folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Beni Anlayabilmeniz Adına..

Beni Anlayabilmeniz Adına..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Homo

Arkadaşlar beni ve benim gibi düşünen müslüman kardşleri ve muridleri anlayabilmeniz adına ufak bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum

OKUMANIZI ÖNERİRİM!

Bir İnançlıdan Tayyip'e Açık Mektup

Başbakan!
    Sayın veya başbakanım diyerek başlayamıyorum yazacaklarıma, fark etmezsiniz diye belirtmek istedim zira ne sayılacak bir yanınız kaldı artık ne de elde tutulur bir tarafınız.

Ben taaa Refah Partisi dönemlerinden beri sizi bilen, ailesinin bir çok üyesi o zamanlarda MGV içinde aktif olan, ardından AK Parti süreci ile size destek sağlayan, vizyonunuzu ve misyonunuzu ifade etmeye çalışan bir temelden gelmekteyim. Sizin tabirinizle Ak Gençlik… yesinler o gençliği!..

Ama gelinen şu noktada sizinle aynı adı taşımaktan bile utanç duyma noktasına geldim. Hatta ne tesadüftür ki daha gezi parkı olayları başlamadan 1-2 gün önce resmi hesabınıza “adını değiştir Tayyip, orada Recep olmasın” gibi bir tweet bile atmıştım.

Son olarak 2 gündür sizi televizyondan izlemeye çalışıyorum ama inanın 5 dakika bile sabredemiyorum size. siz bu açıklamarı bırakın da bu topluluk 11 yıl nasıl sabretti de böyle patlamadı siz onu düşünün bence

Biz size oy verirken “2. sınıf muamelesi gören vatandaş olmaktan” sıkıldığımız için oy vermiştik! Bugün siz bize yapılan zülmu size muhalif olanlara uyguluyorsunuz. Bacılarımız baş örtüleriyle rahatça okusunlar ve çalışsınlar diye oy verdik bugün siz siyasi düşünce farkı olan gençleri okullarında bile rahat bırakmıyorsunuz. Biz Namaz kıldığımız için fişlenmeyelim, ibadet özgürlüğümüz olsun diye size oy verdik bugün siz sivil polisleriniz ve Cemaatçi kadrolarınız ile size oy veren ailelerin gençlerini bile fişleyecek kadar ileri gittiniz. Biz zulme maruz kalmamak için size oy vermiştik, siz bugün zulmü uygulayan oldunuz. Biz askerden eziyet çektik, analarımız bacılarımız yemin törenlerimize giremiyordu diye size oy verdik, bugün siz ülkeyi polis egemenliğinde bir devlete çevirdiniz sokakta yürümeye korkar hale geldik. 

Biz kendi hayatımızı özgürce yaşamak için size oy verdik. siz sizden olmayan herkesin özgürlüğünü hiçe saydınız!.. 

Başbakan ! siz diyorsunuz ki ben de meydanlara halkı indiririm! Kimi indireceksiniz? Yaşı itibariyle bilgisayar ve İnternet kullanamayan ve dolayısıyla Reyhanlı’da yaşananları bilmeyen, Gezi Parkı’nda sergilediğiniz faşizan tavrı görmemiş olan evladına ekmek yetiştirmek için didinen 40-50 yaş ve üzerindeki insanları mı? Farkında olmadığınız şeyi söyleyeyim. O ana babaların evlatları da sokaktaydı. Hatta size oy veren insanlar bile sokaktaydı Tayyip efendi… ha ileri gidip çıkartmış oldunuz diyelim. Büyük hata ederdiniz. Zira açık söyleyim sizin goril polisinize, biber gazlarına, plasik mermilerinize, toma’larınıza direnen bu topluluk sizin o içi geçmiş seçmenlerinizi çiğ çiğ yerdi.

Bugün ben ve ben gibiler namaz kılarken yanımızda sizin “marjinal grup” dedikleriniz başımda nöbet bekleyip bana zarar gelmesin diye bekliyorsa, daha şundan birkaç hafta öncesinde taraftarı öldürülen Fb ile Gs takımlarının grupları bir araya geliyorsa solcusu, sağcısı, dindarı, laik’i bir araya gelmişse…

Siz bugün siyasi kariyerinizi sona erdirdiniz Tayyip Erdoğan. Siz bugün siyasi olarak intihar ettiğinizin farkında dahi değilsiniz. Sizin gençten yana yanınızda sadece paraya, güce ve verdiğiniz emirlere tapan bir avuç putperestten başkası yok. Ve Tayyip bey… putperestin imanı nasıl Mekke fethedilene kadar ise, sizin yanınızdakilerin son kullanma tarihi’de sizin gücünüzün bittiği yerde bitecek. Ve Tayyip bey, merak etmeyin… sizin gücünüz bugünden itibaren düşüşe geçerek bitecek. Anap örneğindeki gibi.

Ben inançlı olmaktan da Tayyip İstifa diye bağırmaktan da vazgeçmeyeceğim! Neden mi? Sizin gibi kendisini “dindar” diye tanıtıp kendini en büyük put haline getirmişlerin varlığıyla özgürlüklerimi elde etmektense zulme uğramayı hatta zulüm altında işkence görmeyi dahi yeğlerim. Gördüğüm her zulmün karşılığını Allah(cc) ahirette verir lakin sizin lanetli gücünüze güç katmaya devam edersek ahirette ne cevap verebileceğimizi hiç bilmiyorum.
    Siz gitseniz, O dün yaşadığımız zulüm günlerine dönsek bile yine bir gün gelir, bir direniş ve devrim daha yaşar bu ülke, biz kendi zincirlerimizi yine kırar özgürlüğümüzü kazanırız; ama sizin gibi mücahid görünümlü müteahhitler yüzünden bu vatanın düşüncesi ne olursa olsun hiçbir evladının zulme uğramasına seyirci kalamayız. Bir Müslüman olarak ben seyirci kalamıyorum en azından… Zira ben Allah(cc)'a tapıyorum ve Peygamber efendimiz'in hadisinde buyurduğu gibi "Zulme uğrasam dahi Zulmedemem" Hz. Ali (ra)'nın dediği gibi " Zulmetmek, zalimliktir. Bin zulme uğrasanda bir zulüm yapma. Zaten sende maruz kaldığın zulümlere zulümle karşılık verirsen zalimlerden ne farkın kalır ki."ve ben "Zulmetmekten ve Zulme uğramaktan Allah(cc)'a sığınıyorum" 

Gezi Parkı’nda ne olduğunuzu ve halk olarak bizim ne olduğumuzu bizlere iyice gösterdiğiniz için teşekkür ederiz Tayyip bey. Biliyorum bu mektup ile karşılaştığınızda “provakatörlerin işi” diyeceksinizdir. Kendinizi kandıracaksınızdır. Şakşakçılarınızın size kattığı kibir sizin kişiliğinizin bile üzerinize çıkmışken başkası beklenemez! Lakin mezara sizi alkışlayanlarla değil yalnız gireceksiniz ve aldığınız kul haklarının hiç birinin hesabını veremeyeceksiniz… 

biz artık alevisi, sünnisi, sağcısı, solcusu, dindarı, laik'i bir araya gelebildik. Toplum Mühendislerinizin yıllarca çabaladığı nefret tohumlarıyla ördüğünüz dikensi duvarları tek hamleyle yıktık. Biz kenetlendik. Siz ve sizin gibi koltuğuna yapışmış, gezi parkı direnişi sırasında "halkını ve seçmenini satan" meclisteki diğer kodamanlaradır sözüm. artık nefret siyasetiniz işe yaramayacak efendiler... biliniz. 

Recep Kaya 

Neûzü billâhi minel-fakrı ve minel-kılleti ve minez-zilleti ve en ezlime ev uzleme... (Gönülce)fakirlikten,(iyi amelce)azlıktan,zilletten,zulmetmekten ve zulme uğramaktan Allah’a sığınırız.

https://www.facebook.com/DevrimciiMuslumanlar/posts/500463783340437

Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Tayyip'e körü körüne bağlı olanlar, zırlamayın şimdi. Abdullah Cömert'in kanı sizin de elinize bulaştı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Dün gece öyle demiyodun ama?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Homo
    Section bunu yazdı

Dün destek amaçlı, polonyanın krakow şehrinde yürüyüş yaptık, konu mevcut.Ne dün ben öyle demiyordum ?

Ben polisi darp etmenin yine karşısındayım,ama benim özgürce namaz kıldığım bir ülkede karşıt görüşlü arkadaşım özgürlüklerini yaşayamıyorsa ben neyleyim öyle adaleti.

Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bu düşüncelerinin içten olduğunu düşünüp ;

aklın yolu bir diyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam sonunda seni gibi düşünen bir kesmini kafasına dank etmesi güzel birşey ama, keşke önceden de insanların sözlerine kulak verip bu tür olaylar yaşanmadan önce sandıkta gösterseydik kararlılığımızı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam sonunda seni gibi düşünen bir kesmini kafasına dank etmesi güzel birşey ama, keşke önceden de insanların sözlerine kulak verip bu tür olaylar yaşanmadan önce sandıkta gösterseydik kararlılığımızı.

kime oy vererek göstereceksin ki, bu doğrudan demokrasi.

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Memleket nasıl bir bela ile karşı karşıya  100/50 içinde sorosçular öso lar arap sızıntılar yerli gdo lular gerçek bir polis terörü ile memleketi bir cunta kıskacına istedikleri tercihlere maceralara doğru götürüyorlar 27 mayısta 69 daki gibi davranmazsak her şey boşa gidecek.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

diyecek bişey bırakılmamış bize gereken sözleri söylenmiş

Tengri Türkü korusun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı
    Section bunu yazdı

Dün destek amaçlı, polonyanın krakow şehrinde yürüyüş yaptık, konu mevcut.Ne dün ben öyle demiyordum ?

Ben polisi darp etmenin yine karşısındayım,ama benim özgürce namaz kıldığım bir ülkede karşıt görüşlü arkadaşım özgürlüklerini yaşayamıyorsa ben neyleyim öyle adaleti.

benim özgürce namaz kıldığım bir ülkede karşıt görüşlü arkadaşım özgürlüklerini yaşayamıyorsa ben neyleyim öyle adaleti.

Özgürlüğün tek taraflı olamayacağını herkesin anlaması umuduyla.. 

+ adam şöyleydim böyle oldum diyo, doğru dediğim şeyin şimdi yanlış olduğunu düşünüyorum diyo, siz daha geçen öyle demiyodun diyonuz :) napsın adam soyunsun mi bide :)

not : herhangi bi tanışıklığım yok adamla, belirteyimde.

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Esconda bunu yazdı
    Section bunu yazdı

benim özgürce namaz kıldığım bir ülkede karşıt görüşlü arkadaşım özgürlüklerini yaşayamıyorsa ben neyleyim öyle adaleti.

Özgürlüğün tek taraflı olamayacağını herkesin anlaması umuduyla.. 

+ adam şöyleydim böyle oldum diyo, doğru dediğim şeyin şimdi yanlış olduğunu düşünüyorum diyo, siz daha geçen öyle demiyodun diyonuz :) napsın adam soyunsun mi bide :)

not : herhangi bi tanışıklığım yok adamla, belirteyimde.

Hayir o kadar vatan haini dedi bize simdi bi anda degismesi tuhaf geldi, neyse bu da bi gelisme

Toplam Hit: 1993 Toplam Mesaj: 20