Bedava Kontür

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek

imkansız diye bişii yoktur!!!

zorda biraz zaman alır....

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    bu işler saçmalıktan ibaret değil biraz lamer liğe giriyo ama olsun şu yolu deneyin : atın bir int cafe ye proagent veya benzeri bişi gelsin şifreler ben çok yaptım ...
    saygılarımla ...

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    Walla Ben de Büyük Uğraş Sonucu Bedava Sms İ Buldum. NAsıl mı? Telefondaki Mesaj Merkezi Numarası İle Oynayın özellikle Son Dört Rakamıyla Amcamın oğluyla Bulmuştuk.

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headstalker
    Headstalker's avatar
    Erkek
    o rakamlarla oynaman neyi degistirecek ki? mesaj merkezini degistirdigin icin eski numarayi da unutursan meaj da atamazsin sonra :)

Yaprağın Kaderi Düşmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Konu 2003 de açılmış

Yıl 2005 :D

Turkcell Artık Kontörlü Hatlarını Kapatacak Nerdeyse :D

Daha Konuya Cvp yazıyosunuz :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Senelerdir millet araştırıo taha ortaya cıkan duyulmuş bi algoritma yok yada birisinin algoritmayı bulduğu ile ilgili..

Telsim zaten random şifre koyoyo sona o imkansız. Turkcellde devamlı değiştirio algoritmayı ve cook fazla zor cözmek.. çözsen bile algoritma değişmiş olacak..

Nie kasıyorsunuzki? az konusun canım :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Senelerdir millet araştırıo taha ortaya cıkan duyulmuş bi algoritma yok yada birisinin algoritmayı bulduğu ile ilgili..

Telsim zaten random şifre koyoyo sona o imkansız. Turkcellde devamlı değiştirio algoritmayı ve cook fazla zor cözmek.. çözsen bile algoritma değişmiş olacak..

Nie kasıyorsunuzki? az konusun canım :)

renegadealien doru soylüyo şifreler sık sık değişiyo

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnquaLe
    UnquaLe's avatar
    Erkek
    Sistemi geliştiren developerları kutluyorum!

Cennette köle olmaktansa, Cehennemde kral olmayı seçtim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destrooy
    destrooy's avatar
    Erkek
    walla çok dpğru kimse kimseye sölemez
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cumul
    cumul's avatar
    Erkek

Öncelikle  Selamlar
    Arkdasın dediği gibi konu 2003 de açıldı ama ben 2002 den beri uğraşıyorum akılınıza gelemeyecek şeyler denedik ama olmadı sırf bu yüzden TRCELL den atılmış bi hatunla  bağlantıya geçtik ve anlatılan br  efsaneyi doğrulattık ondan sonra İMKANSIZA oynamaya başladık  logaritma sistemeni (TRCELL İÇİN) çözen bi kişi var 1 yıl uğraşmış biri şuan otuzuna bile  basmadı ilk başlarda bedawadan dağıtmya başlamış  dostlara arkdaslara sonra  adama yetmemiş  TRCELL e giren bu kazık bi site açmış internette bu sitede yayımlamaya başlamış ondan sonra TRCELL olayı öğrenmiş hemen himayesine almış adamı olayıda ört bas etmiş

Gelelim işimize çözülemeyecek bişey değil sadece  seri üretimden cıkmış bi kutu (oda 25 tane eder) kontöre ihtiyaç var gerisi matematikcime  bakar ama şunu söyleyeyim TRCELL zor TELSİM de öyle tek yapılabilecek var AVEA gercekci olmak gerekirse durum bu ilgilenenlere detaylı bilgi veririm

Ayrıca logaritma sistemini bulursam sizlere bedawa  1000lik kontör veririm ama log sistemini vermem ilk giren siteye kazanır

Bu iş neden uğraşmıyosun die sorabilirsiniz ??? Para getiren daha kebap  işler var hem ben fazla tel kullanmam :)

"Asla iz bırakmam"
Toplam Hit: 14097 Toplam Mesaj: 41