Bedri Baykam Bıçaklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

bu ülkede insanlık bitti.Din değişmedi diyorlar ! Değişti ! Yoksa en az %46'lık müslüman kesim mal olur mu ? Atatürkçülük ölmedi diyorlar.Öldü ! İnsanlar Atatürk'ün barış ve sevgi çağrılarını fark edemiyor.Milliyetçilik mi ? güldürmeyin beni.İnsan milletine yardım etmez mi ?

Bu ülkede insanlar hayvan gibi yaşamayı hak ediyor.Beter olsunlar.Demokratik bir ülkede halk kendi kaderini çizer.Çizdiğimiz kader buymuş.

sakin ol kovboy.

edit: sen şimdi ben de dahil olmak üzere kendi milletinin yarısına mal mı diyorsun? bak bu sana: http://www.youtube.com/watch?v=5FiYmRkgr90

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxx
    xxx's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

bıçaklanmayanların anlamaması gayet normal.

ama bıçanlandığında bıçağın acısından çok,vücuduna giren demir parçasının soğukluğu insanı haykırmaya teşvik eder

çünkü olağan bişey değildir.özelliklede bıçak çok derinlere girdiyse acıdan değil,bıçaklanmayı kendinize yediremediğinz için haykırmaya başlarsınız

umarım yardım etmeyen inasnlar ilerde bi gün bıçaklanıp aynı şeyleri yaşamazlar,çünkü berbat bi duygudur.

hocam umarım sen de insanlara güvendiğin için dolandırılmazsın, inan berbat bir duygudur. kendini ezik gibi hissedersin. :)

çok şükür hiç ezik gibi hissetcek bi duruma denk gelmedim.

geçen sene üniverasitemin bahar şenliklerinde arkadaşımın parmakları kırıldı,ve bütün parmakları kopma aşamasına geldi,çok ufak bi et parçaası tutuyodu parmaklarını.kaç tane araba çevirdiğimi bilmiyorum.kimisi hiç durmadı,kimisi durdu "işim olmasa götürürdüm" dedi bastı gitti.o gün anladım Allah kimseyi kimaseye muhtaç etmesin.aradığım ambulans geldi en sonunda.hastaneye o şekilde gidebildik.

biri benden yardım iastediğinde ben yardım ederim hocam.olurda dolandırlırasam en azından vicdanım rahat olur.

ama yardım etmediğim için bi insan hayatını kaybedebilir.gece kafamı yastığı koyduğumda bu düşünceyle yaşamaktansa,üstüme düşen şeyi yapmayı tercih ederim

aynen hocam. belki bazılarına safça tanımlanır bu durum. fakat asıl saf olanlar kendileri.

Selam ve dua ile(f)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

bıçaklanmayanların anlamaması gayet normal.

ama bıçanlandığında bıçağın acısından çok,vücuduna giren demir parçasının soğukluğu insanı haykırmaya teşvik eder

çünkü olağan bişey değildir.özelliklede bıçak çok derinlere girdiyse acıdan değil,bıçaklanmayı kendinize yediremediğinz için haykırmaya başlarsınız

umarım yardım etmeyen inasnlar ilerde bi gün bıçaklanıp aynı şeyleri yaşamazlar,çünkü berbat bi duygudur.

hocam umarım sen de insanlara güvendiğin için dolandırılmazsın, inan berbat bir duygudur. kendini ezik gibi hissedersin. :)

çok şükür hiç ezik gibi hissetcek bi duruma denk gelmedim.

geçen sene üniverasitemin bahar şenliklerinde arkadaşımın parmakları kırıldı,ve bütün parmakları kopma aşamasına geldi,çok ufak bi et parçaası tutuyodu parmaklarını.kaç tane araba çevirdiğimi bilmiyorum.kimisi hiç durmadı,kimisi durdu "işim olmasa götürürdüm" dedi bastı gitti.o gün anladım Allah kimseyi kimaseye muhtaç etmesin.aradığım ambulans geldi en sonunda.hastaneye o şekilde gidebildik.

biri benden yardım iastediğinde ben yardım ederim hocam.olurda dolandırlırasam en azından vicdanım rahat olur.

ama yardım etmediğim için bi insan hayatını kaybedebilir.gece kafamı yastığı koyduğumda bu düşünceyle yaşamaktansa,üstüme düşen şeyi yapmayı tercih ederim

hocam barbar değiliz bi de merak etme. ben orda kanın gözükmediğini, sadece adamın bağırarak dolaştığını ve bıçaklandığının anlaşılamayacağını söyledim. arkadaşının o halini görsem ben de yardımcı olurdum emin ol. ama bazı şeyleri yaşadıktan sonra o konuda daha dikkatli olmaya çalışıyor insan ister istemez.

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

bu ülkede insanlık bitti.Din değişmedi diyorlar ! Değişti ! Yoksa en az %46'lık müslüman kesim mal olur mu ? Atatürkçülük ölmedi diyorlar.Öldü ! İnsanlar Atatürk'ün barış ve sevgi çağrılarını fark edemiyor.Milliyetçilik mi ? güldürmeyin beni.İnsan milletine yardım etmez mi ?

Bu ülkede insanlar hayvan gibi yaşamayı hak ediyor.Beter olsunlar.Demokratik bir ülkede halk kendi kaderini çizer.Çizdiğimiz kader buymuş.

sakin ol kovboy.

edit: sen şimdi ben de dahil olmak üzere kendi milletinin yarısına mal mı diyorsun? bak bu sana: http://www.youtube.com/watch?v=5FiYmRkgr90

bir ülke eskisi kadar insancıl, birbirini seven değilse ; yerini çıkarcılık, bencillik almışsa sonrada geçip ben müslümanım, Atatürkçüyüm, milliyetçiyim diyorsa ; evet maldır.

Çünkü ne Atatürk insanlara düşmandı, ne din insanlara bencilliği , kötü olmayı söylüyor nede milliyetçilik tutumu halkın amk. gibi bir tutum içeriyor.

Ya bu ülkedekiler dedikleri adam değiller, yada inandıkları şeyler gerçekten uzak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Reklam kokan hareketler... Kendisine yardım edeni, insanlık yapanı itip kakıp medya maymunluğu yapandan insanlık öğrenecek değiliz. Bekle bi köşede, elbet ambulans gelir geberecek değilsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yemillie
    yemillie's avatar
    Erkek

insanlık öldü beyler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

sakin ol kovboy.

bir ülke eskisi kadar insancıl, birbirini seven değilse ; yerini çıkarcılık, bencillik almışsa sonrada geçip ben müslümanım, Atatürkçüyüm, milliyetçiyim diyorsa ; evet maldır.

Çünkü ne Atatürk insanlara düşmandı, ne din insanlara bencilliği , kötü olmayı söylüyor nede milliyetçilik tutumu halkın amk. gibi bir tutum içeriyor.

Ya bu ülkedekiler dedikleri adam değiller, yada inandıkları şeyler gerçekten uzak.

Demek milletin %50'si mal he.Çok optimist bir yaklaşım bence.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

kamerayı nasıl buldu hemen orda onu merak ediyorum amk

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Biri de çıkıp demiyor ne bağırıyon yarraam diye.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

harbi ne bağırmış la, görende narkozsuz böbreğini aldilar sanır, bıçak mıçak diyollada ben kan göremedim göreniniz varmi ? biri bıçağı gösterip yumrukmu atti acaba ?

In every job there is a no
Toplam Hit: 12983 Toplam Mesaj: 111