folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beden Dışı Deneyi.

Beden Dışı Deneyi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

“Can boşlukta astar gibi gizlidir, beden döner durur yorgan altında; bilesin ki bedensiz bir bedene de sahipsin!”  Mevlana

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    watervay bunu yazdı

“Can boşlukta astar gibi gizlidir, beden döner durur yorgan altında; bilesin ki bedensiz bir bedene de sahipsin!”  Mevlana

şu mevlanayı acayip seviyorum kitabını okumadım  hep aklımda fırsat olmadı

tabi şemsi tebrizide yine öyle

nerde şimdi böyle adamlar

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DataDiver
    DataDiver's avatar
    Erkek

Ben her zaman bilime ve ilime açık olmuşumdur fakat astral seyehat bana da inandırıcı gelmiyor... Hakaret ederek yalan dolan diyenleri de kınamakla birlikte... Kimse birşey ıspatlamak zorunda da değil ama buradaki arkadaşlardan küçük bir test istiyoruz...Nasıl olursa artık. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Bende eskiden çok rüya görürdüm hatta küçükken astral seyahat dediğiniz olaya giriyormu bu bilemiyorum;oturduğumuz binanın terasındayım ve atlıyordum yaramazca bilmeden yavaşça süzülüyordum aşağı tam 1 metre kadar mesafe kala pat diye bi düşüyordum yere sonra uyanıyodum kan ter içinde.Fakat ne hikmettirki artık rüya bile göremiyorum kafayı bi koydummu yastıga kalkıyorum sabah olmuş :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Ee ne yapmış? Bir kere test etmiş sonra birakmis mi adam bilince uagshe 

Bu tip safsatalara inandığınız kadar bilime, ilime inanmadınız be. Astral seyahat, pozitif enerji, çakra, burç vs bunların hepsi bilimsel olarak defalarca test edilmiş ve her test bunlara inananları hüsrana uğratmıştır. Bilimsel verilere dayanmayan herşey yalandır. Ya bi kere senin bedeninde cıkıcak birşey yokki, sen etten kemikten beyinden ibaretsin nereye cikiyosun?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı

Bu tip safsatalara inandığınız kadar bilime, ilime inanmadınız be. Astral seyahat, pozitif enerji, çakra, burç vs bunların hepsi bilimsel olarak defalarca test edilmiş ve her test bunlara inananları hüsrana uğratmıştır. Bilimsel verilere dayanmayan herşey yalandır. Ya bi kere senin bedeninde cıkıcak birşey yokki, sen etten kemikten beyinden ibaretsin nereye cikiyosun?

Atom alti parcacikalrdan veya fotondan haberin yok galiba. deneyip yapamayanlar kendilerinden sorumlular, ayni sekilde deneyip yapabilenler de. kirlian photograpy iler resmen ruhun (bireysel kozmik enersini) varligi kanitlandi. senin ruh dedigin atom alti parcacikalrdan, fotondan olusan enerji toplulugudur. hangi testleri arastirdin bilmiyorum ama konu dinden cok bilimsel bir konu. kirlian photograpy i arastirman itavsiye ediyorum.

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    baba3232 bunu yazdı

Bende eskiden çok rüya görürdüm hatta küçükken astral seyahat dediğiniz olaya giriyormu bu bilemiyorum;oturduğumuz binanın terasındayım ve atlıyordum yaramazca bilmeden yavaşça süzülüyordum aşağı tam 1 metre kadar mesafe kala pat diye bi düşüyordum yere sonra uyanıyodum kan ter içinde.Fakat ne hikmettirki artık rüya bile göremiyorum kafayı bi koydummu yastıga kalkıyorum sabah olmuş :)

hocam deneyimlemissin iste sende :)

Shaban Interactive Pro.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı

senin bakış açına bakacak olursak din de yalan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    visualeffects bunu yazdı

Atom alti parcacikalrdan veya fotondan haberin yok galiba. deneyip yapamayanlar kendilerinden sorumlular, ayni sekilde deneyip yapabilenler de. kirlian photograpy iler resmen ruhun (bireysel kozmik enersini) varligi kanitlandi. senin ruh dedigin atom alti parcacikalrdan, fotondan olusan enerji toplulugudur. hangi testleri arastirdin bilmiyorum ama konu dinden cok bilimsel bir konu. kirlian photograpy i arastirman itavsiye ediyorum.

Ya hani nerde? İşkembeden sallayıp durma hocu. Hani nerde NERDE? Atom altı parçacıklar ve fotonların konuyla NE alakası var? Bireysel kozmik enerji ne çeşit bir rezalettir ak. Hadi milleti zorla delirtiyorlarda, siz niye kendi kendinizi delirtiyorsunuz? Ruh atom altı parçacıktan, fotondan oluşan enerji topluluğuymuş. HANİ NERDE? 

krypt tarafından 24/Mar/14 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    visualeffects bunu yazdı

Ya hani nerde? İşkembeden sallayıp durma hocu. Hani nerde NERDE? Atom altı parçacıklar ve fotonların konuyla NE alakası var? Bireysel kozmik enerji ne çeşit bir rezalettir ak. Hadi milleti zorla delirtiyorlarda, siz niye kendi kendinizi delirtiyorsunuz? Ruh atom altı parçacıktan, fotondan oluşan enerji topluluğuymuş. HANİ NERDE? 

Katatonik bir hal bence, ruhun ne olduğunu tanımladılar mı ki kanıtlasınlar ? Algı sınırları malesef belli ve ortak algının sonuçları gayet katı, astral seyahat dediğini mümkün kılmaya zorlasaydım kendimi eğer derdim ki varolan dünyanın beyinde farklı yorumlayıcılarla işlenip farklı bir algı ile bize aktarılması,

katatonik olmadığını iddia etmek içinde belki ayna nöronlara atıfta bulunabilirsin bilmiyorum, bilimsel konuşacaksak mümkün değil yargısını o kadar kolay ağzımızdan çıkarmamak lazım.

Şöyle bir varsayım yapabiliriz, algının kandırmacasına dair yaptığını iddia edenlerin %99.999 u uyduruyor. Bu varsayımı yapabilirim çünkü pek ortak algı bariyerini aşacak bir babayiğit olduğunu düşünmüyorum.

Yorumlayıcı konusunda şöyle düşün, bir kokain veya bir esrar çekmenin kafaları apayrı, bir mantar apayrı fakat o an onlar gerçek senin için ve onların yarattığı algılar. Edindiğin yeni algıyı yani astral seyahat algısını da öyle düşünebilirsin. Varolan aynı veriyi farklı yorumlamayı sana anlatmak adına böyle bir örnek seçtim, bilmiyorum hiç denedin mi.

nöropsikyatrik olarak izole bir sistem olmadığı iddiası varsa kanıtlayıp kryptin verdiği yer ile gayet iyi bir miktar para kazanabilirsin, üstüne bizde sana güvenir fikir yürütürüz.

Toplam Hit: 9532 Toplam Mesaj: 98