folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beden Dışı Deneyi.

Beden Dışı Deneyi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

dj rüyada sevişmek astral midir? Bu rüyalar ortak olabilir mi?

https://twitter.com/ElliotticianRB
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    sanacasta bunu yazdı

dj rüyada sevişmek astral midir? Bu rüyalar ortak olabilir mi?

yok haci, sen o sirada beyninle sevisiyor olursun :D bilinc altinin marifeti :) buyuzden ortak olma oalsiligi yok, ruyada bilincini acarsan ozaman sen kontrol edersin herseyi. astral tamamen farkli, orada kontrol cok zor ve genelde istem disi biryerlere dogru ucuyorsun. 

Shaban Interactive Pro.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

bende denerdim bi kaç sene önce,  ama ben kendimi tavanda bedenime bakıyomuş gibi hayal ediyodum,yada odaya su doluyo yükseliyorum falan,  valla ne yalan söyliyim bir ara değişik bir şey oldu, ayaklarım karıncalandı falan,  kalkıyomuşum gibi hissettim, anlatamıyorum da aq:D sonra bir daha göt korkusundan yapmadım. 

qzkn tarafından 24/Mar/14 11:45 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    qzkn bunu yazdı

bende denerdim bi kaç sene önce,  ama ben kendimi tavanda bedenime bakıyomuş gibi hayal ediyodum,yada odaya su doluyo yükseliyorum falan,  valla ne yalan söyliyim bir ara değişik bir şey oldu, ayaklarım karıncalandı falan,  kalkıyomuşum gibi hissettim, anlatamıyorum da aq:D sonra bir daha göt korkusundan yapmadım. 

hocam ilk denememde ben amk birdaha denemem demistim :D birden yukari dogru cekilme olucnca. :D sonra 3 ay boyunca gurastim ve sonunda ciktim. oncelikle korkuyu atmak gerek yoksa imkani yok cikamiyosun. 

bwgen isimli bir programin ayrdimila cikmistim ilk olarak. bunu bilgisayara yukuyorsunuz sonra da astral seyehat icin gerekli olan ses dalgasini bulup yukluyorsunuz.

mantik su; astrale cikmak icin vucudun dinlenmede ve beyninde en sakin seviyede olmasi gerek. ses dalgasini dinlerken dalga frekansini 5 dkda bir dusuruyor, beyin de bu ses dalgasina uyum sagliyor ve o da dusuruyor frekansi, boylelkle alpha seviyesinden tetha seviyesine asamali olarak ses dalgasi seliginde geciliyor. 

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

Başlangıçta yapılması gereknler belirtileri anlttgnda sylediklerini yasadım havalandım etraf cok aydnlk degildi karanlıktı,yasadıgım rüya gibi olmadgnı dusunuyordum müthiş bir heycan mutluluk hissi vardı bu yüzden belki devamnı getiremedim. Ve cok hızlı birsekilde yere düstüm senin dedigin gibi çaklma yok  yerle temas etmiyrsun. İkinci deneyimim biraz daha uzun sürdü evin icinden uçarak cıktım cok net hatrlıyorum evin arkasndaki nalburun ustunde kısa bir sure ucuş yaptın :) sonra sanrm olayn etkiliciligine kapıldım aynı sonu yasadım. Astral seyahatn var oldugunu biliyordum bunun mümkün oldugunuda düşünüyordum. Ancak hic yasadıgım deneymin asttl oldugunu dusunmemistim cok iyi bir deneyim. Asttl esnasnds Kendini kontrol edebildgnde sınırlar zorlanabilinir bnce.

Konuyu bastan sona okudum bazı arkadas sacma mesajlar atmışlar arkadaşlar dünyamız okadar basit degil inssn evladıda öyle bu tip seylerin olduguna inanyrum.

Çok üşengec
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    calculator bunu yazdı

Başlangıçta yapılması gereknler belirtileri anlttgnda sylediklerini yasadım havalandım etraf cok aydnlk degildi karanlıktı,yasadıgım rüya gibi olmadgnı dusunuyordum müthiş bir heycan mutluluk hissi vardı bu yüzden belki devamnı getiremedim. Ve cok hızlı birsekilde yere düstüm senin dedigin gibi çaklma yok  yerle temas etmiyrsun. İkinci deneyimim biraz daha uzun sürdü evin icinden uçarak cıktım cok net hatrlıyorum evin arkasndaki nalburun ustunde kısa bir sure ucuş yaptın :) sonra sanrm olayn etkiliciligine kapıldım aynı sonu yasadım. Astral seyahatn var oldugunu biliyordum bunun mümkün oldugunuda düşünüyordum. Ancak hic yasadıgım deneymin asttl oldugunu dusunmemistim cok iyi bir deneyim. Asttl esnasnds Kendini kontrol edebildgnde sınırlar zorlanabilinir bnce.

Konuyu bastan sona okudum bazı arkadas sacma mesajlar atmışlar arkadaşlar dünyamız okadar basit degil inssn evladıda öyle bu tip seylerin olduguna inanyrum.

tebrikler hocam :) baska deneyip de basaranlar lutfen yazsinlar :D  

zaten birkere ciktinmi heycandan arkadaslarina anlatmak icin hemen geri donmek istiyorsun :D

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

2 kere yaşadım.Ama rastgele oldu benim ki. Saat 5e alarm kursam hangi mal kurdu bunu amk deyip kapatıp yatarım heralde .

Bir kere bana göre uzunca bir süre oldu.Gözlerimi açtım. Bir odanın içindeydim.Genişçe bir oda.Anlam veremedim baştan.Etrafa baktım duran insanlar var gelişi güzel duruyorlar. Ama çok net ve istediğim gibi kontrol edebiliyorum kendimi. İstediğim hareketi yapabiliyorum.çok farklı bir duygu. Sonra ilerledim.Herşeyi yavaşça yaptım. rüyada olduğumu biliyordum yada ismi herneyse uyanmak istemiyordum. Gittim kapının kolunu yavaşta tuttum.Kolu hissettim resmen.

Kapının önünde aşağıya doğru inen bir merdiven vardı.Yavaşça indim.Merdivenlerde oturan insalar vardı.insanları inceledim eni konu. vay amk oldum.ilk defa rüyamda hareketlerim kısıtlı değildi sanki gerçek hayattaymışım gibiydi. ama rüya olduğunun farkındaydım.apartman merdiveni gibi iniyordu.İndim bi katta çok kalaba bir insan yığını vardı.Oraya girmek istemedim pek.Dışarı çıkıp açık havada bu zevki tatmak istiyordum.Ama uyanmamak içinde yavaş hareket ediyordum.Çıkış kapısına doğru indim.Arkası dönük iri yarı biri var kapının orda.Bekledim bir kaç saniye. Sonra yüzünü tam dönerken birden uykudan uyandım gecenin bir yarısı. gözlerimi açmıştım. İlginç bir deneyim olmuştu benim için.

Bir kerede kendi odamın içinde uyanmıştım aynı şekilde kapıyı açana kadar uyandım amk.

Djdoom hocam. Bazende rüyaları kontrol altına alabiliyorum.Ama onlar anlattığım gibi değil tabi. Bunu geliştirebilir miyim?.Çok zevkli bir iş ya.Her gece astrala çıkıp ek mesai yaparım.Bi el at hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    flickR bunu yazdı

2 kere yaşadım.Ama rastgele oldu benim ki. Saat 5e alarm kursam hangi mal kurdu bunu amk deyip kapatıp yatarım heralde .

Bir kere bana göre uzunca bir süre oldu.Gözlerimi açtım. Bir odanın içindeydim.Genişçe bir oda.Anlam veremedim baştan.Etrafa baktım duran insanlar var gelişi güzel duruyorlar. Ama çok net ve istediğim gibi kontrol edebiliyorum kendimi. İstediğim hareketi yapabiliyorum.çok farklı bir duygu. Sonra ilerledim.Herşeyi yavaşça yaptım. rüyada olduğumu biliyordum yada ismi herneyse uyanmak istemiyordum. Gittim kapının kolunu yavaşta tuttum.Kolu hissettim resmen.

Kapının önünde aşağıya doğru inen bir merdiven vardı.Yavaşça indim.Merdivenlerde oturan insalar vardı.insanları inceledim eni konu. vay amk oldum.ilk defa rüyamda hareketlerim kısıtlı değildi sanki gerçek hayattaymışım gibiydi. ama rüya olduğunun farkındaydım.apartman merdiveni gibi iniyordu.İndim bi katta çok kalaba bir insan yığını vardı.Oraya girmek istemedim pek.Dışarı çıkıp açık havada bu zevki tatmak istiyordum.Ama uyanmamak içinde yavaş hareket ediyordum.Çıkış kapısına doğru indim.Arkası dönük iri yarı biri var kapının orda.Bekledim bir kaç saniye. Sonra yüzünü tam dönerken birden uykudan uyandım gecenin bir yarısı. gözlerimi açmıştım. İlginç bir deneyim olmuştu benim için.

Bir kerede kendi odamın içinde uyanmıştım aynı şekilde kapıyı açana kadar uyandım amk.

Djdoom hocam. Bazende rüyaları kontrol altına alabiliyorum.Ama onlar anlattığım gibi değil tabi. Bunu geliştirebilir miyim?.Çok zevkli bir iş ya.Her gece astrala çıkıp ek mesai yaparım.Bi el at hocam.

hocam lucid ruya cok eylencelidir. eylence istiyorsan Atralle degi lde lucir ruyayla ugras once. sonra strale de ciakrsin. Lusidden astrale gecis cok kolay zaten sadece bulutlarin uzerine dogru ucmaya calis belirtler basliyor zaten. ama bazen de olmuyo :D tam bulutlara yaklasinca birden birsey oluyo kendini duserken goruyosun :D bu da yetersiz enerjiden kaynaklaniyor. Astral cok enerji harcayan bir durumdur. bazilari sormus 31 den sonra cikabilirmiyim diye :D cikamazsin hocam :D 

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    calculator bunu yazdı

zaten birkere ciktinmi heycandan arkadaslarina anlatmak icin hemen geri donmek istiyorsun :D

Hocam ben astral oldugunu simdi ögrendim yaşadgmn tekrar cktgmda dönmem belkide :) hocam son kafama takılan karanlık başlıyorsun astralde kalma suren arttkca gündüzmü oluyor güneşli bir gun vs.. yoksa o anki zaman dilimine göremi gece gunduz oluyor bu bnm tespitim ,cünkü ben yasadgmz zaman diliminde astrle ckmstm

Çok üşengec
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    calculator bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    calculator bunu yazdı

Hocam ben astral oldugunu simdi ögrendim yaşadgmn tekrar cktgmda dönmem belkide :) hocam son kafama takılan karanlık başlıyorsun astralde kalma suren arttkca gündüzmü oluyor güneşli bir gun vs.. yoksa o anki zaman dilimine göremi gece gunduz oluyor bu bnm tespitim ,cünkü ben yasadgmz zaman diliminde astrle ckmstm

hocam astralde zaman dilimine hic dikkat etmedim hep gunesli cikmisimdir, hep de saat sabah 6 gibi ciakrim. astralde zaman kavrami yok gibi, yada ben dikakt etmedim hic. saate gore cikip da 3 dkdan fazla kalamadim hic :) cok heycan yapiyorum haci ciktigimda, asiri heycan yaptiginda da goruntu gitmeye basliyor. birkere de ciktim ve baya bir uctuktan sonra birsey belimden sanki beni geri dogru cekiyodu daha fazla ilerleyemiyordum. sonra da gozlerim iactim zaten. okuduguma gore ilk cikanlar cok fazla uzaga gidemiyolar yavas yavas alisiyorsun.

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 9620 Toplam Mesaj: 98