

konu Türk Kürt ya da benzeri bi tartışmaya vs gider diyodum din kanalına girdik ya la gene:D

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

Devlet çocugunun bakımını sağlayacak geçim kaynağını insanlara sağlayamıyorsa el kesmeye hakkı yoktur.Kuranı okudugunuz taktirde mecbur kaldığında (açlık çok fazla ağır gelmeye başladığında) hırsızlık yapmanın günah olmadığını göreceksiniz...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

la anlaşılan o ki roma hukukunuda google traslate ile cevirmişler. kafa atana iki, linç edene 1,5 ilginç bir durum.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    RDxMaster bunu yazdı

Evet huzur islamda, çocuğu için bir kere hata yapıp hırsızlık yapan birinin elini koparsınlar, adam öldürcen, sokakta kafasını uçursunlar, ohhhh ne güzel.

Hele bi roma hukukundan kurtulalım hırsızlık yapmasına gerek kalmaz o adamların işte devlet neden var?

Devlet sahipsiz vatandaşı sahiplenmesi için var. Adam öldüren kişinin sokakta kafasını uçursunlar demişsin peki o adamın öldürdüğü adam patlıcan mı amk

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    RDxMaster bunu yazdı

tabi tabi... 

%98'i müslüman olan bir ülkedir, kıçından sallamadan önce araştırmalara bak derim bu 1

Dünyanın en fazla yolsuzluğu vs.. bizim ülkemizdedir buda 2.

--

şeriat savunucularını görüyoruz ;

cübbeli ahmet hocaları, tayyip erdğanları , onların yalaklası olan 1.6 trilyon gaftiliyenleri....

Huzur islamda. Demek ki hırsızlık yapıcan, yolsuzluk yapıcan, kul hakkı yiyicen. Ohh mis...

---

Benim gibi ateistler ; şeriat olan bir ülkede öldürülür. Dinden çıkanlar öldürülür... 

Peygamberiniz demedi mi size , 1 insanı öldüren bütün insanlığı öldürmüş gibidir diye ??

Tecavüzcu tacizci islamcıları falanda görüyoruz. 13 yaşında kıza tecavüz eden islamcı yazarlar var bu ülkede.. Seni uyutabilirler, kandırabilirler de beni kandıramazlar

----------------

Konuyla ilgili;

Bu ülkede şerefli, haysiyetli herifler ve yapılanları sindiremeyen adamların eninde sonunda gideceği yer hapis. Şu durumdan bahsediyorum. anti amerikacı bütün adamlar içeri atıldı. 

akp teröristleri dağdan indirdi davullu zurnayla ve leşleri için hayvan gibi tazminat verip ambulansla taşıtırken ; şehitlerin durumu ortada...

Bunları sindiremeyen adamlarıda böyle içeri tıkıyorlar. 

Bu herifler müslüman ve milliyetçi değil. Amerikan uşağıdır. 

öte yandan, kendimizi dizginlememiz ve düzgün bir şekilde çözüm bulmamız lazım. Mantık çerçevesinde. 80 öncesinde tam bağımsızlık diyenlere karşı komandolar oluşturuldu (milletten adamlar) ve silah verilip sıktırmaya başladılar. 

Fikirleri bastırmanın yolu şiddet değildir. Cahillikle hareket etmek yerine olayları irdeleyip ; suç işlemeden düzgün şekilde başa çıkmamız gerek. Yasayla, demokrasiyle, birleşerek. Ve konu o kadar ciddi ki....

Konu bağımsızlık, özgürlük ile ilgili. Dolayısıyla halk ve vatan sevgisiyle ilgili. Bu yüzden komünist, solcu, sağcı, dinci, Attürkçü falan demeden birleşmek gerek. Bu işin başka çözümü yok. Amerikaya karşı, İSraile karşı, Rusyaya karşı yada diğer emperyalistlere ; sömürücü gelişmiş devletlere karşı olmalıyız.

Filistinin yanında olmalıyız. Türk halklarıyla omuz omuza olmalıyız. Amerikanın iş çevirdiği ortadoğuda ezilen halkların yanında olmalıyız. Bu işin başka çözümü yok.

Hangi dine inanırsan inan, hangi görüşü savunursan savun doğru olan budur. İnancınızın ve görüşünüzün liderleri bunu öğütler. Aynı yere giden farklı yollar gibi. Başka çözümüde yoktur

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDxMaster
    RDxMaster's avatar
    Erkek

Kardeşim ben yorumumu akp yi veya o gazetenin yazarı malum kişiyi vs. gözeterek yazmadım.Kaldıki dindarda olsa herkes insandır.Buda insan olan herkesin hata yapabileceği gibi dindar olanlarında hata yapabileceğini gösterir :) .Kişilerin hatalarını kurumlara yüklememek gerek.Ateist olman güzel birşey düşünerek bir yol seçmişsin kendine. Ön yargılarını kırıp Kuran okumayı , anlamayı denersen benden daha dindar olacağına eminim . Birde bağnazların dinini İslama mâl etmemek gerek.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    RDxMaster bunu yazdı

tabi tabi... 

%98'i müslüman olan bir ülkedir, kıçından sallamadan önce araştırmalara bak derim bu 1

Dünyanın en fazla yolsuzluğu vs.. bizim ülkemizdedir buda 2.

--

şeriat savunucularını görüyoruz ;

cübbeli ahmet hocaları, tayyip erdğanları , onların yalaklası olan 1.6 trilyon gaftiliyenleri....

Huzur islamda. Demek ki hırsızlık yapıcan, yolsuzluk yapıcan, kul hakkı yiyicen. Ohh mis...

---

Benim gibi ateistler ; şeriat olan bir ülkede öldürülür. Dinden çıkanlar öldürülür... 

Peygamberiniz demedi mi size , 1 insanı öldüren bütün insanlığı öldürmüş gibidir diye ??

Tecavüzcu tacizci islamcıları falanda görüyoruz. 13 yaşında kıza tecavüz eden islamcı yazarlar var bu ülkede.. Seni uyutabilirler, kandırabilirler de beni kandıramazlar

----------------

Konuyla ilgili;

Bu ülkede şerefli, haysiyetli herifler ve yapılanları sindiremeyen adamların eninde sonunda gideceği yer hapis. Şu durumdan bahsediyorum. anti amerikacı bütün adamlar içeri atıldı. 

akp teröristleri dağdan indirdi davullu zurnayla ve leşleri için hayvan gibi tazminat verip ambulansla taşıtırken ; şehitlerin durumu ortada...

Bunları sindiremeyen adamlarıda böyle içeri tıkıyorlar. 

Bu herifler müslüman ve milliyetçi değil. Amerikan uşağıdır. 

öte yandan, kendimizi dizginlememiz ve düzgün bir şekilde çözüm bulmamız lazım. Mantık çerçevesinde. 80 öncesinde tam bağımsızlık diyenlere karşı komandolar oluşturuldu (milletten adamlar) ve silah verilip sıktırmaya başladılar. 

Fikirleri bastırmanın yolu şiddet değildir. Cahillikle hareket etmek yerine olayları irdeleyip ; suç işlemeden düzgün şekilde başa çıkmamız gerek. Yasayla, demokrasiyle, birleşerek. Ve konu o kadar ciddi ki....

Konu bağımsızlık, özgürlük ile ilgili. Dolayısıyla halk ve vatan sevgisiyle ilgili. Bu yüzden komünist, solcu, sağcı, dinci, Attürkçü falan demeden birleşmek gerek. Bu işin başka çözümü yok. Amerikaya karşı, İSraile karşı, Rusyaya karşı yada diğer emperyalistlere ; sömürücü gelişmiş devletlere karşı olmalıyız.

Filistinin yanında olmalıyız. Türk halklarıyla omuz omuza olmalıyız. Amerikanın iş çevirdiği ortadoğuda ezilen halkların yanında olmalıyız. Bu işin başka çözümü yok.

Hangi dine inanırsan inan, hangi görüşü savunursan savun doğru olan budur. İnancınızın ve görüşünüzün liderleri bunu öğütler. Aynı yere giden farklı yollar gibi. Başka çözümüde yoktur

hacı o insanlar zaten ülke geliştirebilecek toplum olabilecek insanlar olsalardı bu durumda olmazlardı.Türk insanı eskiden böyle değildi ama artık bizim milletde arap zihniyetine cahil mal insan zihniyetine sahip.Suriyede adamlar birbirlerinin kafasını kesiyorlar.Bu Çeçenin Rus askerin kafasını kesmesi değil.Rus-Alman savaşı değil,Amerikan-kızıldereli savaşı değil.Aynı mahallede büyümüş aynı ırkdan insanların birbirleriyle savaşması.Kusura bakmada ben böyle insanlardan bi bok olacağını düşünmüyorum.

Bütün arap ülkelerinin arasında filistini yedi bitirdi israil ama filistin sahipsiz onca arap ülkesi arasında.Araplarla israilin altı gün savaşında israil kaç tane arap devletini bir haftada yendi taşak geçer gibi.Arapların hadi o zamanlar parası yoktu gelişmemişlerdi.Şimdide mi gelişemiyorlar ? Adam vuruyor kazmayı bahçeden petrol çıkıyor.Bu adam bilime gelişmeye önem vermiyorda hadi biz çıkan petrolü satıp geçinip gidelim diyor.

Onun için bence ezilen toplumların elinden tutmak diye bişey yok.Mahalle abiliği ancak mahallelerde olur.Biz ittifaklık yapacaksak süper güç olan değil ama bize destek olabilecek ülkelerle yapmalıyız (İsveç,Finlandiya,Danimarka,Güney Kore,Japonya,Çek Cumhuriyeti,İskoçya,İrlanda,Azerbaycan,İspanya).

Önce kendimizi kurtarıp kendi gücümüzü aldıkdan sonra ancak israili ve arkacılarına kafa tutar filistini kurtarabiliriz.

Toplam Hit: 5503 Toplam Mesaj: 55