folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beden Dışı Deneyi.

Beden Dışı Deneyi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dini inancı olmayan birisiyim, ayrıca bu konuların dinle alakalı olduğunu da düşünmüyorum. Dini öğretilerinizden ya da tamamen tanrı tanımazlık bilincinden bir an uzaklaşıp böyle bir şey olabilir mi acaba diyerek ne kaybedersiniz?

Adamlar belgesellerini çekmiş, deneylerini yapmaya yeltenmiş. Bir çok kişi deneyimlerini anlatırken (doğru yada değil fark etmez),  bir anda yalan boşa uğraşmayın gibi olumsuz lafları söylemenizde ne yarar var?

Bu işlere ilgi duyan zihinlere zarar verir, bilinçaltında olumsuz düşüncelere sahip olursunuz ve böyle bir şey gerçekten varsa bile olumsuz söylemler bilinçaltına işlediği için artık onu gerçektleştirme yetisini kaybeder.

Lütfen, tam hakim olmadığımız konularda olumsuz yorum yapmaktan kaçınalım.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Arkadaşlar dini inancı olmayan birisiyim, ayrıca bu konuların dinle alakalı olduğunu da düşünmüyorum. Dini öğretilerinizden ya da tamamen tanrı tanımazlık bilincinden bir an uzaklaşıp böyle bir şey olabilir mi acaba diyerek ne kaybedersiniz?

Adamlar belgesellerini çekmiş, deneylerini yapmaya yeltenmiş. Bir çok kişi deneyimlerini anlatırken (doğru yada değil fark etmez),  bir anda yalan boşa uğraşmayın gibi olumsuz lafları söylemenizde ne yarar var?

Bu işlere ilgi duyan zihinlere zarar verir, bilinçaltında olumsuz düşüncelere sahip olursunuz ve böyle bir şey gerçekten varsa bile olumsuz söylemler bilinçaltına işlediği için artık onu gerçektleştirme yetisini kaybeder.

Lütfen, tam hakim olmadığımız konularda olumsuz yorum yapmaktan kaçınalım.

hacı şimdi şu konuda haklısın: deney yapalım deniliyorsa, saygı duyacaksın. Bu dinden çıkmış bilim olmuştur katılıyorum.

Ama bu olayda, tamamen bedenin içinde esas kişiliği barındıran ruhtan bahsediliyor, ki böyle birşeyin oldugunu kabul ediyorsan dinsiz olamazsın zaten. İnsan tamamen maddedir, maddenin ve maddenin sebep olduklarının dışında birşeyi yoktur. Ama keyifle takip edecem, deneyimleri merak ediyorum. Bence yalan dolan.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hardening_Temp
    Hardening_Temp's avatar
    Erkek

Adamın anlattığı herşey, modellemeleri kadar kolpa lan :D

Söyleyeceklerimin kifayesi yok...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Hardening_Temp bunu yazdı

Yadırgamak ile  dalga geçmek arasında fark vardır.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

bana verin 400 er dolar o hafiflikle istediginiz seyahate kus gibi cikarsiniz.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    Hardening_Temp bunu yazdı

Beyler kim bu gerizekalı tanıyan var mı ?

Mevzu derin | Papikolas Planet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Neyse..

Bilim bilim diyorsunuz  olmaz diyorsunuz v.s.  Ulan bilim zaten soyut ve somut kavramlarını kabul etmiş en kaba tabiri ile.

inanmayan inanmayabilir ama hiç bir bilgisi olmadan salak salak yazanlar varya fitil oluyorum, kardeşim inanmaya bilirsin mantığına ters düşebilir ama bu sana küçümseme dalga geçme hakkını vermez hadi bende yaşadım şahidimde var şimdi ben yaşadığım şeye mi inanıcam bunca bilgi varken yoksa senin kendini modernmiş gibi gösterim aslında bu konu hakkında hiç bir fikrin olmadan tröllemenemi inanıcam.

Muazzem bir deneyim beyler yaşayanlar bunu bilecek ama yaşayamayanlar bilemeyecek.

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Diyelim çıktık, ucuyoruz geziyoruz filan falan gördügümüz yada hissettiğimiz şeyler beynimizin içindeki hayal mekanizmasından ibaretmi ? yoksa bildigimiz materyal ortammı ? mesela çıkış gerçekleşti diyelim o esnada uyanık olan bir insanın yanına gittigimizde onun gördügü duydugu şeyleri eşit zamanda bizde görebilir, duyabilirmiyiz ?

aslinda cok guzel bir soru. astrale ciktiginda iki ihtimal vardir, ya astral boyuta ciakrsin ya da materyal boyutuna (3.boyut). buna sen karar veremiyorsun, belki de bu konularda kendini cok gelistirmis insanlar yapabiliyor fakat bunun icin yillarin deneyimi gerek. astral boyuta cikarsan gorduklerin karsisinda kucuk dilini yutmuscasina hayranla bakarsin etrafa. etrafi normalde uyanik oldugundan cok daha net, ok daha genis ve cok daha renkli gorursun, hatta burasi mi gercek orasi mi gercek diye afalalrsin. 3. boyuta cikarsan o an orada olanlari gorursun. beynin kurabilecegi seyelr degil bunlar. benim astrale baslama nedenim zaten butarz bir olay oldu. exiokda tanistigim bir kadin bana bir gun boyunca ne yaptigimi, hatta tuvalete hangi sarkiyi soyledigime kadar herseyi anlatti. bana astrali ogreten de o oldu. 

Asılmıyordun değil mi ben olsam kadına derdim lan beni neden dikizliyorsun :D

o değil de aşağıya düşmek yada çıkmaları ben çocuken çok yaşadım bilincsizce heral de bu işi çok yaptım her seferin de korkarak kalkdım ani şok dalgasından bahsediyorsun sanırım titremeler oluyor ya 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dinde yok diyen arkadaşlar için diyorum  https://www.google.com.tr/search?q=rabıta&oq=rabıta&aqs=chrome..69i57j0l5.5455j0j7&sourceid=chrome&espv=2&es_sm=93&ie=UTF-8

rabıta vardır ve ayrıca imam rabbani mektubatlarını okuyunuz rabıta olayı ve hinduların bu yaptıkları ile alakalı anlatımları da mevcuttur

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amil12
    amil12's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

Neyse..

Bilim bilim diyorsunuz  olmaz diyorsunuz v.s.  Ulan bilim zaten soyut ve somut kavramlarını kabul etmiş en kaba tabiri ile.

inanmayan inanmayabilir ama hiç bir bilgisi olmadan salak salak yazanlar varya fitil oluyorum, kardeşim inanmaya bilirsin mantığına ters düşebilir ama bu sana küçümseme dalga geçme hakkını vermez hadi bende yaşadım şahidimde var şimdi ben yaşadığım şeye mi inanıcam bunca bilgi varken yoksa senin kendini modernmiş gibi gösterim aslında bu konu hakkında hiç bir fikrin olmadan tröllemenemi inanıcam.

Muazzem bir deneyim beyler yaşayanlar bunu bilecek ama yaşayamayanlar bilemeyecek.

Toplam Hit: 9597 Toplam Mesaj: 98