Bedava Kontür

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiN
    AdReNaLiN's avatar
    Erkek
    Gene Saçmalamaya Baslamış Millet Bulursanız Bedava Kontor Bana Hemen Haber Verinde Konturlu Hatta Donum Yoksa Her Ay Yuksek Fatura Odemekten Anam Agladı :D

AdReNaLiN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şaka maka hakkattende böyle bişiler wardı ama beence çözerseninizde güvendiğiniz kişilere söyleyin bayaaaaa bi hapis cezası falan warmış bunun demedi demeyin aama bir yandanda burası internet herşey mümkün

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsynvnvural
    hsynvnvural's avatar
    Erkek
    arkadaslar sunu deneyin ben bir kez basardım aldıgınız kontoru iki veya daha fazla telefondan saniye ile aynı anda turkcelle sifreleri yollayınn aman dikkat edin snra içinizde 3 u gecince patlamasın

issiziz ogrenciyiz parasızız haklıyız!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    Yazılanlar hoş. Çözenler wardır mutlaka ama önünüzde belli periyotlarda değişen bi algoritmay  war. yani siz eski kartlarla çözdüğünüz algoritma  kullanılmıyor oluyo o an. ayrıca dedikleri gibi bu olay bi yayılırsa önüne geçilemez ve yayanın başı belaya girer. oda eğer kaynağı bulurlarsa... kontör numarasını aynı anda bi kaç telefonda girmek işe yaramıyor. seri üretilmiş kontörleri almakta bi işe yaramıyor çünkü seri diye aldığın kontörler seri değil :) algoritmayla olcak işte değil çünkü sürekli değişen bi sistem. ama imkansız diye birşey yoktur. arkadaşım Fierce ın yaptığı gibi sizde çözebilirsiniz ama artık şansınıza 100 lükmü çıkar 250 lilkmi bilemem. biz kullanıyoruz ama benim hattım avea olduğu için anneme yüklüyorum parasını alıyorum ondan :) Bu kadar lafın özeti imkansız değil bunu sessiz sedasız yapanlar war...

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Şuan bu sitede bile vardır 5-6 kişi ücretsiz kontör yükleyen...bazı bilgiler paylaşıldıkça değeri azalır...Bundan önceki forumda biraz birşeyler bizde yazmıştık fakat site kapanınca yarım kaldı ..

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eddie
    eddie's avatar
    Erkek
    turkcell algoritması hakkında ben da fazlaca ugrastım mesela kntr yükleyen arklarımın kartlarını alıp ugrasıyodum ve elde ediyodum evde 200 tane kart vardı algoritmayı bulabilmem için...VE oldu da en sonunda 250 lilik 3 kere rasgeldi ama daa sooora denediim no daha piyasaya cıkmadıgını duyunca ki bu 2 kere oldu basım belaya girmeden bıraktım....Algoritma 3-4  senede bir deişiyor die biliyorum..Ayrıca şu an hala aynı sistemle kntr yükleyenler olduuunu biliyorum...3 4 sene öncesi işin cılkı çıkmıştı yani program bile üretildiiini bilirim...şimdi de kasssanız olur ne de olsa imkansız diye bir şey yoktur...

İyİ HaCKeRı HeRKeS TaNıR..DaHa İyİ HaCKeRı KiMSe TaNıMaZ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sercey
    sercey's avatar
    Erkek
    beyler bu olayı kim çözdü biliyormusunuz. benim kuzen kafadan salladı ve tuuttu. sizede tavsiyem boşuna uğraşmayın. yıllarca uğraitık cetvel den tutunda sayıların heneli bölümlerine sistamatik dizilimine falan olmadı. boşuna uğraşmayın sizde sevgiler....

işte öyle bir şey....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bir logaritma kullanmıyor 13 tane ...Ayrıca logaritmalarda Teklik çiftlikte kullanıyor

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    walla hojalar benim yakın zamanda tanıştığım ve tartıştğım (nedenini bende bilmiyom amcam biraz paranoyaktı :) telsim - turkcell - avea beleş kontür olayını çözdüğünü iddaa ediyodu tabi bunlar için program kullanımuş ama zamanla vicdan azabından bırakmıştı var yani böyle olaylar :D:D:D

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacker_haktan
    hacker_haktan's avatar
    Erkek

ewet arkadaslar haklı yaa dusunsenıze milyonlarca kontor var ama bız yuzlerce kez denesek kıramıyoruz niye cunku bırlık degılız hepımız bır olsak sımdı turkcellın kontorlerı bızım esırımız olurdu..        Benım sımdı uzmanlık alanım msn hackerlemek ama ılerde kontorde kırabılırım ....

ölüm ölüm dedigın nedır kı be gulum ben senın ıcın yasamayı goze almısım
Toplam Hit: 14082 Toplam Mesaj: 41