folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyaz Eşya Alacağım Tavsiye

Beyaz Eşya Alacağım Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hocam gördüğün gibi herkesin farklı görüşleri var kimisine iyisi gelmiş kimine kötü gerçekten şans işi beyaz eşya

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Ben hepsini vestel almıstım n11 kampanyaları ile  dısarıya göre baya uygun ve pesin fiyata taksit ile aldık, bayide tasite para istiyor

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Siemens ankestre set aldim.. 6 ay sonra fırın icerisinde boya dökülmesi oldu..servisi aradim gelip baktilar..fabrikaya gondermisler resimleri Red cavabi gelmis.. Boyayi oradan ben cikarmisim. :) ulan dökülme oldugu bariz belli. Boya iceriden kabarmis , gozukuyor iste.. Ne dediysem kabul etmediler.. Boyle kullaniyom bende. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Arçelik, Vestel falan alma. Mümkünse ve bütçen yeterliyse Bosch, Siemens al. Nedeni dayanıklılık ve basit arızalar vermemesi + servis kalitesi.

sadece şunu söyleyebilirim bosch türkiyede hadımköyde üretim gerçekleştirmekte bi zamanlar sanırım aeg fabrikasını satın almışlardı almanyadan gelenler ile alakası yok. alacağın markadan ziyade ben elektronik aletlerde şans işine inanan biriyim. elektronik şansın varsa beko da alsan vestelde alsan uzun yıllar kullanabiliyosun. ayrıca vestel alma benim ki ön yargı sebebi çalışan 4 5 adet arkadaşımda ne marka alırsanız alın ama vestel almayın demesidir. senelerdir regal bulaşık makinesi kullanıyorum tık demedi. arçelik çamaşır makinemizde öyle altustan bi zamanlar buz dolabı almıştık 6 sene oldu daha gıcırtı yok. falan filan biraz şans işi bide çamaşır makinesini banyo da tutuyorsan eğer kesinlikle led veya dokunmatik ekranlı alma çabuk arızalanıyor nemli ortam olmasından dolayı marka ne olursa olsun. saygılar hocam :)  

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Beyaz eşya da Arçelik derim. 1 ay önce yine tercihi arçelik'ten yana yaptım, ankastre set aldım, 34 yıldır evimizde gördüğüm tek marka arçelik. Gerçi arçeliğin tarihi nedir bilmiyorum ama, bildim bileli bizim eve arçelik giriyor. Servis ağı çok geniş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Ben hepsini vestel almıstım n11 kampanyaları ile  dısarıya göre baya uygun ve pesin fiyata taksit ile aldık, bayide tasite para istiyor

Bayi taşıta mı para istiyor demek istedin? 

Eğer öyleyse, sokayım öyle firmaya. Zaten vestel'in v'sini sokmadık eve, bu son yıllardaki izleniminden dolayı hiç mi hiç sokmuyorum.

Arçelik'ten aldığın ürünü bayi servise gönderiyor. Servis evine kadar ücretsiz getirip kurulumu yaparak garantisini başlatıyor. Taşıma ücretini getirdiği ürünün kutusundaki barkotu söküp alarak arçelik firmasından temin ediyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

Bayi taşıta mı para istiyor demek istedin? 

Eğer öyleyse, sokayım öyle firmaya. Zaten vestel'in v'sini sokmadık eve, bu son yıllardaki izleniminden dolayı hiç mi hiç sokmuyorum.

Arçelik'ten aldığın ürünü bayi servise gönderiyor. Servis evine kadar ücretsiz getirip kurulumu yaparak garantisini başlatıyor. Taşıma ücretini getirdiği ürünün kutusundaki barkotu söküp alarak arçelik firmasından temin ediyor.

Bence arkadaş taksite yazmak istemiş gibi

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krey87
    krey87's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

ağustos da evlendim hepsini arçelik ten aldım çok memnunum hiç sorun yok kullanış performans elektrik tüketimi sessizlik herşey çok iyi. (bulaşık mak. buzdolabi çamaşır mak. klima) Tavsiye ederim. Servis olarak da heryer de var. Mesela bulunduğum ilçe de sadece arcelik servis var. Düşünürsen fiyat konusunda da konuşurum senin için. 

Hocam yer neresi

Do you mind if I smoke?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ben buzdolabı: profile

çamaşır samsung:

bulaşık: arçelik 

aldım aldığım serileri araştırmıştım baya bir süre tavsiyem markadan çok model araştır

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Hocam Arçelik markası Türkiye'de servis konusunda en sağlam marka. Amcam Arçelik fabrikasında çalıştığı için biz indirimli olarak almıştık eşyaları 22 sene boyunca çamaşır makinesi tık demedi. Arçelik arıza için bir servis yönlendirdiğinde her konuda çok titiz davranıyor. Çalışanlar işini halledip gittikten sonra arayıp memnun kaldınız mı, galoş giydiler mi diye soru soruyorlar eğer sıkıntılı ise servis yetkisini alıyorlar ellerinden. Vestel hayatında görebileceğin en dandik malları üretiyor bir de fahiş fiyatlara kakalamaya çalışıyor. Ayrıca teknolojik ürünlere %20 fazladan gümrük vergisi konusunu tbmm ile görüşen şirketlerden biri olduğu için ayrıca kılım Vestel'e

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
Toplam Hit: 3965 Toplam Mesaj: 42
beyaz eşya